Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Post Multiple Account Registration Ban

Dün gece multiple account registration ban yedim. Aynı evde 2 arkadaş kalmaktayız ve ikimizde asgard serverında oynuyoruz. Hesap açtığımız gün siteden doğum tarihi belirlemede sorun yaşadığım ve bilgisi eksik olan hesaplada oynamak istemediğim için hata almayana kadar birkaç kez deneyerek hesabımı açtım. Hata aldığım hesaplara girmedim bir daha ve bilgileri tam olan hesaptan oynamaya başladım. Arkadaşımda benle beraber bir hesap alarak oda oynamaya başladı. Aynı ipden oynadığımız için ikimizde premium çekmek zorunda kaldık ve ikimizde premium çektik. Hiçbir illegaliteye bulaşmadığımız halde sebepsiz yere bugün ban yediğimizi gördük. Düzeltilmesi için ticket atsakta forumdan okuduğumuz kadarıyla ticketa cevap geç geldiği için birde buradan yazmak istedim. Ayrıca hala europa serverında oynadığım bir hesap var. Bununda itemleriyle beraber ban yemesinden korkuyorum açıkcası. Ipnin ve hesapların incelenip hesaplarımızın açılmasını ve diğer hesabında güvende olup olmadığını bilmek istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Server : Asgard
    Nick : aO
    Nick2:SirFredy

Server: Europa
    Nick:IMrsComedienne

Junior Member
    boşa bekleme kardesim aynı sey benimde basıma geldi ntt ye para lazım sanırım bu aralar

Junior Member
    Post kasmak için bilet gönderebilirsiniz vs gibi yazılar yazmayın lütfen, iki üyelikten de ayrı ayrı ticket gönderildi zaten. Açıklamada da yazdığı gibi ticket e cevap verilmesi uzun sürdüğü için burdan yazdık ve şu an premium zamanımızdan yeniyor. Gayet kolay bir şekilde ip- mac adresleri kontrol edilip, hangi çarın hangi pc den girdiği ve nttgame in sitesinin üyelik alırken verdiği hatalardan dolayı alınan diğer üyeliklerin hiç kullanılmadığı çok basit bir şekilde kontrol edilebilir.

Banned
    Nickname
    KeepMirecLess
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (10)
    MULTİ ACCOUNT REGİSTRATİON SEBEBİ İLE BAN

Merhaba iyi günler ;

21.10.2014 gecesi 00:12 civari asgard 1 greellerde clandaki kişiler ve üst clandaki arkadaşlar olmak üzere exp kasıyorduk ve oyunda cok lag vardı dc yiyorduk durmadan 2 kere tekrarlandı oyun icinde sonra tekrardan ben ve diğer arkadaşlarım oyuna girdik herkeste normal oyunun vermiş olduğu oyunu koxpsu vardı yani genie onları actık ne olur olmaz diye ben otomatiğe aldım bitince kendini yenilesin diye actık genielerimizi bütün party öyle kasıyoruz exp saat 00:58 civari tekrardan bir lag girmiş o ara ben afk dim ben ve diğer arkadaşlar lag laag 1234444 assda23s diye oyunu kontrol ediyorlardı ve yavaş yavaş herkez dc yedi bende olmak üzere o saatten sonra oyuna daha hic girmedim sabah 06:18 civari oyuna tekrardan girmeyi denedim ve bu hatayı verdi yazısını gördüm ve hemen ticket attım biletimin kodu şudur henüz dönüş olmadı #WJN-557-64171 ve hemen ardından oyunun kendi sitesine girip giriş yaptım ve hesap ayarlarıma tıkladım durumu nedir diye böyle birşey gördüm türkce ceviriden cevirdim ve anlamı coklu hesap acmaktan dolayı ban , eğer bu doğruysa kanıtını istiyorum sizden cünkü oyun ici yasak program olsun tbl olsun koxp olsun vb bişey kullanmadım ve kullanmamda charımda exp pre ve geniede vardır ve genie acıkken ban yemiş olmam gercekten gülünç ve partymdeki bütün arkadaşlarım dahil dersinizki partyde vardır bi kac kişi koxp hayır koxp yoktu eminim koxp olmuş olsaydı diğer arkadaşlarım hapis veya ban yerlerdi durduk yere ben yedim ve hala dönüş olmadı , 2 senedir bu oyunu oynamıyordum ve kuzenim başladı bundan 20 gün önce belli para yatırdı bende oyunun durumuna baktım ve başlama isteği doğdu icime tekrardan cünkü oyuna bi baktımki yöneticiler gercekten hakkini vererek calışıyor ve nerede yasak program kullanan karakterler görse banlıyordu eskisi gibi değildi sevinmiştim cünkü zevk alabiliyorduk ve tekrardan başladım ve exp pre alıp 83 levele kasıp oyunumu oynamak istiyordum sebebsiz yere ban yemiş olmam gercekten oyundan soğuttu eğer bi hatam suçum kurallara uymama gibi bi durumum var ise bunu kanıtlayıp gösterirseniz sevinirim haklı bir sebebiniz var ise tekrardan tebrik ederim oyun ici diğer oyuncalara saygı duyduğunuzdan ama gercekten yanlışla olduğuna inaniyorum ve charımın acılmasını taleb eder iyi günler dilerim ....

CHARIM HAKKINDA BİLGİLER

OYNADIĞI SERVER :ASGARD
    LEVEL: 65
    JOB:ROGUE
    OYUN NİCK : KeepMirecLess
    OYUN İCİ KULLANMIŞ OLDUĞU PREMINYUM : EXP PREMINYUM 27 GÜNÜ VAR
    ÖNEMLİ İTEMLERİ : TRİNA VE 1 GB PARA

Junior Member
    1 hafta oldu neredeyse ne ticket a cevap var ne de burdaki konuyla bir ilgilenen var. GM arkadaşlar bir göz atıverseniz de oyunumuza devam etsek artık.

Junior Member
    merhabalar,
    20.10.2014 tarihinde benim karakterimde bu nedenden dolayı blocklandı. Aynı dakika ticket attım cevap gelmedi. Lütfen bir an önce ilgilenirseniz çok memnun olurum.
    Server : Asgard
    nick : GhOriL
    Lwl : 81
    job : Rogue

Junior Member
    GM arkadaşlar ne kadar yoğun olursanız olun bu kadar sürede bu işin hallolması gerekirdi. Lütfen ilgilenin şu konuyla artık. Ticket no [#KHM-953-81581].

Junior Member
    bendede boyle sorun olmustu

Junior Member
    çarı yeni açtım cash yükledim daha karakter girişi yapmadan bunları yaptım ama Multiple Account- Registration su hatayı aldım yani bişey yapmadım sadece cash yükeldim ve oyuna giriş yaparken bu hatayı aldım ne alaka benm cash bosuna mı gidicek yani geri iade etmenizi yada benm flowchas93 ID olan hesabıma iade etmenizi istiyorum yazıktır yani hesap acıyorum cash yüklüyrm bu hatayı alıyorum size verdiğim hesaba iade etmenizi istiyorum teşekkürler