Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

lutfen yardımcı olalım !!

beyler blocke edılmıs hesabıma erısemıyorum ve bu tatılın son gunlerı pek sıkıcı gecıyor bu blokenın kaldırılmasının bı mumkunatı yok mudur maddı degerı onemlı degıl ama 2 bın lıralık bı hesaptı sonucta ınsan harcadıgı emege acıyor ve oyuna gerı donmek ıstıyorum bunun bır yolu yok mu tıcketlarımada otomatık cevaptan baska bırsey gelmıyor ne yapabılırım yardımcı olun lutfen

Junior Member
    hıcbırsey umrumda degıl oyuna bır an once gerı donmek ıstıyorum ne yapabılırım lutfen yardımcı olun arkadaslar

Senior Member Pochette's Avatar
    Oyuncu mahkemesi haricinde hesap açımı yapılmamaktadır.Yeni bir hesap açarak oyuna devam edebilirsiniz.

Junior Member
    bıldıgım kadarıyla 2. oyuncu mahkemesı basvuruları bıttı ? 3.cusu acılacak mı bılgınız varmı acılacaksa ne zaman yenı bır karakterle ugrasmakla en az 1 ay gecer ve o kadar vaktım yok ne yazık kı

Member muhammetaktas35's Avatar
    Nickname
    LegacyKing
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    maddi değeri önemli değil 2+3 bin liralık char kardeş sen şu deruda shard kasan adam değilmiydin ya temela
    İçerideki son suçlu banlanana kadar servisimiz 7/24 açıktır.

Cheats Reports

Senior Member Pochette's Avatar
    Evet 2. Oyuncu mahkemesi başvuruları bitti.3. mahkemenin açılıp açılmıyacağı ile ilgili henüz bilgi yok.

Junior Member
    yanlıs anlasılma olmasın kardesım ne yazık kı ıste oldugum zamanlar benden gızlı olarak kardesım kullanıyormus yonetıcılerın kanıtlarına gore kendısı hala kullanmadım dıyor olan emegıme oldu ne yazık kı

Junior Member
    shardlarıda ucuza aldım dıodu bana olan onca emege oldu anlıyacagın :/

Junior Member
    sayın moderator oyuncu mahkemesı harıc basvuru yapabılecegım bır mercıı bır yontem yok mu eskıden premıum cekerek acma gıbı bırseyler vardı ılk kez basıma gelıyor banlanmak ve cok uzucu bır durum :/

Member muhammetaktas35's Avatar
    Nickname
    LegacyKing
    Class
    Rogue
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    ya kardeş sen dünde karakteri satın aldım diyrdun bugün shardları kardeşim almış diyorsun. yahu sallama be kardeşim seni ben hep görüyordum deru slotunda shard kasıyordun oto buffer priest değilmi o karakterin. BEN BU TEMELA adlı karakter açılırsa oyun fian kökten silerim bu bilgisayardan. KOXPERA bak aklı sıra burda char açtıracak gm lere.
    İçerideki son suçlu banlanana kadar servisimiz 7/24 açıktır.

Cheats Reports