Results 1 to 6 of 6

bakarsanız bi bakın... artık

magelerin ozellikle flame magelerin skilleri hızlı bastığından dolayı tbl gibi algılayan arkadaslar kafanıza gore iftira atmayın tbl vs seyler gibi mage acın kasın anlayın ve gm veya yetkililer ekran buglarına dikkat edin lütfen millet ksc alıp sacma sapan yerlere konu cekiyolar insanları durduk yere banlamayın lütfen ya biraz saygı ya patladım sonunda kendim banlanmadım bu arada wairr tp skill savasta adama ışınlandıgında evin veya bir şeyin üstünde gibi gozkuyor akıl yaşı az olanlar veya sinirlik yapmak için ksc alıp tbl kxper damgasını yapıştırıyorlar dikkat edin azcık lütfen ya...veya res atın düzeltin cidden baydı artık ...

Senior Member Pochette's Avatar
    Hesap kapatılma veya hapis işlemleri net kanıtlara göre incelenip işlem yapılıyor.1 KSC ile net kanıt niteliği taşımadığı zaman herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

ben onu demiyorum skillerle ilgili hatalar ve sorunlar var insanlar bunu kxop sanıyor fr skilleri cok aniden düşüyor millet birbirine düşman olmuş oyunda herkez birbirinin clanına tbl oyle boyle diyor boyle giderse kimse kalmaz ağzı olan konuşuyor ressurectionda hekrez birbirine düşman şekilde saldırıyor

mageler tp skill ile tpliyor oyunda dağın taşın yanına bunu artniyetli biri alsa koysa sürekli ban sebebi skill sebebiyle oluşan görüntü

oyunlarda gmler olcak gircekler eniyisi kendiler ban atcak ss ksc işi sakat. birebir gorup acımadan banlıcaklar oyuncuları düşmanca davranıyor herkez birbirine hem orclar hem humanlar.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sokakbebesi View Post
    mageler tp skill ile tpliyor oyunda dağın taşın yanına bunu artniyetli biri alsa koysa sürekli ban sebebi skill sebebiyle oluşan görüntü
    Öncelikle sakin olun lütfen, ban işlemleri derin incelemeler sonucu yapılmakta. Sizi biri sağa sola tp etti diye banlanmazsınız. Zaten bu gibi durumların farkında oluyoruz, incelemeleri de ona göre yapıyoruz. Ayrıca skillerin düşüş hızı ve buna benzer diğer işlemlerde de cr ekibi olarak çok dikkatliyiz.