Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Junior Member
    Yardım eden yokmu acaba......

Junior Member
    Ses verin artık lütfen ....

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Biletinize gelecek olan cevabı bekleyiniz.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Junior Member
    Tarihinde Gönderildi: 06-11-2014 / 18:06
    Yapılan inclemede BURNBOX01 isimli hesabın farklı bir hesap üzerinden atılan bilet doğrultusunda bilgiler değiştirilmiştir. Fakat oyuna giriş yapılmadığı görülmesi üzerinde hali hazırda değiştirilmiş olan mail adresine geçici şifre gönderilecektir. Lütfen mail adreslerinizi kontrol edip geçici şifre ile yeni bir şifre oluşturunuz. Daha sonrasında restorasyon işlemleri için bu bileti referans göstererek sorun yaşamış olduğunuz hesap üzerinden bize bilet gönderiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

bana gelen cevap bu halen şifre gönderecekler kac gün oldu bu nasıl iş anlamadım...

Junior Member
    Yapılan inclemede BURNBOX01 isimli hesabın farklı bir hesap üzerinden atılan bilet doğrultusunda bilgiler değiştirilmiştir. Fakat oyuna giriş yapılmadığı görülmesi üzerinde hali hazırda değiştirilmiş olan mail adresine geçici şifre gönderilecektir. Lütfen mail adreslerinizi kontrol edip geçici şifre ile yeni bir şifre oluşturunuz. Daha sonrasında restorasyon işlemleri için bu bileti referans göstererek sorun yaşamış olduğunuz hesap üzerinden bize bilet gönderiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    tarihinde Gönderildi: 06-11-2014 / 18:06

gelen mailde şifre gönderecegini belirtmiş ama ne hikmetse 26 gün oldu halen şifre gönderecekler bu nasıl sistem anlamadım
    hergün kontrol ediyorum maili ne gelen var ne giden var bu ne sacmalıktır artık
    Ticket numaram bu ilgilenin artık şununla yeter
    XFQ-120-46361