Results 1 to 10 of 10
    Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Restorasyon Hakkında Yardım .!! ( Gm Yardım .!!! )

İstenilen tüm bilgileri otpyi felan yapmıştım. 3 tane esn kodu istenirken benim elimde olan 1 tane esn kodun tarihini saatini ve kodunu yazmıştım. Bana gelen cevapta 5 tane esn kodu istendi. Diğer 2sini bilmediğim için resmen dalga geçer gibi 5 esn kodu istediler. Esn kodlarını bilmediğim için Hangi tarihte kaç npoint çektiğimi ve power up storeden hangi itemi ve tarihini yazdım. 4 karakterimle iligili resimlerde koydum ama tam 5 tane esn kodunu bilmediğim için restorasyon yapmıyolar. Bu esn kodlarını örenme şansımız yok mu. 1 tanesi yaklaşık 1 yıl önceki ötekiler 1 yılı aşkın Yardım etmeleri gerekirken 5 tane esn kodu istiyolar. Bu esn kodlarını örenme şansım yok mu?

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ISonUmut View Post
    İstenilen tüm bilgileri otpyi felan yapmıştım. 3 tane esn kodu istenirken benim elimde olan 1 tane esn kodun tarihini saatini ve kodunu yazmıştım. Bana gelen cevapta 5 tane esn kodu istendi. Diğer 2sini bilmediğim için resmen dalga geçer gibi 5 esn kodu istediler. Esn kodlarını bilmediğim için Hangi tarihte kaç npoint çektiğimi ve power up storeden hangi itemi ve tarihini yazdım. 4 karakterimle iligili resimlerde koydum ama tam 5 tane esn kodunu bilmediğim için restorasyon yapmıyolar. Bu esn kodlarını örenme şansımız yok mu. 1 tanesi yaklaşık 1 yıl önceki ötekiler 1 yılı aşkın Yardım etmeleri gerekirken 5 tane esn kodu istiyolar. Bu esn kodlarını örenme şansım yok mu?
    Yardım .!!!

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yardım edebilecek yetkili yok mu? 2 aydır bekliyorum.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bu tarz bilgiler hesabın size ait olup olmadığını kanıtlayıcı niteliktedir. Bu yüzden hesap bilgilerinizi doğrulayamazsanız destek ekibinden yardım alamazsınız.

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Bu tarz bilgiler hesabın size ait olup olmadığını kanıtlayıcı niteliktedir. Bu yüzden hesap bilgilerinizi doğrulayamazsanız destek ekibinden yardım alamazsınız.
    Elimde sadece 1 tane esn kodu tarihi saati ve ne yüklediğim var. Power up storeden çektiğim itemlerin ne olduğu ve tarihi var charlarıma ait bi ton resimler var. Charın bana ait olduğunu hala doğrulayamıyom mu? 1 yıldan fazla olmuş npoint yükliyeli nerden bulucam ben onları. 3 esn kodu istenirken benden 5 tane isteniliyo. Takıla takıla esn kodda mı takıldınız. Azıcık insaf. Yardım edilmesi gerekilken benden dalga geçer gibi 5 tane esn kodu isteniliyo. O kadar bilgi vermişim. Yeni e-posta otp herşeyi yapmışım. Sonuç bumu olucaktı.

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yardım .!!!!

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yardım edecek kimse yok mu

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ISonUmut View Post
    Elimde sadece 1 tane esn kodu tarihi saati ve ne yüklediğim var. Power up storeden çektiğim itemlerin ne olduğu ve tarihi var charlarıma ait bi ton resimler var. Charın bana ait olduğunu hala doğrulayamıyom mu? 1 yıldan fazla olmuş npoint yükliyeli nerden bulucam ben onları. 3 esn kodu istenirken benden 5 tane isteniliyo. Takıla takıla esn kodda mı takıldınız. Azıcık insaf. Yardım edilmesi gerekilken benden dalga geçer gibi 5 tane esn kodu isteniliyo. O kadar bilgi vermişim. Yeni e-posta otp herşeyi yapmışım. Sonuç bumu olucaktı.
    Yardım .!!

Member Riga's Avatar
    Nickname
    AngeLoFNashawN
    Class
    Priest
    Clan
    MOUJAHEDS
    Server
    Piana
    Race
    El-Morad
    Son umut özel mesajdan gel iletişim bilgilerimi vereceğim. Esn kodlarını öğrenmenin bir yolu var .

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Riga View Post
    Son umut özel mesajdan gel iletişim bilgilerimi vereceğim. Esn kodlarını öğrenmenin bir yolu var .
    Özel mesajtan mesaj yolladım sana geri dönüş yaparsan sevginirim.