Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Exclamation

Umarız hayırlısı olur bütün server için.. Onca aday arasından seçilmekte bi başarı sonuçta. Bu arada ardream için bi yan çar açarsan çok mutlu edersin bizleri. Malumunuz ARDREAM SHERİFF YOKK..

Senior Member MrPersian1986's Avatar
    Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lKuJol View Post
    Biride sensin anlaşılan bu şeriflik adaylarından. Seni tanımamız çok mümkün diil arkadaşım, nedeni ise human olman. Ama humanda olsa bilgiğimiz adaylar var trenlere sahip olan. Orc olmuş olsaydın senin hakkında da daha detaylı fikrim olur yorumumu yapardım... Ama şuda var, o listede 10 adet isim varken. SADECE senin gocunman açıkcası garipsetti beni. Reklamdır, fikirdir bu yazılanlar seni bağlamaz. Kurallara uyuluyosa seni hiiç ilgilendirmez hatta. Gerekeni yöneticiler yapar sen söylemeden rahat ol. Herneyse burdakilerin çocuk olup olmadığından bahsetmişsin, O zaman onların adına sen değil kendileri konuşmalı ama dimi güzel kardeşim.. Herkes kurallar çerçevesinde dilediğini paylaşabilir. ÇOÇUK yada BÜYÜK !!

IKuJoI / FullActioN

Sen beni tanımaya bilirsin ama ben ve tüm server FullAction clanını iyi tanır. İllegal programlar kullanan bir clan olduğunu herkes iyi bilir. Bir kişi legal gördüm ama onun dışında kim karşıma çıktı ise hep illegal program kullanıyordu. Kurallar çerçevesi içinde sheriff seçilecek kişinin clan'ı da değerlendirilir ve bu clan illegal bir clan. Bu clandan seçilen kişi de clan lideri ve bir clan lideri olarak bu clanın illegal girişimlerine engel olmuyorsa o zaman sheriff olmasına izin verilemez. Benim gocunmam söz konusu bile değil siz bu forumda paylaşımlara başlamadan önce de forumdaki kurallar belliydi. Burada reklam yapmakla kalmayıp diğer adayları da karalayan mesajlar bulundurursanız eğer benim de gelip burada kendimi savunmam gayet normal bir tavır. Yöneticiler zaten gerekeni yapacaktır diğer serverlarda olduğu gibi buradaki isimler de değişecektir.

Junior Member
    FullActioN memberlarından 3 ü şeriflik adayı? (2 si halen orc, biri human) Sen tesadüf olduğunu mu sanıyosun bunun O kadar npt yapan, bu sayede grade atlayan, kendileri legal olduğu halde tonla tren charı bulunan, bu sayede item yapmış olan nickler değil nedense şeriflik adayları... Ne npt yaparak clana grade atlattık, nede tren charlarımız var. Zaten bu sebepten de millet +8 kro giyerken bizim (hatta benim) +6 kromuz yok. Kişisel olarak playerlar kullanır kullanmaz illegal şeyler, onu sürekli takip edecek bi mekanizmada yok. Ha olsaydı zaten bugun bunları konuşuyo olmazdık. Gocunma meselesine gelince, senin adının geçtiğini görmedim direk nick olarak. Ortaya söylenmiş ama nedense sadece sen almışsın üzerine

Junior Member
    Quote Originally Posted by simdipkzamani View Post
    Umarız hayırlısı olur bütün server için.. Onca aday arasından seçilmekte bi başarı sonuçta. Bu arada ardream için bi yan çar açarsan çok mutlu edersin bizleri. Malumunuz ARDREAM SHERİFF YOKK..
    Bildiğim kadarıyla şuan o iş için hazırlık yapıyo Seçim yapılırsa hazır olsun diye

Banned
    Nickname
    SaThaShMal3aNa
    Class
    Warrior
    Server
    US->Beramus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    legal devri geldi diyonda oyun bitmiş durumda 4 ayda zar zor bi şerifligi anca getirdiler merak etme 2-3 ay sonra yine kapatırlar şerifligi. NPT charlara ve clanlara hiç bişi olmucak krowazda adamlar para kasmasya aynen dewam etcek şeriflik hiç gelmesede olurdu

Senior Member MrPersian1986's Avatar
    Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lKuJol View Post
    FullActioN memberlarından 3 ü şeriflik adayı? (2 si halen orc, biri human) Sen tesadüf olduğunu mu sanıyosun bunun O kadar npt yapan, bu sayede grade atlayan, kendileri legal olduğu halde tonla tren charı bulunan, bu sayede item yapmış olan nickler değil nedense şeriflik adayları... Ne npt yaparak clana grade atlattık, nede tren charlarımız var. Zaten bu sebepten de millet +8 kro giyerken bizim (hatta benim) +6 kromuz yok. Kişisel olarak playerlar kullanır kullanmaz illegal şeyler, onu sürekli takip edecek bi mekanizmada yok. Ha olsaydı zaten bugun bunları konuşuyo olmazdık. Gocunma meselesine gelince, senin adının geçtiğini görmedim direk nick olarak. Ortaya söylenmiş ama nedense sadece sen almışsın üzerine
    Ortaya söylenmiş diyorsun da kaç kişi var orda sheriff olarak. Diğer sheriff adayları gelip burda hakkını savunmuyorsa beni ilgilendirmez ama ben kendimi biliyorum ve burda gelip o şekilde bir ibare geçiyorsa o zaman ben de gelip bu şekilde hakkımı savunurum. FullAction clanının illegal girişimlerini bilmeyen yoktur. Gelip savunmaya çalışma o clanı. Son sözüm de şu olacak bu başlıkta sheriff isimleri değişecektir.

Banned
    Nickname
    JhiungSuigun
    Class
    Warrior
    Clan
    AlwaysTogether
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by roseko35 View Post
    +++++++++++++++++
    Bu daranışınız sizin için iyi olmaya bilir Forum kurallarını bilmeyen birinin Şerif olma ihtimali yoktur buna izin verilemez bilginiz olsun Bir kez daha forumda bu şekilde davranışlarda bulunmayınız. Forumdan banlamak zorunda kalacagım

Senior Member ThePerfectGame's Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    Warrior
    Clan
    California
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JhiungSuigun View Post
    Bu daranışınız sizin için iyi olmaya bilir Forum kurallarını bilmeyen birinin Şerif olma ihtimali yoktur buna izin verilemez bilginiz olsun Bir kez daha forumda bu şekilde davranışlarda bulunmayınız. Forumdan banlamak zorunda kalacagım
    Cypher Şeriflik adaylığı başvuru konusundaki kural ihlali yapanların yarısı şerif oldu...Forum Kurallarına uymayanları lütfen tekrar gözden geçiriniz... Ve Forumdaki Aktiviteler önemliyse bunlarda dikkate alınmalı bazılarının hakkının yendiğini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

Member CreedKrueger's Avatar
    Race
    El-Morad
    Keşke seni senin ekibin değilde Objektif insanlar yorumlasaydı birader bırakın boş işleri 1 clan girip iyisin hoşsun diyince kimi kandıracaksınız

Member roseko35's Avatar
    Nickname
    J4CKMARL
    Class
    Rogue
    Clan
    FullActioN
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Gördün üzre konuya herkes yorum atabiliyor ^^
    Açtık ki arkadaşlarımızın görüşlerini alalım ... Kötü birşeymi yaptık onu anlayamadım hocam ..
    Bak sende yorumluyosun işte benim clanımdamısın ^^ . İyi forumlar
    Her görüşe söyleyecek tek cümlem var . '' Yetenek SİZSİNİZ '' .....J4CKMARL Kaptan*

Tags for this Thread