Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Çalıntı ıtemı satan kışıler kesın ban yer mı ?

15ınde hack yedım arkadaşlar, chardakı ıtemlerı aktarmadan dırek pazar kurulmuş(%90 ucuza ) +9 ıron bowu 5 gb ye koymuş varın gerısını sız hesap edın,

Bu hacklenen ucuz ıtemlerı bıle bıle alan kışı sabah +9 ıron bowu vermek ıstedı fakat daha sonra para tatlı gelnce sanırım 3-4 katına sattı,
    satın alan kısıyıde uyarmama ragmen zaten bende elden cıkardım dıyıp guldu.

anlıcagınız alanda satanda hack ıtemı oldugunu cok çok ıyı bılıyordu, adamların işi böyle cok cok ucuz ıtemlerı satanları beklemek olmuş.
    adamlar birde guluyorlar...insanın zoruna gıdıyor arkadaşlar doğal olarak

sormak ıstedıgım bu kışıler banlanacak mı ? ıtemden vazgeçtım bu suçtan rant sağlayanlar ban yesın başka bırşey ıstemıyorum,
    hesap çalınmasına karşı tıcket attım merak ettıgım tıcket kabul edılmese bıle bu kısıler banlanacak mı ?

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    İtemi satıp Gb'yi Bynogame gibi sitelere okuttuktan sonra banlanması pek fayda vermese de banlanıyorlar. Eğer gb'leri eritemeden enselenip banlanırlarsa ban o zaman amacına ulaşıyordur ve umarım gb'leri satamadan yakalanıyorlardır.
    Yönetim kesin olarak banlandıklarını söylüyor. Ayrıca aracılık yapanlara da banı yapıştırıyorlar elden çıkardım diye gülmesi son gülüşü olabilir.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kanıtlanırsa ban yer.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Za6oR View Post
    İtemi satıp Gb'yi Bynogame gibi sitelere okuttuktan sonra banlanması pek fayda vermese de banlanıyorlar. Eğer gb'leri eritemeden enselenip banlanırlarsa ban o zaman amacına ulaşıyordur ve umarım gb'leri satamadan yakalanıyorlardır.
    Yönetim kesin olarak banlandıklarını söylüyor.
    Adamlar maradonda sımsar olmuşlar, gb yı dırek satmak yerıne işlerı buyutmek peşındeler, umarım ıtemler gelmesede banlanırlar

Member lSansarSalvol's Avatar
    Nickname
    AdiosDude
    Class
    Rogue
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lipton666 View Post
    15ınde hack yedım arkadaşlar, chardakı ıtemlerı aktarmadan dırek pazar kurulmuş(%90 ucuza ) +9 ıron bowu 5 gb ye koymuş varın gerısını sız hesap edın,

Bu hacklenen ucuz ıtemlerı bıle bıle alan kışı sabah +9 ıron bowu vermek ıstedı fakat daha sonra para tatlı gelnce sanırım 3-4 katına sattı,
    satın alan kısıyıde uyarmama ragmen zaten bende elden cıkardım dıyıp guldu.

anlıcagınız alanda satanda hack ıtemı oldugunu cok çok ıyı bılıyordu, adamların işi böyle cok cok ucuz ıtemlerı satanları beklemek olmuş.
    adamlar birde guluyorlar...insanın zoruna gıdıyor arkadaşlar doğal olarak

sormak ıstedıgım bu kışıler banlanacak mı ? ıtemden vazgeçtım bu suçtan rant sağlayanlar ban yesın başka bırşey ıstemıyorum,
    hesap çalınmasına karşı tıcket attım merak ettıgım tıcket kabul edılmese bıle bu kısıler banlanacak mı ?
    Bilinçsiz olarak ben de dahil burada onca mağdur duruma düşen oyuncu varken bu olayı ateşe vermeye çalışman bence hoş bir durum değil.
    Nedense hacklenen karakterinden daha çok bu konuya vurgu yapman bana hiç samimi gelmedi. Başka kokular sezdim.
    Bu item en basitinden yakmalık olarak alıp attığın 7 / 8 chitinde yahut 7 unique itemde olabilir.
    Sanki bir item alacağın zaman tüm pazarı dolaşıp en ucuzunu çekmiyor musun ? 100k düşük fiyata aldığun 'BUS. çalıntı olamaz mı ?
    "Buying" yoluyla piyasanın 2 x katına almış dahi olsan o item çalıntı olmuş olmaktan çıkıyor mu ?
    Kafa kafaya girdiğin bir trade sonrası bu söylediklerini kendin yaşamazsın umarım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by lSansarSalvol View Post
    Bilinçsiz olarak ben de dahil burada onca mağdur duruma düşen oyuncu varken bu olayı ateşe vermeye çalışman bence hoş bir durum değil.
    Nedense hacklenen karakterinden daha çok bu konuya vurgu yapman bana hiç samimi gelmedi. Başka kokular sezdim.
    Bu item en basitinden yakmalık olarak alıp attığın 7 / 8 chitinde yahut 7 unique itemde olabilir.
    Sanki bir item alacağın zaman tüm pazarı dolaşıp en ucuzunu çekmiyor musun ? 100k düşük fiyata aldığun 'BUS. çalıntı olamaz mı ?
    "Buying" yoluyla piyasanın 2 x katına almış dahi olsan o item çalıntı olmuş olmaktan çıkıyor mu ?
    Kafa kafaya girdiğin bir trade sonrası bu söylediklerini kendin yaşamazsın umarım.
    kardeş benım yazdıklarımın %90ı, pıyasdaan kafa kafaya ,yahut %30 a yahut %50 ye ucuz ıtem alanlar degıl %90 ucuz ıtem alanlar eğer kı bunu savunuyorsan zaten bende art nıyet ararım bu işte,
    Dıyorsunkı bılınçsızce
    Eğer adam 100gb lık ıtemı 60 gb den satıyorsa bunu alan öyle bılınçlıdır kı sorma...
    senın durumu bılmem fakat benım bu durumu halla art nıyet yahut alanlar bılınçsızdır dıyorsan 1. yazıyı tekrar oku, ADAMLAR çalıntı ıtem oldugunu bılıyor kardeşım daha ne dememı beklıyorsun

sen yakmalık chıtın dıyorsun, bus dıyorsun ben sana 10 gb ucuz 50 gb ucuz satanları dıyorum, neden olayı masumlaştırmaya çalışıyorsun orasıda ılgınç...
    hack yersın lakın hack yedıkten sonra bıde sana gulmelerı işte o adama koyar,

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çalıntı item satanlar ban yese ne olcak bana ne faydası olcak yada sana yada digerine bırakın ban yemesınler sömürsünler oyunu belkı oyunu bırakan bıraz daha player olurda nttgame yaptıgı yanlışı anlar

Senior Member CreamJoly's Avatar
    Kanıtlamaya gerek yok aslında. Serverda tek olan bir iteme sahip oyuncu soyulursa bunu ilk satan kişiye sorgusuz sualsiz ban atılmalı.