Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 136
    Junior Member
    Artik kash yok artik premium yok artikkk oyun dan soguduk hergun girerken korkuyorum oyuna

No cash no pre no hack

Banned
    No cash no pre no hack

Junior Member
    No cash no pre ! !! !

Junior Member
    No cash no pre no hack en kisa zamanla ilgilenin lütfen otp li çarlari bile soyuyolar hergün korkarak giriyoruz oyuna lütfen

Junior Member
    Hacklenme ve Soyulma olayları ne zaman bitecek merak ediyorum. Herkese ICS ve OTP yi aktif edin Hack ve Soyulma olayları ile karşılaşmazsınız diyorsunuz. Ama soyulan arkadaşlarla konuşuyorum OTP' si aktif olan charlarda soyulmuş. Artık ne zaman sıra bize gelecek diye bekliyoruz. Oyuna her girişimizde acaba charım soyuldu mu korkusuyla giriyoruz. Bu soyulma olaylarının gerçek sebebinin açıklanmasını ve çözülmesini bekliyoruz. Bu maduriyetimiz düzelene kadar hiçbir şekilde premium ve cash almayı düşünmüyoruz.

Junior Member
    No Cash No Pre No Hack

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    No Cash No Pre No Hack

Senior Member
    Nickname
    Dupont
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Resurrection
    Race
    Karus
    ben dies serverdan baslayarak yillardir 2-3 hesap kullanip hepsinede devamli premium cekmis bir adamim son hacklenmeler yuzunden diger hesaptaki charlarimi bile tek hesap altina topladim su an kullandigim hesabimda full itemlere sahip 2 adet 83 magem ve 82 level warriorum var sadece bu ay 500 tl civari cash cekmisligim var ama ben butun onlemleri aldigim halde oyuna korkarak giriyorsam bu oyuj yonetiminin cevirilen carkin icerisindeki kendi elemanlarini bulup iclerinden temizlemesi lazim bu kadar hack olayinin tek bir kisi yada grup tarafindan yapildigina inanmiyorum kesinlikle icinizde bir curuk elma var clanimizda kac kisi hack yedi otp li charlardanda gidenler oldu clan arkadaslarim ve diger clan yoneticilerinin aldigi karara sonua kadar destek veriyorum bu olaylar cozulene kadar kesinlikle hic bir sekilde cash cekmeyip oyun ici hjic bir organizasyona katilmiyorum ya artik bu oyundaki hacklenme problemlerini bitirin yada pesin olarak banlayin bir daha knight online oynamayalim hic olmazsa hacklenme yuzunden degilde banlanma yuzunden birakmis olalim kurbanlik koyun gibi beklemekten birktik artik nttgame yonetimine SAYGILAR

Son zamanlarda artan hack olaylarina karşi bundan sonra pre ve cash cekmiyoruz resurrection serverinde katilim sağlayan bütün clanlara teşekkürler ilk günden bu kadar katilim bizleri mutlu etti inş büyüyerek devam edeceğiz !!! Ve hacklerin karekter sahiblerinin hatasi yüzünden hacklendigine kesinlikle ama kesinlikle katilmiyoruz !!! Birakin virüsleri siteleri sadece oyun a girmek için bile kullandiği pc den hack yiyor !!!

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast