Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 103
    Member
    Nickname
    DaChang
    Class
    Mage
    Clan
    Priest 0nline Leader
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FORUMISTE View Post
    Arkadaşlar herkez farklı farklı konular altında ona buna satışıyor türlü türlü yazılar yazio tek bi konu altinda topladim boylelikle mod arkadas herseyi gormus olacaktir...
    Konuyla ilişkin eksik resim felan varsa arkadaslar burdan yazin konuya ekleyelim hem boylelikle mod arkadaslarda degerlendirmelerini daha kolay yaparlar!!!!

##

Human adayları

DARKREVENGEANCE ;
    - online süresi çok düşük hem bulunduğu clan hemde kendisi aktif bir oyuncu değil bir oyuncu değil cz için ideal bir şerif değil ek olarak koxperlara kanka davranışları ve partilerinde bulunuyor
    - görüntüler ;

oOoIceIvIaNoOo ;
    - online süresi çok düşük hem bulunduğu clan hemde kendisi aktif bir oyuncu değil cz için ideal bir şerif değil

Fr0mAway ;
    - ardream için iyi bir seçim olabilir ama bulunduğu play4fun clanı daha önce npt den bir çok banlanan kişi oldu ek olarak tl ile item alım satım işleri ( şerif başvuru kurallarına göre clanın temiz geçmişi olması gerekmektedir )
    ekran görüntüleri ;

videolar ;
    http://www.youtube.com/watch?v=lUz549xY_j8
    http://www.youtube.com/watch?v=x2idj-6DLVE
    http://www.izlesene.com/video/play4fun/3235359

DeepShaD0W ;
    - base için iyi bir seçim clanı hakkında bilgim yok

welshboy ;
    - yabancı arkadaşlar için iyi seçim denilebilir fakat bulunduğu clan ve kendisi aktif bir oyuncu değil

Karus adayları

ILadyFrodo ;
    - tl ile item alım satışı ve bulunduğu clan daha önce koxpa bulaşmıştır ( şerif başvuru kurallarına göre clanın temiz geçmişi olması ve ban yememiş olması gerekmektedir )
    - ekran görüntüleri ;

IIaLcazeR ;
    - cz için iyi seçim online süresini biraz daha artırır ise iyi iş yapar die düşünüyorum

SilvermasK ;
    - npt clan lideri tl item karakter alış verişi ve koxper clan ve koxp kullanıcısı ve 1 forum hesabından 2 adet kullanıcı için başvuru yapmış başvurular 9 sayfada CeNGiZH4N ve SilvermasK
    - ekran görüntüleri ;

- videolar ;
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Cz8SX5kqZ0Y

Khrysis ;
    - ardream için iyi seçim olabilir arkadaşı tanımıyorum

ChimaTa ;
    - koxp kullanıldığı söyleyenen bir karakter adı şaibeli ve satın alınmış karakter ( şerif başvuru kurallarına göre karakterin satın alınmamış el değiştirmemiş karakter olması gerekiyor )
    - ekran görüntüleri ;

ali41 Sustu qwqwqwqwq Kardeşim Sana Zahmet Bi Konuya Atarmısın .
    Last edited by DaChang; 04-11-2013 at 10:31 PM.
    DaChang Priest 0nline Clan Leader

Sadece Hayat Benim İçin Priest 0nline 'dir

Kısa Bir Süreline Reklamlar'dayız

Sadece DaChang

Banned
    Nickname
    VataNLY
    Class
    Mage
    Clan
    VataN
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Zaaaaa dachang bile cheat reports dio forum bitmiştir modlar bi zahmet ilgilenin artık

Member Shunshin's Avatar
    Nickname
    Shunshin
    Class
    Warrior
    Clan
    HUNTER
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DaChang View Post
    ali41 Sustu qwqwqwqwq Kardeşim Sana Zahmet Bi Chet Reports Atarmısın .
    konuya her bakan cevap yazmadan duramıyor ne konu acmisim beaaa

Last edited by FORUMISTE; 04-11-2013 at 08:10 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ulan şerefsizin doğurduğu o kullandığın photoshop programını sokarım bi tarafına....ben o adamlara sürekli dm cekip yatıran , kavgalı olan biriyim bi de onlarla exp kasacam.....o görüntü doğru ise benim yoksa senin cümle gecmişini k0xplar ********** anlayan anladı itin evladı......bunu sana cok ağır soracammmm

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mcan1Lyja1 View Post
    Modlar bunu incelese zaten çoğu aday düşücek.Ama nerde...
    ulan hani şerefsiz gördüm de bu kadarını beklemiyordum.....düne (güya ) kadar kavgalı olduğunuz adamla bugun birliksiniz......o görüntünün yalan olduğunu ispatlayacam senin gözüne sokacammmmmmmmmm DURSUN

Senior Member MSCMeyers's Avatar
    Nickname
    sametcayma
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FaNTaSTiCaS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FORUMISTE View Post
    Arkadaşlar herkez farklı farklı konular altında ona buna satışıyor türlü türlü yazılar yazio tek bi konu altinda topladim boylelikle mod arkadas herseyi gormus olacaktir...
    Konuyla ilişkin eksik resim felan varsa arkadaslar burdan yazin konuya ekleyelim hem boylelikle mod arkadaslarda degerlendirmelerini daha kolay yaparlar!!!!

##

Human adayları

DARKREVENGEANCE ;
    - online süresi çok düşük hem bulunduğu clan hemde kendisi aktif bir oyuncu değil bir oyuncu değil cz için ideal bir şerif değil ek olarak koxperlara kanka davranışları ve partilerinde bulunuyor
    - görüntüler ;

oOoIceIvIaNoOo ;
    - online süresi çok düşük hem bulunduğu clan hemde kendisi aktif bir oyuncu değil cz için ideal bir şerif değil bence şerif adayı olduğundan bile haberi yoktur paso merchantta dolanan korkudan cz ye adımını atamayan adam cz de koxpermi kovalayacak bu çok komik oldu heeheh DARKREVENGEANCE de aynı tiplerden sadece cz townda durabilir

Fr0mAway ;
    - ardream için iyi bir seçim olabilir ama bulunduğu play4fun clanı daha önce npt den bir çok banlanan kişi oldu ek olarak tl ile item alım satım işleri ( şerif başvuru kurallarına göre clanın temiz geçmişi olması gerekmektedir )
    ekran görüntüleri ;

videolar ;
    http://www.youtube.com/watch?v=lUz549xY_j8
    http://www.youtube.com/watch?v=x2idj-6DLVE
    http://www.izlesene.com/video/play4fun/3235359

DeepShaD0W ;
    - base için iyi bir seçim clanı hakkında bilgim yok

welshboy ;
    - yabancı arkadaşlar için iyi seçim denilebilir fakat bulunduğu clan ve kendisi aktif bir oyuncu değil

Karus adayları

ILadyFrodo ;
    - tl ile item alım satışı ve bulunduğu clan daha önce koxpa bulaşmıştır ( şerif başvuru kurallarına göre clanın temiz geçmişi olması ve ban yememiş olması gerekmektedir )
    - ekran görüntüleri ;

IIaLcazeR ;
    - cz için iyi seçim online süresini biraz daha artırır ise iyi iş yapar die düşünüyorum

SilvermasK ;
    - npt clan lideri tl item karakter alış verişi ve koxper clan ve koxp kullanıcısı ve 1 forum hesabından 2 adet kullanıcı için başvuru yapmış başvurular 9 sayfada CeNGiZH4N ve SilvermasK
    - ekran görüntüleri ;

- videolar ;
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Cz8SX5kqZ0Y

Khrysis ;
    - ardream için iyi seçim olabilir arkadaşı tanımıyorum

ChimaTa ;
    - koxp kullanıldığı söyleyenen bir karakter adı şaibeli ve satın alınmış karakter ( şerif başvuru kurallarına göre karakterin satın alınmamış el değiştirmemiş karakter olması gerekiyor )
    - ekran görüntüleri ;
    Allah aşkına seçen arkadaşlara sesleniyorum seçim nedeniniz ve gerkçeniz nedir neden hala bekleniyor neden gereği yapılmıyor ?
    Peace Dostluk-Barış

Banned
    Nickname
    Goju
    Class
    Rogue
    Clan
    Equinox
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Emeğe Saygı. Bence Secılırken bu kadar arastırma yapmaları yeterlıydı.

Member Shunshin's Avatar
    Nickname
    Shunshin
    Class
    Warrior
    Clan
    HUNTER
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Goju View Post
    Emeğe Saygı. Bence Secılırken bu kadar arastırma yapmaları yeterlıydı.
    rica ederim pampa görevimiz

Member
    Nickname
    DaChang
    Class
    Mage
    Clan
    Priest 0nline Leader
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mcan1Lyja1 View Post
    Zaaaaa dachang bile cheat reports dio forum bitmiştir modlar bi zahmet ilgilenin artık

Sen İçeri Girip Çıkmamana Bakıcaksın Aslanım Emin Ol Sen Bol Bol Mana Al
    DaChang Priest 0nline Clan Leader

Sadece Hayat Benim İçin Priest 0nline 'dir

Kısa Bir Süreline Reklamlar'dayız

Sadece DaChang

Member Shunshin's Avatar
    Nickname
    Shunshin
    Class
    Warrior
    Clan
    HUNTER
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ali41
    ulan şerefsizin doğurduğu o kullandığın photoshop programını sokarım bi tarafına....ben o adamlara sürekli dm cekip yatıran , kavgalı olan biriyim bi de onlarla exp kasacam.....o görüntü doğru ise benim yoksa senin cümle gecmişini k0xplar ********** anlayan anladı itin evladı......bunu sana cok ağır soracammmm
    yazık yazık bide seni şerif yapmışlar şu küfürlere bak kendinden utan bide 26 yaşındayım dion pehhhh isteyen moderator arkadaşlara ksc lerini gönderebilirimmm no problemaaa ben konuyu herkes için açtım forumda bir sürü konu var mod arkadaş tek tek onlara bakmaklamı uğraşacak alla alla ben tek konu altında topladım küfürlere bak yuhanza

Quote Originally Posted by DaChang View Post
    Sen İçeri Girip Çıkmamana Bakıcaksın Aslanım Emin Ol Sen Bol Bol Mana Al
    onu ben senden önce söyledim ona hahaha geç kaldın