Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member _RedkiT_'s Avatar
    Nickname
    RedkiT
    Class
    Warrior
    Clan
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by paladindlreamer View Post
    Sizce çok mu sıkışmış görünüyoruz ? Forumu takip ederseniz, çeşitli konularda sizlerin aday olarak görmediği aslında aday olan ve bizlerin rica ederek bilinmeyen yan karakterini veya 0 dan açacağı yeni karakteri yeterli seviyeye getirerek belirli bölgeleri denetlemesi için konuştuğumuz kişilerden bahsedildiğini göreceksiniz.

Aday olmayan kimse sheriff olamaz bunu unutmayın ama, belirli sebeplerden dolayı özel mesajlar ile de adaylıklar kabul ettik. ( hastalık, iş ve ailevi sebepler vb.)

Sizlere iki önerim olacak hem forum, hem de gerçek hayat ile ilgili;

- Karşınızdakilerin de insan olduğunu unutmayarak üslup ve uygun dili korursanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
    - Kanıtsız yapılan itirazlar sadece iftira olarak nitelendirilir. Net olarak söylüyorum bu 7 karakterin Yahweh' e ait olduğunu ispatlayın, tamamını bizzat eleyerek yeni sheriffler seçeceğiz.

Ben böyle bir seçime karşıyım kendi şahsımda! ''rica ederek bilinmeyen yan karakterini veya 0 dan açacağı yeni karakteri yeterli seviyeye getirerek'' nedemek 0 dana yan karekter açmak anlamak mümkün değil zaten.

Yönetim gerekli kişiler bu insanları neden araştırıyor ? Hİle vb. şeylere bulaşıp bulaşmadığını öğrenmek için.0 dan kareker açan bir insanın devamlı oynadığı çarının hielye bulaşmadığını bize kim ispatlayabilir ? veya biz onun hielye bulaştığını nasıl ispatlayabiliriz ? bunun içindirki bu iş bukadar uzun sürdü.Loglar yönetim tarafından taranıp adil olanlar seçildi.Burda açık ve nettir ki adalet bunları es geçmiş.

Ben xigenon oyuncusu olmasam da sonuna kadar haklı oldukları düşüncesindeyim!Kimileri gerçek karekterleri ile denetlenirken kimileri çeşitli modların da desteği ile 0 dan karekter açıp gerçek karekterini denetleme dışına bırakması tamamen yanlış olduğunu düşünüyorum

Ayriteyyen yönetimin veya mütevazı'nın da bu konuda bilgisi olmadığına eminim.Yoksa o böyle bir adaletsizliğe karşı dururdu.
    Last edited by _RedkiT_; 04-10-2013 at 11:35 AM.
    Yalnız KoVBoY
    RedkiT

Quote Originally Posted by Regain View Post
    bence sen nasıl moderatör oldun şaşıyorum önce bi konuları oku ne yazıyor sonra cvp yaz laf olsun diye cvp yazma al buda forumun kendi konusu http://forum.knightonlineworld.com/f...3420#post63420

"Sizce çok mu sıkışmış görünüyoruz ? Forumu takip ederseniz, çeşitli konularda sizlerin aday olarak görmediği aslında aday olan ve bizlerin rica ederek bilinmeyen yan karakterini veya 0 dan açacağı yeni karakteri yeterli seviyeye getirerek belirli bölgeleri denetlemesi için konuştuğumuz kişilerden bahsedildiğini göreceksiniz.

Aday olmayan kimse sheriff olamaz bunu unutmayın ama, belirli sebeplerden dolayı özel mesajlar ile de adaylıklar kabul ettik. ( hastalık, iş ve ailevi sebepler vb.)

Sizlere iki önerim olacak hem forum, hem de gerçek hayat ile ilgili;

- Karşınızdakilerin de insan olduğunu unutmayarak üslup ve uygun dili korursanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
    - Kanıtsız yapılan itirazlar sadece iftira olarak nitelendirilir. Net olarak söylüyorum bu 7 karakterin Yahweh' e ait olduğunu ispatlayın, tamamını bizzat eleyerek yeni sheriffler seçeceğiz."
    oku bakalım paladin ne yazmış sonra cvp yaz.
    Sabit fikirlilik gibi bir sorunun var sanirim ve yazdiklarimizi okumuyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Forumda aciklananlar goreve hazir atanacak sheriffler degiller sadece adaylar. Her serverda aciklanan bu adaylar hakkindaki tum itirazlar inceleniyor. Gerekli olanlar elenip yerlerine yenileri secilecektir. Bunun nesini anlamak istemiyorsun?

Bu arada isi polemik haline getirirseniz forumdan suresiz uzaklastirilirsiniz. Ben bu forumu 2-3 aydan beri takip eden ya da sadece sherifflik konusu gundemde oldugu icin gelenlerden degilim. Ben K2'in ilk forumundan, G1 ve Nttgame forumlarinda herzaman aktiftim beni tanimadigin icin de digerlerine iftira attigin gibi bana da atmissin. Bu da senin sozune ne kadar guvenilecegi konusunda bize ipucu verdi tesekkurler
    ScORp_LiON
    The Rising Sun Over Europa FENERBAHCE!

Banned
    Nickname
    RegaiN
    Class
    Rogue
    Clan
    RegaiN
    Server
    US->Xigenon
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _RedkiT_ View Post
    Neyin davasını güdüyossunuz bilmiyorum ama ben xigenon oyucusu değilim.Sadece konuyu görünce araştırma yapma gereği duydum.

2.Açıklamanın orjinalini yani mesajın atıldığı linkide verirseniz herkezin aklındaki birtakım düşüncelerde silnebilir.

3.Acaba hangi sebeblerden ötürü özel mesajı tercih etmişler gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.Yanlış anlamayın ben her konuyu etraflıca düşünen birisi yargısız infaz da yapan biri değilim.Fakat bana söylermisiniz mantık çerçevesi içerisnde '' hastalık, iş ve ailevi sebepler vb'' bu dedikelrine örnek birşey verebilirmisiniz.!

4.Herşeyden bukadar emin olma,herşeye çok çabuk inanma bana diyeceğine önce kendin bazı şeyleri araştır.

Modumuz JhiungSuigun açıklamasını okursanız seçilenlerin ''şerif adayı'' olduğunu görürdünüz!Belki forumda araştırmadan yorum yazdığınız için ben size yardımcı olayım.

Umarım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.İyi forumlar.
    zaten JhiungSuigun moderatör paladin moderatör degil çok çelişkili cvpların var forumu takip etmekle alakası yok ben 2 moderatörüde takip ediyorum attıgım linki incele anlayacaksın neyin ne olduguu

komedi dükkanı !

Senior Member _RedkiT_'s Avatar
    Nickname
    RedkiT
    Class
    Warrior
    Clan
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    zaten JhiungSuigun moderatör paladin moderatör degil çok çelişkili cvpların var forumu takip etmekle alakası yok ben 2 moderatörüde takip ediyorum attıgım linki incele anlayacaksın neyin ne olduguu
    Rahat ol linkide inceledim ve nekadar adaletsiz olduğunu açıkladım.Sana tavsiyem tarafsız olman.Kişileri değil doğruları savunman.Ben paladinin de modumuz olduğunu biliyorum merak etme.

Fakat birşey daha biliyorum bu şerif seçilirken yapılan bu sistemden yönetimin haberi olduğunu düşünmüyorum.Bununda nedenini açıkladım.

Mütevazı veya başka yönetici foruma geldiğinde de gerekli uyarıyı yapacağına eminim!

Seçim herkezin gözü önünde adil olmalıdır!
    Yalnız KoVBoY
    RedkiT

Degerli arkadasim oncelikle senin su sabit fikrini beraber kiralim. Forumda gordugun isimler oncelikle sheriff degil, oncelikle bunda bir anlasalim. Ismi aciklananlar sadece adaydir. Biz bu kisileri atamadan once sizlerle paylastik, buradaki amacin ne oldugu ortadadir. Bizim incelemelerimiz sonucu temiz cikan ama siz oyuncularin elinde bulunan kanitlarla bu kisilerden %100 emin olmak amaclidir. Soyle dusun sen sheriff adayi oldun diyelim ve hakkinda hicbir gecerli itiraz yok sen sheriff olarak serverina atanirsin. Diger sheriff adaylari icinde haklarinda iddialar eger bizler tarafindan dogrulaniyorsa bu kisiler elenir ve yerlerine baskasi ya da baskalari sheriff olur. Benim sorumlu oldugum serverlarda adaylar hakkinda verilen gecerli kanitlar oldugundan su anda 3 tane sheriff adayi elenmis ve yerlerine yenilerinin atanmasi icin calismalara baslanmistir.

Yani bu konu anayasanin degismez 3 maddesi degildir, yapacaginiz itirazlari makul sekilde yapiniz. Bunlari bizim inceledigimizi asla unutmayiniz. Polemiklerle ya da haksiz dedikodudan oteye gitmeyecek seylerle konulara itiraz etmeyiniz.
    ScORp_LiON
    The Rising Sun Over Europa FENERBAHCE!