Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry ZCL nin hirsizlik yonteminin kanitlari!!

Oncelikle hayirli sabahlar asgard in guzel insanlari.

Konuyu uzatmadan kisaca anlatim.

3 tane videonun 1 isinde turklerden PayPal uzerinden hesaplardan nasil para caldigini ve itemi aldigini iftira ediyor.
    ayrica United Kingdom dan yani ingilteredeki 100 de 1% nin hesabina eriyebildigini itiraf eden ZCL yi incelemeye alinmasini talep ediyorum,
    umarim ilk sikayet eden degilizdir ve bu pis hareketlere bir son verilmesini istiyoruz.
    Sadece KNIGHT ONLINE ACCOUNT degil sikayette gelinen PayPal hesabi kendi accountuna bagliysa bunu da incelemeye alin ve PayPal a haber etmenize ricada bulunuyorum cunku bu adam bir uc kagitci, kisaca bir HIRSIZ
    Video yu ceken arkadasimiz ingiliz oldugu icin kanka olacaklarini saninca maleseff yanlis bir basamaka basti ve iste sonuclar:

Assagdaki videolinkinde pm den gecen konusmalar goruntulendi ve size ben bunu en iyi bir sekilde turkceye tercuman etmeye calisacam.

https://www.youtube.com/watch?v=jBBB...ature=youtu.be

Arkadas : Peki kurbanlarini nerden buluyorsun?

ZCL : Pm atiyorum, ve soruyorum mesela, iron neck+1 e fiyat biciyorum.. $300 ve soyluyorum ki, odemeyi PayPal dan yapacagim,
    kendi PayPal hesabimdan onun hesabina para yatiriyorum.. oda bana iron neck +1 i veriyor, okadar!

ZCL : Daha sonra ne oldugu beni ilgilendirmez

Arkadas : Peki nasil kurban oluyor bu? lol

ZCL : yani... PayPal hesabi odemeyi reportliyabilir mesela.. senin paypalini kullaniorum odeme yapmak icin, ama sen odemeyi yapmadigini fark edince.. Reportliyabilirsin

Arkadas : haaaaaaaaaaaa

ZCL : Yetkisiz bir odeme diye.

Arkadas : Yani oylemi saglam itemlerini aliyorsun??

ZCL : Evet turkleri soyarak
    ZCL : ama... Sadece 1% tum database a ulasabiliorum sansliysam eger... Ve genellikle alisveris yaptigim kisiler o 1% nin icinde ( yani ilk defa odeme yapilior o hesaptan daha hesabin sahibinin bankasi heran birseyden haberi olmadigi icin confirmed olmuyor turk kelimesini bulamiorum kusura bakmayin )

ZCL : Wallah.. bunu daha sonra tartisiriz... burda bitirelim konuyu!

Lutfen konu altina bu duruma maruz kalanlar destek ciksin da bu adamin bi sonu gelsin artik!!!!!

Saygilarla,

Junior Member Kronosssss's Avatar
    Nickname
    Luna
    Class
    Mage
    Clan
    JucticeFriends
    Race
    El-Morad
    Banada aynısını yapmaya çalıştılar ama duymuştum böyle birşeyi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hiçbir yere varamassın uğraşma boşuna arkadaşım

Member
    Nickname
    LeonidaS
    Class
    Warrior
    Clan
    Legendz
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    https://www.youtube.com/watch?v=jBBBXbKSJDo <-------------------Youtube Paypal Scam

Banned
    Nickname
    paNDorya
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Enteresan bi soyma yontemi