Results 1 to 8 of 8

Thread: Tpt ne

Junior Member

Tpt ne

Tpt yüzünden rapor edildiğim yaziyor. Tamam daha öncelerden koxp kullandim yalan değil ama bu charda hiç kullanmadim. Edana son server'di o zamanlar ozaman kullandim. Başkada kullanmadim. Buzamana kadar. Ama eryudes efendi tpt yüzünden beni hapse atmiş. Yetkili biri cevap verebilirmi ne demek oluyor bu!!!!!! Millet deli gibi koxpla kasarken bizmi yalan olucaz arada. Lütfen buna bi çare bulun ve hapisten çikartin charimi!! Saçmalik!!!!

Senior Member Pochette's Avatar
    İllegal aktivitelerde yer almış olabilirsiniz.Bu konuda destek bileti göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Senior Member Muhammedari's Avatar
    Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    TPT'nin anlami Third Party Tools. Yani Knight Online start haricinde baska programlar kullanilmis oyunu kolaylastirmak icin.. bu pedal , macro, bot, koxp ... hepsi olabilir.. MSN kursan bile TPT sayilir..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Muhammedari View Post
    TPT'nin anlami Third Party Tools. Yani Knight Online start haricinde baska programlar kullanilmis oyunu kolaylastirmak icin.. bu pedal , macro, bot, koxp ... hepsi olabilir.. MSN kursan bile TPT sayilir..
    Hapisten Dün Çıkardığım Char Sabah Oyuna Girdiğimde Tekrar Nasıl Hapise Giriyor Peki ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    İllegal aktivitelerde yer almış olabilirsiniz.Bu konuda destek bileti göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    Charımı Dün Çıkarttım Bugün Yine Hapse Girmiş Bu Neden Peki ? Üstelik Hapse Giren Charımın Yan Charıyla Oyuna Girebiliyorum. Burda Bi Sçmalık Var. Lütfen Düzeltim Charımı Geri İstiyorum Lütfen..

Senior Member Pochette's Avatar
    Destek ekibiyle iletişime geçerek sorun hakkında detay öğrenebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Destek ekibiyle iletişime geçerek sorun hakkında detay öğrenebilirsiniz.
    Ya Ne Destek Ekibi Ne Sorunu. Pazardaydı Char Dün Gece Çıkarttım. Dc Gelmiş 4 Gibi Bakımdan Dolayı Sanırım. Sabah Chara Girdiğimde Hapiste Doğdu. Sayın NTT Game Moderatörü . Lütfen Bu Konuyla İlgilenin. Lütfen. Acil Yardım , Destek İstiyorum. Ticket'ta Attım. Lütfen Diyorum. Emeğim Var Benim O Charda.

Junior Member
    aynısı benimde başıma geldi 10gün oldu ticketlara geri dönen yok. acil yardım lütfen. TheLastKiLLeR bende yan çarla girebiliyorum oyuna çok saçma bir duurum.. exp premiumum boşa gidiyor boşa giden günleri hesaplayıp yüklemicekseniz zaten cıkartmayın hapisten oyunu bırakıcam çünkü bi 90tl daha vermeye param yok çünkü..

Tags for this Thread