Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45
    Senior Member AngelusMortis_'s Avatar
    Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Buda resurrection sunucusundan arkadaşlar. CR ye atılmıştır.
    57inci Alay TBL Clandır. Priestleri TheS0F1,llEPICAll,llPriestWarriorll

Play4Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=LiGf15UvxPM&list=PLjFNLUUi453J6kfL19twyVuF  Qh3GQiPqr&index=1

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Umarım ilgi görür.

Banned
    Nickname
    xxxSENTINELxxx
    Class
    Rogue
    Clan
    BAZOOKA
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    gm ler her serverda gm oldukları belli olmayan karakterler açıp akşamları sadece 1er saat pk atarlarsa kimlerde tbl kxp pedal vs var hepsini görüp listesini çıkartabilir ve aynı anda kımseye belli etmeden ban atabilirler. tabi 1er saat zaman ayırabilirlerse.

Senior Member
    Nickname
    NewCamelius
    Class
    Warrior
    Clan
    BEYLER
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Transp4rency- View Post
    Buda resurrection sunucusundan arkadaşlar. CR ye atılmıştır.
    57inci Alay TBL Clandır. Priestleri TheS0F1,llEPICAll,llPriestWarriorll

TBL'yi bırak resmen koxp yani TheSoF1 karakteri bir ara NizamiAlem clanında bulunuyordu oradan kovdular mı atıldı mı ne olduysa bu clanı kurdu.

Senior Member lMrCappy's Avatar
    Nickname
    MrCappy
    Class
    Warrior
    Clan
    MOUJAHEDS
    Server
    Ephesus
    Race
    El-Morad
    Yönetim TBL nin önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor 1 yıl sonra net olarak çözüm bulunabilir.
    Ama TBL ye çözüm bulunana kadar bu açığı kullanan sağlam adamlar bize oyunu zindan etmeye devam edecek bizde oyunu bırakıp adamların peşlerine düşeceğiz videolar çekecez ama vurisal bug felan denilecek işlem yapılmayacak çünkü video dan tbl nin tespiti gerçekten çok zor GM ler oyuna girip TLB ci peşine düşmez okadar zahmete girmez bir gün TBL nin önüne geçilir Oyun dosyaların da değiştirme var ise oyuna giremezler hemen düzeltip tekrar oyuna girerler TBL kullanamazlar ama yıllarca yaptıkları haksızlık yanlarına kar kalır.
    Acı ama gerçek budur. Şuan tbl kullanan kimse TBL nin önüne geçildiğinde bir ceza almayacaklar, zamanında pelerin atında npt olaylarından sonrada aynı şekilde olmuştu dragon 5 m ile çıkar iken sıralamada bile olmayan charlar birkaç günde 10m np yaptı şimdi alayı simge ile geziyor ve np leri legal olarak kabul ediliyor.
    Bu oyunda her bug sonuna kadar kullanıldı kullanırken yakalanmayan adamların yanına kar kaldı bundan sonrada aynı şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Yönetim ne derse desin.

Senior Member AngelusMortis_'s Avatar
    Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Aynen öyle bide tbl dendiğinde utanmadan netiniz kötü demeleri yok mu
    Play4Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=LiGf15UvxPM&list=PLjFNLUUi453J6kfL19twyVuF  Qh3GQiPqr&index=1

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tbl priestler ve duvarın arkasına ok atabilen okçular Europa 'da bol miktarda var.Cr' ye attım sonuçlanmasını bekliyorum.Ama bu adamlar yüzünden pkya girmiyorum.Haksız rekabet var.

Banned
    Class
    Rogue
    Clan
    SENJU
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Tbl priestler ve duvarın arkasına ok atabilen okçular Europa 'da bol miktarda var.Cr' ye attım sonuçlanmasını bekliyorum.Ama bu adamlar yüzünden pkya girmiyorum.Haksız rekabet var.
    Aynısı Anatolia 'da da vardır (hele basede ki human archerlar sürekli duvar arkasına ok atıyorlar ve anlamadığım bir gariplik var onlarda ) .

Banned
    Class
    Rogue
    Clan
    SENJU
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lMrCappy View Post
    Yönetim TBL nin önüne geçmek için çalışmalara devam ediyor 1 yıl sonra net olarak çözüm bulunabilir.
    Ama TBL ye çözüm bulunana kadar bu açığı kullanan sağlam adamlar bize oyunu zindan etmeye devam edecek bizde oyunu bırakıp adamların peşlerine düşeceğiz videolar çekecez ama vurisal bug felan denilecek işlem yapılmayacak çünkü video dan tbl nin tespiti gerçekten çok zor GM ler oyuna girip TLB ci peşine düşmez okadar zahmete girmez bir gün TBL nin önüne geçilir Oyun dosyaların da değiştirme var ise oyuna giremezler hemen düzeltip tekrar oyuna girerler TBL kullanamazlar ama yıllarca yaptıkları haksızlık yanlarına kar kalır.
    Acı ama gerçek budur. Şuan tbl kullanan kimse TBL nin önüne geçildiğinde bir ceza almayacaklar, zamanında pelerin atında npt olaylarından sonrada aynı şekilde olmuştu dragon 5 m ile çıkar iken sıralamada bile olmayan charlar birkaç günde 10m np yaptı şimdi alayı simge ile geziyor ve np leri legal olarak kabul ediliyor.
    Bu oyunda her bug sonuna kadar kullanıldı kullanırken yakalanmayan adamların yanına kar kaldı bundan sonrada aynı şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Yönetim ne derse desin.
    Bende diyordum bu adamlar nasıl kastı 14m küsür npyi .

Banned
    Class
    Rogue
    Clan
    SENJU
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Transp4rency- View Post