Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation YETKİLiler İÇERİ LÜTFEN

Merhabalar ben Secret Clan üyesi SwaneEdition Dün 18.10.2014 saat 3:33 sularında msnme giriş yapılıp karakterimin e postasını değiştirip çalmışlardır giren kişinin ip numarası nerede oturdugu herşey gözüküyor lütfen bir yardım edermsinz

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    geçmiş olsun. öncelikle ticket attıktan sonra direk şikayet etmek üzere savcılıga gitmenizi öneririm

Senior Member Pochette's Avatar
    Bu konu hakkında aitlik bilgilerinizle birlikte destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Junior Member
    ticket atıyorum ah bide cevap gelse msnme giriş yaptıklarına dair bütü n deliller var ama cevap vermeye tenezzül bile etmiyor lar

Kardeşim sen tickete cevap alana kadar 2 tane daha çar kasar dizersin. mahkemeye başvur. 3 tl masraf gidiyor. avukat derdide yok. adamı buluyorlar. ışidin eline düşmüş gibi ediyorlar.
    __________________________________________________ _________________________________

Seninle çıktığım kısa bir yürüyüşten sonra, (Yazması ne kadar kolay, seninle çıkılan kısa bir yürüyüş, bu kadar kolay olduğu için insan utanıp yazmayı bırakmalı)

Tags for this Thread