Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 102
    Senior Member AmanuensiS's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

Lütfen İlgilenebilirmisiniz Yardımınıza İhtiyacım Var?

Merhaba Sayın Game Master AndrePaul ;

Malumunuz geçtiğimiz günlerde Knight Online oyuncularını hedef alarak bir çok kişinin karakterini ve eşyalarını oyun içi transfer ettiler.Siz Ntt Game ekibi mağdur olan oyuncuların yaralarına merhem olmak kayıplarını birazda olsa karşılamak için restorasyon yapılacağını duyurmus idiniz.
    Duyuruda bulunan bir madde çok dikkatimi çekti .

-Daha önce restorasyon talebiyle ilgili yolladığınız biletler geçerli değildir. Tekrar bilet yollayarak yeni bir restorasyon talebinizde bulunmanız gerekmektedir.

Ben 12.12.2013 tarihinde restorasyon ile alakalı bir bilet gönderdim. Eski bilet sistemi ile (Ticket #: 1781475) biletimi attım.Aradan uzun zaman geçmesine rağmen bir sonuç alamadım biletime cevapta alamadım. Daha sonra biletimin akıbetimi öğrenmek amacıyla bir bilet attım . Daha sonra aldığım cevap '' Yeni bilet sistemine geçildiği için önceki gönderilen biletleri görememekteyiz , Sorun ile alakalı yeni bir bilet atmanız gerek ''yönündeydi. Yeni sisteme geçildi bencil olmamak gerekir daha iyi hizmet verilmesi amacıyla geçilmiştir diye düşündüm ve biletimi attım .)Bilet Numaram XHT-906-23491) Biletim üzerinden uzun uzun konuştum ve sorunumu çözemedım .Daha sonra kendi kendime hem eğlenmek amacıyla hemde yetkililere sorunumu dile getirmek amacıyla 2. Knight Online turnuva alanına gittim ve Sayın Game Master DeaconForst ile görüştüm ve kısa süre sonra facebook sayfasından aşağıda bulunan paylaşımı yaptı.

[IMG][/IMG]

Burada bahsi geçen OsmanliAskeri benim. Aradan uzun zamanlar geçmesine rağmen sorunum çözülmedi . Sorunumu resmi siteden Sayın Game masterlere anlatmaya çalıştım . Fakat olay ile alakalı çok kızgın olduğum için onlarında kalbini kırdım konuşmalarımla .Tabiri caizse ters konuşup küstürdüm.Özür dilerim hepinizden .

Daha sonra (#JHK-599-16236) numaralı biletim ile görüşmüş ve yine beklemem istenmişti. Lütfen artık ben daha fazla beklemek istemiyorum.

Demek istediğim şu ki ben 12.12.2013 tarihinde soyuldum o kadar emek harcadım caba gösterdim . Sayın Ntt Game ekibi beni son zamanlarda hesabı çalınan oyuncularla aynı kefeye koyması rahatsız etti. Bir sıranın söz konusu olduğunu umud ederek bu yanlışın düzeltilmesini isterim .
    Hatırlatırım ki 12.12.2013 tarihinden beri bekliyoryum Lütfen bana yardım edin.

Server : Destan
    Id : manc1425
    Nick : OsmanliAskeri
    Last edited by AmanuensiS; 09-15-2014 at 12:50 PM.

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    benimle ilgilenebilirmisiniz acaba ?

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Sayın Game Master AndrePaul lütfen ilgilenebilirmisiniz yardımınıza ihtiyacım var .

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    12.12.2013 tarihinden beri bekliyorum sayın game master lütfen yardımcı olunuz ?

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    İlk önce 2014 yılında olan olaylara çalışma yapıyorlar.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Senior Member
    Nickname
    FiReOfASGARD
    Class
    Mage
    Clan
    Justice
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    hocam inşallah sonuca varırsınız lütfen ne kadar zor durumda olursanız olun sayın yönetici ve yardımcılara alçaltıcı veya yanlıs kelimeler kullanmayınız sonuçta hataları düzeltmeye çabalıyorlar onlarında kalbi var .
    DAHA RAHAT CZ İÇİN , DAHA FAZLA EXP ALANI İÇİN , OYUNUN PARA KAVRAMINDAN AYIRMAK İÇİN , CZ DE RAHAT PK KEYFİ YAŞAMAK İÇİN , DAHA ÖZGÜR CZ ALANI İÇİN , DAHA FAZLA MATARYEL KASMAK İÇİN SENDE DESTEĞİNİ KOY http://forum.nttgame.com/forum/showt...i-75-lwl-olsun CZ +75 OLSUN PK GÜZEL OLSUN ! HER BİR YORUM 1 TREN PARTY YOK EDER !!!

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by absinthe556613 View Post
    hocam inşallah sonuca varırsınız lütfen ne kadar zor durumda olursanız olun sayın yönetici ve yardımcılara alçaltıcı veya yanlıs kelimeler kullanmayınız sonuçta hataları düzeltmeye çabalıyorlar onlarında kalbi var .
    Sana katılıyorum ama insanın elinde olmuyor bazı şeyler :S
    Umarım yardımcı olurlar artık.

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Yeni bir gün yeni bir umud yardım ediniz

Senior Member ResuLTURK's Avatar
    Nickname
    ResuLizm
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Leader
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Daha 1 yılını bile doldurmamışsın (?), bu ne acele...??? !! !

Kendi sayfasından böyle bir yazı paylaşmamış olsa derdim ki hâlâ inceleniyor falan fıstık boş avuntular yani ama hem böyle bir şey yaz, hemde ilgilenme... Pessss...
    Yensende , Yenilsende, Kalbimiz Hep Seninle..!

Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ResuLTURK View Post
    Daha 1 yılını bile doldurmamışsın (?), bu ne acele...??? !! !

Kendi sayfasından böyle bir yazı paylaşmamış olsa derdim ki hâlâ inceleniyor falan fıstık boş avuntular yani ama hem böyle bir şey yaz, hemde ilgilenme... Pessss...
    Sonra da sert konuşuyosun diyorlar bana