Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
    Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by SirVoldemort View Post
    Ben buna benzer konuları çok açtım ama kimse önemsemedi, bunun da önemseneceğini zannetmiyorum.

Her 2 ayda 1 aptal bir turnuva düzenleniyor, insanlar o kadar hayalperest ki, şu oyunda ünlü olacağını zannedip tüm ekibini arkadaşlarını toplayıp, dünyanın parasını yatırıp clan kuruyorlar, cashler alınıyor, premiumlar çekiliyor. Serverlar aktifleşiyor 2-3 haftalığına, herkes unutuyor yine oyunun problemlerini. Turnuva bir bitiyor, ortalık maç sonu terkedilmiş Wembley Stadı gibi. Tüm serverlar bomboş, hiç kimse yok.

Şimdi görüyorum herkes rahatsız oyunda oyuncu azlığından. Ama çözümü yine server birleştirmede arıyorsunuz. NTT Game'in ekmeğine yağ sürmeye devam ediyorsunuz yani. Onlar zaten bunu istiyorlar. Çünkü ileride sorduklarında siz istediniz yaptık diyecekler. Haa, bu server birleştirme diyelim ki yapıldı. 2-3 server bir araya geldi, yeni 1 server oluşturuldu. Zannediyor musunuz ki rahatça oynamanıza izin verilecek? Bundan 1 ay sonra denilecek ki yoğun istek üzerine buyrun yeni bir server daha açtık. Sizin o birleşmiş serverınızda oyuncu sayısı yine dibe vuracak.

NTT Game'in oyun politikası bundan ibaret işte. Daha doğrusu oyun politikası denemez, para politikası. Oyun zerre kadar umurlarında değil çünkü.

Clan Turnuvası Düzenle >>> Server Birleştir >>> Oyuncu Mahkemesi Kur (Yeni Server'a koşa koşa giden kerizlerin charlarını belirli miktar cash yükletip aç) >>> Yeni Server Aç >>> Clan Turnuvası Düzenle >>> Server Birleştir >>> Oyuncu Mahkemesi Kur >>> Yeni Server Aç ...

Alın size NTT Game Knight Online şablonu... Yeni server bekleyenler sevinebilir yani, clan turnuvası da bittiğine göre gelmesi yakındır...

Hoş, onlar da yeni serverlara oyun oynamak için değil, açıldığı zaman gb, item fiyatları yüksek diye, para kazanmak hayaliyle gidiyorlar ya neyse...

Benim sözüm, gerçekten oyun oynamak isteyen arkadaşlara...

Alınmaca darılmaca yok, bu oyunu hala oynamak isteyen insanlar kuş kadar beyinleri varsa eğer, 1 serverda birleşip o serverda oyunlarına devam ederler ve NTT Game'in yok yeni server, yok yeni item, yok bilmem ne gazına gelmezler. Bu 1 server da benim görüşüme göre Athena ya da eski adıyla Ares'tir. Neden? Çünkü 1. server'dır. En eski serverdır. Oyuna giriş yaptığınızda önünüze tıklamanız için gelen ilk serverdır. Bu oyuna hala sıfırdan başlayan adamların gireceği, yani diğer serverlara oranla dışarıdan yeni oyuncu gelebilme ihtimali olan tek serverdır. Diyeceksiniz sene olmuş 2014, hala Knight'a yeniden başlayan var mıdır ki? Var kardeşim, emin ol gözümle gördüm. Şu oyunun grafikleri, görüntü kalitesi yıllardır hep tartışılır, Warcraft, League Of Legends, Metin 2 bilmem ne çeşit oyunla kıyaslanır, aşağılanır ama hiç biri de şu oyunun PVP sisteminin yanından geçemez. O yüzden zaten seviyoruz bu oyunu biz. Eğer Riot Games gibi oyunla ilgilenen bir firma olsaydı Knight'ın başında eminim ki tartışmasız hala en gözde oyun buydu. Ama ne yazıkki yok.

Siz oyuncu dostlarıma söyleyebileceklerim bunlardan ibarettir. Dediğim gibi eğer hala gerçekten sadece oyun oynamak amaçlı Knight Online'daysanız Athena server'ı her zaman 1 numaradır. Bugün açılan yeni serverlar şu an 2. serverları bile full çekiyor, premiumsuz almıyor olabilir. Ama hepimiz biliyoruz ki ondan daha yeni bir server geldiğinde o server da sinek avlayacak. Ama 1. server Athena'nın her zaman mevcut bir potansiyeli var.

Siz de oyun oynamak istiyorsanız Athena'ya bekleriz.

Burası gerçek Knight Online'ın son kalesidir...

SirVoldemort / PARADISE - ATHENA
    Eyvallah başgan eline sağlık.

Junior Member
    Kesinlikle mükemmel bir noktaya değinilmiş. Athena serverı giderek kan kaybediyor ve oyun yetkilileri bu duruma el atmazsa kaybetmeye de devam edecek. ilk server birleşiminden önce Ares berbat durumdaydı Server birleşimi mantıklı bir çare gibi gözükmüş olsa diğer serverların daha çekici bir hal alması yapılan server birleşiminin faydalarının ömrünü kısalttı.Server eski olduğu için yeni başlayan birinin iyi item yapması gereken bir serverda oynamaktayız fakat durum öyle ki iyi item yapmaya olanak sağlayacak pazar alanı yok. pazar berbat durumda ve iyi itemler belli başlı 4-5 item satıcısın elinde.Hadi diyelim itemini yaptın bu sefer Cz / Base / Ardream yeteri kadar hareketli değil durum böyle olunca da kimse Athena serverinda başlamıyor tersine serverın playerları başka serverlara gidiyor.Diğer arkadaşın da dediği gibi Siz Sayın Oyun Yetkilileri Clan turnuvası etkinliğinin arkasına saklanmaktan vazgeçin. Yapılan her gerekli haklı itirazda '' Biz Server Birleştirdik , işte biz turnuva yapıyoruz '' gibi bahaneleri kenarıya bırakın. Titan serverı açıldığında bende değişiklik arayışı için oraya geçmiştim Titan 2 ye Titan 3 e bile premiumlu giremiyorduk yoğunluktan.Yeni serverda alınan cashler Premiumlar size tatlı geldiği için eski serverlardaki 200-300 kişiyide önemsemiyosunuz . Yeni server size büyük getirisi olabilir ama biz eski server playerlarına büyük kayıp yaşatıyor. Serverımızdan playerlar bir bir yeni serverlara ya da Yoğunluğu yüksek serverlara kaçıyor. Kaçınılmaz bir diğer gerçekse yakında sizin sayenizde eski serverlardan clan turnuvasına girecek clan kalmayacak o zaman ne yapacaksınız ?

Yetkili arkadaşlar umarım gerekeni yaparlar..

Junior Member
    Athena serverı için güzel konu olmuş. Bu gidişle oyuncu kalmıyacağı belli

Junior Member
    çoğu kişi yazmış ama bakalım inşallah birşeyler olursa server eski günlerine geri dönermi diye bekliyeceğiz. Gidişat o yönde exp slotlarında kasan kişi sayısı bile şu anda 16 yı geçmiyor pazar desen ona keza durgun. Kimse bu serverda başlamak istemiyor. Bu serverı birleştirip bir lvl jump getirilse güzel olacağını düşünüyorum. Umarım yetkililer ilgilenirler..

Şimdi eminim ki oradan biri de çıkar der ki serverın iyi değilse çok zordaysan sende yeni servera geç dostumAthena serverının eski debuff priestlerinden biri olarak söylüyorum ki maalesef kronostan gelen member sayısı çok çok azaldı.Ares serverında yıllarca oynadım çarım hep aynıydı. Burada hepimizin bir düzeni var hatta bilen bilir çoğu clan burada aile gibi oldu artık oyunda tanışıp çok samimi arkadaş olan bir sürü tanıdığım var.Hepimiz bir emek harcadık CAsh aldık Premium aldık sabah akşam demedik o savaştan diğerine koşturduk cz de basmadık yer bırakmadık Np kastık. yeri geldi hacklendik yılmadık tekrar çar dizdik şimdi bütün bu emeklerimizin NTTGame in Yeni server kazancı yüzünden es verip onun istediğini yapıp planına ortak mı olalım hadi canım sende... SErverımızda bu nttgame batağına saplanıp 2-3 kere topluca server değiştirdiler fakat ne mi oldu aresin (yeni adıyla athenanın) ya da diğer bir deyişle anaserverlarının ortamı ağır bastı ve her seferinde geri geldiler.Geldiklerinde bizzat konuştum o clan üyeleriyle ve tepki aynıydı burası gibi değil diyorlardı.Nttgame bu sorunu düzeltebilecek güce sahipken bizim ait olduğumuz yeri bırakıp bir yere gitmeye niyetimiz yok . Öyle ya da böyle bu server düzeltilecek bizim gemiyi başka bir gemi için terk etmeye niyetimiz yok. nttgame yetkilileri eğer siz bu gemiyi kurtarmaya yönelik bişey yapmazsanız biz bu gemiyle batarız o zaman umursayıp umursamadığınz belli olur ama iş işten geçmiş olur.Athena serverında üye kalmaz o olur. O çok övündüğünüz clan turnuvasında Athena dan temsilci olmaz o olur. Athena serverında Premium cash alan olmaz o olur bu olur ama sözün kısası Bizim Emeğimize Yazık Olur

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by thecursedred23 View Post
    Şimdi eminim ki oradan biri de çıkar der ki serverın iyi değilse çok zordaysan sende yeni servera geç dostumAthena serverının eski debuff priestlerinden biri olarak söylüyorum ki maalesef kronostan gelen member sayısı çok çok azaldı.Ares serverında yıllarca oynadım çarım hep aynıydı. Burada hepimizin bir düzeni var hatta bilen bilir çoğu clan burada aile gibi oldu artık oyunda tanışıp çok samimi arkadaş olan bir sürü tanıdığım var.Hepimiz bir emek harcadık CAsh aldık Premium aldık sabah akşam demedik o savaştan diğerine koşturduk cz de basmadık yer bırakmadık Np kastık. yeri geldi hacklendik yılmadık tekrar çar dizdik şimdi bütün bu emeklerimizin NTTGame in Yeni server kazancı yüzünden es verip onun istediğini yapıp planına ortak mı olalım hadi canım sende... SErverımızda bu nttgame batağına saplanıp 2-3 kere topluca server değiştirdiler fakat ne mi oldu aresin (yeni adıyla athenanın) ya da diğer bir deyişle anaserverlarının ortamı ağır bastı ve her seferinde geri geldiler.Geldiklerinde bizzat konuştum o clan üyeleriyle ve tepki aynıydı burası gibi değil diyorlardı.Nttgame bu sorunu düzeltebilecek güce sahipken bizim ait olduğumuz yeri bırakıp bir yere gitmeye niyetimiz yok . Öyle ya da böyle bu server düzeltilecek bizim gemiyi başka bir gemi için terk etmeye niyetimiz yok. nttgame yetkilileri eğer siz bu gemiyi kurtarmaya yönelik bişey yapmazsanız biz bu gemiyle batarız o zaman umursayıp umursamadığınz belli olur ama iş işten geçmiş olur.Athena serverında üye kalmaz o olur. O çok övündüğünüz clan turnuvasında Athena dan temsilci olmaz o olur. Athena serverında Premium cash alan olmaz o olur bu olur ama sözün kısası Bizim Emeğimize Yazık Olur
    Kesinlikle sana katılıyorum.

Junior Member
    bence server birleştirip alın size server birleştirdik oynayın demek mantıksız. Bu oyunda karşılıklı bir alışveriş var oynayanlar cash/Premium vs. şeyleri alıyolarsa sende hizmetin bedelini vermelisin. Evet itemini sundriese yanlışlıkla satan bile sizden yardım istiyor ama bu onun gibi bir şey değil. Oyuncuları memnun etmek zorundasınız ne yapsakda parayı kırsak düşüncesi yerine ne yapsakta şu sorunları en aza indirgesek diye sorulması gerekiyor eyy sayın yetkililer

Senior Member _W0LF_'s Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ares
    Race
    Karus
    Oyuncu yoğunluğunu arttırmak için yapılan sunucu birleştirmelerinden sonra, yeni server açma mantığı ve hack olayları yüzünde ARES(Athena) birleşme öncesinden de kötü duruma geldi. Birleşmelerden önce kemik bir kadro vardı en azından. Artık onlarda bırakmaya başladı.

Yönetimin yanlış kararlarının sonucuna ne yazık ki oyuncular katlanmak zorunda kalıyor. Umarım NTTGame ekibi, diğer serverlerıda kapsayan oyuncu azlığı sorunu için yakın zamanda daha iyi ve kalıcı çözümler üretir.

Quote Originally Posted by mephsto View Post
    ATHENA UnderGrounD Clanın Memberi Olarak Bende Bu Durumdan Şikayetçiyim Serverde Adam Var Denicek Kadar Çok Az Pazar Alanı Pk Alanı Hiç Birinde Adam Yok Artık NTTGAME ' nin Bir Şeyler Yapması Gerekli Server Açma Yerine ATHENA ' yı Birleştirme İşlemini Yapsa Güzel Olucak . Gerekeni Yapın Ve Oyunu Bırakmak Zorunda Kalmıyalım.
    Athena serveri Underground ne zaman bu servera gelse her zaman server böyle boşalmıştır... nedenine gelince 1 cisi CSW kaybedince kazanan oyunculara ana avrat kufurler hakaretler 2cisi cz de kesilince pm atarak insanları rencide edici kufurler .. ve athenada cok arkadas bıraktı sizin yuzunuzde baska serverlara gitti cunki yıllardır sizin oyun politakanız yuzunden server bu hal alıyor ve son olarak siz kendi forumunuzda halen disiplini sağlayamamısınız neden dersen bir cok bayanın buludugu sayfada aleni küfürler saydırıyorsunuz inanmayan üye olur ordaki küfürleri görur saygılar önce insanlar kendilerini tartacaklar