Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 131 to 136 of 136
    Senior Member Senmonka's Avatar
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AgeOfHumanity
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Bu oyun çok uzun zamandır OTP sistemi olmaksızın ilerledi.. Bazen soyulan insanlar olurdu, hack yerdi bir şey olurdu ama serverları kasıp kavurmazdı bunlar.. Hiç güvenlik önlemi almadan o kafeden bu kafeye gezdiğimiz, ama itemlerimiz için endişelenmediğimiz zamanlarımız çok oldu.. OTP harika bir sistem, ben şahsen kullanıyorum.. Ama hack olaylarının bir türlü bitmek bilmemesi sonucunda "OTP kullanmayan oyuncular kendi hesaplarına yeterince önem vermiyorlar" olarak sunduğum fikrimden vazgeçmiş bulunmaktayım.. Bu kadar geniş kapsamlı bir iş yapılırken NTTGame'n sadece defansa geçmesi ve bunuda oyunculardan beklemesi bence büyük bir zayıflık.. Sadece benim sunucumdan 200'den fazla AKTİF kullanıcı oyunu hacklendiği için terketti.. Bir çoğunun arkadaşı ve clanıda bu sebepten oyunu terketti.. Bir çok oyuncu da "Serverda adam kalmadı" diyerek serverı terketti.. Benim inadım inat ama bu oyun böyle çok yaşamaz.. Gerçekçi olun.. Bunlar uydurma rakamlar değil.. Ve sadece bir server..

Senior Member
    Class
    Warrior
    Quote Originally Posted by Senmonka View Post
    Bu oyun çok uzun zamandır OTP sistemi olmaksızın ilerledi.. Bazen soyulan insanlar olurdu, hack yerdi bir şey olurdu ama serverları kasıp kavurmazdı bunlar.. Hiç güvenlik önlemi almadan o kafeden bu kafeye gezdiğimiz, ama itemlerimiz için endişelenmediğimiz zamanlarımız çok oldu.. OTP harika bir sistem, ben şahsen kullanıyorum.. Ama hack olaylarının bir türlü bitmek bilmemesi sonucunda "OTP kullanmayan oyuncular kendi hesaplarına yeterince önem vermiyorlar" olarak sunduğum fikrimden vazgeçmiş bulunmaktayım.. Bu kadar geniş kapsamlı bir iş yapılırken NTTGame'n sadece defansa geçmesi ve bunuda oyunculardan beklemesi bence büyük bir zayıflık.. Sadece benim sunucumdan 200'den fazla AKTİF kullanıcı oyunu hacklendiği için terketti.. Bir çoğunun arkadaşı ve clanıda bu sebepten oyunu terketti.. Bir çok oyuncu da "Serverda adam kalmadı" diyerek serverı terketti.. Benim inadım inat ama bu oyun böyle çok yaşamaz.. Gerçekçi olun.. Bunlar uydurma rakamlar değil.. Ve sadece bir server..
    Oyunun bu şekilde çok yaşamayacağını NTTGame'in muhasebecileri de anlamış olacak ki; Cash ve Premiuma zam yapmışlar.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3DtwESPxI

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    No Pre No Cash No HACK .!

Junior Member
    ressurection serverinden bizde hacklenenler kervanına katılmıs bulunuyoruzkarakterime gold pre yukleyıp sadece kitli itemleri almıslar. karakterde otp kurulu fakat aktif edemiyordum şifre yanliş diyodu..kaldi ki bu oyunu yaklasık 10 yıldır oynamaktayım ve karakterimde tum itemler emegimle kazanılmiştır.karakter hacklenmeleri bu kadar basit olmamali.oyunun datasina cok ciddi saldırılar oldugunu dusunuyorm.bu kadar cok kişinin hack olaylarıyla karşı karşıya kalması basit bir durum olmadıgını ve olayın cok daha ciddi oldugunu sanıyorum.sadece bizim serverdan cok eskiden beri oynayan en az ayda 3200 cash alan 200 kişinin hack yedigin bılıyorum.bu hack yiyenlerin icinde cogu kişiler yaşının almış kişiler.gm takımımının buna bi cozum bulacagını ve de bu kadar hack yiyen kişilerin magduriyeti giderecegini umuyorum.otpnin arkasına kımse sıgınmasın lutfen yıllardır orjinal antivirus programlari kullandım ve karakterimden 1 pot dahi eksilmedi..

Thesoulwarker-Apple clan leader..

Junior Member
    guncel up up

Banned
    Nickname
    Kataki
    Class
    Rogue
    Clan
    Redemption
    Server
    Gaia