Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Savunma:
    Çarım daha 75 lwl.yeni yeni diziyordum skilleri açtım genie aldım cash yükledim lwl kasıyordum. Yan çarım 79 lwl asas.(80 den düşme çarıma biraz item yaptım, yan çar olarak da mage kasmaya başlamıştım). Ronark (CZ)ye gece 01.00 gibi belki de ilk defa çıktım. Biri bana party attı ben de kabul ettim. Party başkanı mage idi. Tp yazdım beni dağda suyun içine çekti oradan çıkmaya çalıştım sağa sola gittim ama çıkamıyordum. O sırada dc yedim.

Diyorsunuzki k0xper beni partiye aldı çekti dağın tepesine suyun ortasına

1. Bu k0xper salakmıdır legal bir adamı partiye alsın illegalliğinin afişe edilmesine neden olsun legal bir insana koz versin?

2.Suyun ortasına çekti ve sağa sola kaçamadınız town atmayıdamı başaramadınız mouseniz bozuldu tıklayamadınız o an şans ya klavyenizde bozuldu /town yazıp enter tuşuna basamadınız.

3.Tam siz pt ye girdiniz Gm nin içine doğdu ben bi oyuna gireyim gece yarısı belki koxperlar la parti tutan falan vardır ban atayım diye dağ tepe sizi aradı tamda olduğunuz yere geldi bi anda ve banned

özür dilerim saygısızlığım varsa affola ama bana bunların mantıklı açıklamasını yapabilen varsa buyursun duruma istinaden juri ekibinin kararı nettir ve karakterin açıkmamasıdır... Ama son söz gm ekibinindir sonuçta onlar uygun görürlerse kararı değiştirebilirler...

saygılarımla...
    1 şuan oyunda bi gezinin legal partilerle legal olmayan adamların olduğu koxperlerin parti başkanı olduğu onlarca partiye rastlayacağınızdan adım kadar eminim

2.bu olan olay anlık bir durumdu zaten dediğim gibi ne olup bittiğini anlayamadan o şekilde yakalandım.bu milyonda olacak kadar tesadüf bir olay değil heran herkesin başına böyle bir durum gelebilir beni banlayan GM ye sorarmısınız beni veya partiyi dakikalarca izledide öylemi ban attı bu sorunun cevabı bana sorduğunuz soruların cevabı olacaktır

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Ben karakterde k0xp açılmış yada açılmamış diye bir ifade kullanmadım özür dilerim yazdıklarım anlaşılmadı heralde tekrar ekleyim sizde dikkatli okuyun ve gerçekten bunlara varsa cevabınız buyrun ama yoksa bu son postumdur daha önemli işlerim var onlarla ilgileneceğim...

Saygılarımla...
    1 şuan oyunda bi gezinin legal partilerle legal olmayan adamların olduğu koxperlerin parti başkanı olduğu onlarca partiye rastlayacağınızdan adım kadar eminim

2.bu olan olay anlık bir durumdu zaten dediğim gibi ne olup bittiğini anlayamadan o şekilde yakalandım.bu milyonda olacak kadar tesadüf bir olay değil heran herkesin başına böyle bir durum gelebilir beni banlayan GM ye sorarmısınız beni veya partiyi dakikalarca izledide öylemi ban attı bu sorunun cevabı bana sorduğunuz soruların cevabı olacaktır...

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by Erkantr33 View Post
    bir yanlışlık yapıldıysa bu yanlışı düzeltmeyi amaçlıyoruz..
    Bunu "Ama onu banı neden açıldı" diyerek neden dile getiriyorsunuz? Kaldı ki örnek verdiğiniz arkadaşın banı açılmış da değil. Son kararı Gm verecektir birçok savunmada Gm'ler son karar olarak Jüri'lerin verdiği kararı değiştirebiliyor.
    Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla ilk mahkemede de koxp veya npt yaptığını söyleyip banı açılan insanlar da var en azından bunu dürüstçe dile getirmiş insanları yanıltmaya çalışmamışlar.
    -We are Many, You are but One!

konu GÜNCELDİR YETKİLİLERİ BEKLİYORUZ....

Bir de ayıptır sorması Jüriler niye istifa ediyor?

Quote Originally Posted by Zagor_Error View Post
    Bir de ayıptır sorması Jüriler niye istifa ediyor?
    kardeş uzatıp post kasmaya devam etme ne nasıl baktıkları belli degil kafalarına göre geçmişler

Registered Users
    Selam,

Jüri ekibi bilindiği üzere oyunu aktif olarak oynayan oyunculardan oluşur. Bir savunma üzerinde verilen karar, tüm ekip tarafından oylanır ve ona göre konuya aktarılır. Daha önce 1. mahkemede bu durumdan bahsetmiştik ancak tekrar açıklayayım, X savunması ve Y savunması aynı sebepten kapatılmış olabilir. Ancak X savunması Y savunmasına göre daha süpheli bir durumdaysa, jüri ekibi X savunmasini reddedip, Y savunmasına olumlu verebilir. Karar mekanizmasını şartlayamayız. Sizin savunmanızda da suyun içerisinde bulunma durumunuza istinaden jüri ekibi kendi arasında bir değerlendirme yapmış ve çoğunluk savunmayı reddetmiş. Biz neden reddettiniz diyip, kararlarını yargılayamayız çünkü ekibe güvenimiz tam. Bu sebepten ötürü savunmanızda bir değişiklik yapacağımızı sanmıyorum. Son karar GM ekibine bırakılacak.

Quote Originally Posted by Erkantr33 View Post
    kardeş uzatıp post kasmaya devam etme ne nasıl baktıkları belli degil kafalarına göre geçmişler
    Pardon da "Post kasmak" dediğiniz şeyin bana ne gibi bir faydası dokunabilir? Burası resmi bir forum burayı üç kuruşluk forumlarla karıştırmayın, önemli olan atılan mesajların sayısı değil içeriğidir.

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Jüri ekibi bilindiği üzere oyunu aktif olarak oynayan oyunculardan oluşur. Bir savunma üzerinde verilen karar, tüm ekip tarafından oylanır ve ona göre konuya aktarılır. Daha önce 1. mahkemede bu durumdan bahsetmiştik ancak tekrar açıklayayım, X savunması ve Y savunması aynı sebepten kapatılmış olabilir. Ancak X savunması Y savunmasına göre daha süpheli bir durumdaysa, jüri ekibi X savunmasini reddedip, Y savunmasına olumlu verebilir. Karar mekanizmasını şartlayamayız. Sizin savunmanızda da suyun içerisinde bulunma durumunuza istinaden jüri ekibi kendi arasında bir değerlendirme yapmış ve çoğunluk savunmayı reddetmiş. Biz neden reddettiniz diyip, kararlarını yargılayamayız çünkü ekibe güvenimiz tam. Bu sebepten ötürü savunmanızda bir değişiklik yapacağımızı sanmıyorum. Son karar GM ekibine bırakılacak.
    şuna bir baksana knk bunu gibi yüzlerce göstere bilirim sana oyuncu mahkemesini takip ettigim kadar işime bakmadım.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3Hkw7UAPX

Tags for this Thread