Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 103

Thread: Sayin eryudes..

Senior Member Muhammedari's Avatar
    Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad

Sayin eryudes..

az once ban yedigim konu actim ve Gm eryudes kilitlediniz konuyu.. Ben burdan islem yapilmasini istiyorum ne hakkiniz var calmadigim halde caldin diyip hem PREMIUM zamanimdan yiyip hemde eglencemden engel edionuz beni? Ben kimseden hic bir sekilde hic bir sey calmadim.. ticket attim zaten ama 10 gun onu mu bekliyecem? siz isterseniz bakabilirsiniz 2 dk zaman ayirip rica ediyorum bakarmisiniz?

NICK : WhereIsMyCodex
    Server : Gaia

Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Server basindan beri varim ben.. size buraya orc olsun human olsun 50 kisi getirebiliirim yorum atip benim nasil biri oldugumu gosterecek.. MyPaSSioN clanin liderlerinden biriyim ben.. salakmiyim item calacak kdr.. beni serverda herkes tanir boyle sacmalik olamaz ne calmisim ben?

Senior Member Pochette's Avatar
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Bu konu hakkında Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir.

Junior Member

Rosslaidlaw

YA BUKADAR DA OLMAZ BU KİŞİYİ ŞAHSEN TANITRIMM BU ADAMIN BÖYLE BİŞEY YAPACAGINI ASALASANMIYORUMM BİR SORUN OLMALI ACİLEN GİDERİLMESİNİ İSTERİMM WHERİSMYCODEX E YAPILAN ÇOOOK BÜYÜK BİR AYIPTIRRR

Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    bilet gonderdim ve destek verilmemektedir diyorsunuz ama bana cok destek veren GM oldu bu zamana kdr.. EFE abimiz olsun veya AndrePaul olsun herzmn yardim ederler.. ben item falan calmadim nasil bir sacmalik bu? 15 gun ticket cevabi mi beklicem?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Tekrar merhaba,

Orada dikkat etmeniz gereken, "Hacker" değil "Stolen" yani çalıntı eşya bulundurmanızdan dolayı hesabınız kapatılmış. Sizin gibi sırada bekleyen bir çok oyuncu var. Onların haklarını yememek için lütfen sıranızın gelmesini bekleyiniz.

Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Sayin GM, ben pazardan bir item aldiysam bu itemi bu arakdas caldiysa bunun icin de mi ben suclu oluyorum? Insanlarin hakkini su an siz yiyorsunuz? benim zamanimi yiyorsunuz ustune bu kadar strese sokuyorsunuz.. oyun oynamami da engel oluyorsunuz.. persembe etkinlik var ona katilmam lazim.. ben 500k+ NPOINT cekmis adamim gidip calinti itemle ugrasacagim.. git bak benim hesaptan 500,000+ Knight cash harcanilmismi.. lutfen 2 dk ayirip acin su karekterimi veya calinti item neymis onu soyleyin ne bilim bir gelisme yapin

Nickname
    WhereIsMyCodex
    Class
    Mage
    Clan
    WhereIsMyPaSSioN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    "STOLEN"' kelimesinin anlamini da cok iyi biliyorum zaten o yuzden sasiriyorum su an ben amerikadan oynuyorum benim cevremde veya yakinimda bu oyunu oynayan 1 kisi tanimiyorum.. IP adrese bakin arastirin calinti varmi yokmu diye

Sıranaı bekleyeceksin arkdsaım kendini yormana gerek yok nasıl banlanmak guzel bir duygumu mutlu oldum biliyorm musun senin gibilerini ban yemesi cok guzel bir sey 500 degil 500000 npoint chas neyse ceksen sende bizim gibi bekleyeceksin 8 ay beklede aklın basına gelsin benim hakkımda atıp tutuyordun masallah sevindirik oldum iyi oldu san az bile

Junior Member
    Bu adamı iyi tanırım öyle hırsızlıkla yalanla dolanla işi olmayan birisidir pazardan gördügümüz itemi cekmektemi suç oldu artık ? sen pazardan gördüğü itemi kastıgı parasıyla alan emek veren adamı değil itemi çalan adamı banlıcaksın insanlar mağdur duruma düşüyo bu nasıl bi ilgisizliktir... acilen ilgilenilsin lütfen .