Results 1 to 6 of 6

Angry 2. Oyuncu Mahkemesi Hakkında GM ve Diğer Yetkililerin Dikkatine

Öncelikle Merhabalar ;

2. Oyuncu Mahkemesinde bizlere büyük bir fırsat verildi bunun için ne kadar teşekkür etsek azdır. Savunmamı güncelleyerek başkalarının hakkına girmek istemediğimden burada konu açıyorum. 2.Oyuncu Mahkemesinde savunmam incelendi , açılması yönünde karar alındı fakat bu karardan sonra herhangi birşey yapılmadı. Şuan hangi aşamada olduğumu merak etmekteyim. Tedavi sürecim boyunca elimden geldiği kadar takip ettim sorulacak sorulara cevap vermek, saygısızlık etmemek için ama benim gösterdiğim inceliği ben göremedim. Konumun altına bir kez yazdım fakat birşey yazan olmadı. Karar açılması yönünde ben neyi beklediğimi merak ediyorum. SAYGILAR
    Last edited by _Rexmoon; 10-08-2014 at 09:17 PM.

Senior Member Pochette's Avatar
    Mahkeme de olumlu sonuçlanan konular listeler halinde gm ekibine gönderilmektedir.Bu süre zarfında beklemeye devam ediniz.Karakterler açılacağı zaman duyuru konusundan takip edebilirsiniz.

JURI ekibinin oylaması kesin olarak bittimi peki. Beklemede olan oy kullanmayan JURI üyesi varmı acaba

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _Rexmoon View Post
    JURI ekibinin oylaması kesin olarak bittimi peki. Beklemede olan oy kullanmayan JURI üyesi varmı acaba
    Jüri ekibi toplanıp konuları sonuçlandırıyor. Eğer oraya jüri kararını belirtilmişse oylama bitmiştir. Toplantıya katılamadığım için oy kullanmadım bu arada Kullansam mı ?

Senior Member Pochette's Avatar
    Evet jurilerin ortak kararı olarak yorumda bulunulmuş.Belirtilen notlar doğrultusunda karakteriniz açılması yönünde oy kullanılmış juri tarafından.Bu süre zarfında da gm tarafından onay gelmesini beklemeniz gerekmektedir

Quote Originally Posted by GentlemanBossTMF View Post
    Jüri ekibi toplanıp konuları sonuçlandırıyor. Eğer oraya jüri kararını belirtilmişse oylama bitmiştir. Toplantıya katılamadığım için oy kullanmadım bu arada Kullansam mı ?

Kullan canın sağolsun. Ben sadece uzun zaman geçtiğinden ötürü bu konuyu açma gereksinimi duydum. Zaten daha önce açtığım konuda tedavi olucağımı dile getirdim sağolsun tüm yetkililer konumu inceledi bunun için gerçekten minnettarım. Hesap olumsuzda sonuçlansaydı göstermiş olduğunuz nezaketi ve anlayışı unutmam mümkün değil. Mevki kolay kazanılır ama insan olabilmektir önemli olan. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
    Last edited by _Rexmoon; 10-08-2014 at 09:52 PM.