Results 1 to 4 of 4
    Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

soyulan karekterlerle ilgili

öncelikle soyulan bütün herkese geçmiş olsun diyerekten konuya başlamak istiyorum ,

Resurectıon serverindan Khaos Clan lideriyim Ally ile yaklaşık 80 kadar üye ye sahip bir clanız 1 ayda 5 karekterimiz soyuldu aynı şekilde 10 larca oyun içerisinde sevdiğimiz saydığımız insanların karekterleri soyuldu buna takiben biletler atıldı ama hiç bir şekilde pozitif dönüş olmadı bugunden itibaren gerekse bu formda gerekse sosyal alanda twitir face dahil hepsinde sizin müşteri hizmetlerindeki politakalın 5 para etmediğini oyunun içinde dönen kara para trafiğini çar alımlarda gb satışlarında item satışlarında ki vergisiz para aklamaları ve soyulan karekterlerin sizin bilginiz dahilinde database sinizden alınarak soylduğunu herkese bildireceğiz gerekirse resmi dairelere şikayet dilekçeleri atacağız bu gun 80 kişiyiz yarın 160 1 hafta sonra sizin oynunuzu silecek kadar buyuyeceğiz buna emin olun .

şikayet dilekcesinin scanner dan taratılmış halini burda görmeden kimse bu yazdıgına inanmaz

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Yanlış anlama da onlarca şikayet edeceğiz diyen adam gördüm, hiçbirinden de bir şey çıktığını görmedim. Ya dava açmaktan vazgeçiyorlar ya da açtıkları davalar sonuca bağlanmıyor.

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oldtheaven View Post
    şikayet dilekcesinin scanner dan taratılmış halini burda görmeden kimse bu yazdıgına inanmaz
    isteyen istediğine inanır inanmaz giden emekler harcanan paralar var sen ve senin gibi zihniyetler inanmasada olur sıkıntı yok