Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Karakterim soyuldu ticket atıyorum cevap gelmiyor

21.09.2014 02:00-09:30 saatleri arasında karakterim soyuldu, ticket atmama rağmen cevap gelmedi, savcılığa başvurdum tüm bildiklerimi anlattım, bilgisayarım tertemiz, fakat gecenlerde siteye saldırı oldugunda ( sakın olmadı demeyin, Mısır'daki sagır sultan duydu ), siteye giriş yaptım ve daha sonraki gun charıma giriş oldu son anda itemlerimi şifre değiştirerek kurtarmıştım ve dün maalesef o kadar şanslı değildim, email şifrelerim, oyun şifrelerim tamamını değiştirmiş olduğum halde, kilitli olan itemlerim çalındı ve destek ekibinden herhangi bir cevapta geldiği yok, sizce kızgın olmakta haksızmıyım?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hala cevap bekliyorum, hala umursamayan bir NTT personeli.............

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Üslubunuz ne kadar düzgün olursa o kadar hızlı cevap alabilirsiniz. Lütfen bu konuya dikkat edin...

Bilet sistemindeki yoğunluk nedeniyle biletlerinize hızlı cevap alamayabilirsiniz. Tüm biletlerle sırayla ilgilenilmektedir. Sıranız geldiğinde biletinizle ilgilenilecektir. Bu konuyla ilgili olarak foruma konu açmanıza gerek bulunmuyor.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Üslubunuz ne kadar düzgün olursa o kadar hızlı cevap alabilirsiniz. Lütfen bu konuya dikkat edin...

Bilet sistemindeki yoğunluk nedeniyle biletlerinize hızlı cevap alamayabilirsiniz. Tüm biletlerle sırayla ilgilenilmektedir. Sıranız geldiğinde biletinizle ilgilenilecektir. Bu konuyla ilgili olarak foruma konu açmanıza gerek bulunmuyor.
    Sayın GM cidden kendinizle çelişiyorsunuz, derdimi anlattığım yorum altına "BURDA KONU AÇMANIZA GEREK YOK" diyor, bir diğer yorumda sabrımın taştığını anladığınızda, forumda yardım isteyenlere yardım ediyoruz diyorsunuz!!!!!! siz şimdi bu konuyuda kapatırsınız hatta

Tags for this Thread