Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45

Unhappy Oyunda Son Zamanlarda Artan TBL Kullanımı - MOD -

Merhaba arkadaşlar,
    Bilmiyorum, genel olarak sadece ben mi gözlemliyorum veyahut benim gözlemlerim doğru ve sadece bizim Server'da olan bir sorun mu bu TBL sorunu. 1 - 2 haftadır tatil nedeniyle oyuna girmiyordum fakat geldiğim gibi girdiğim ilk PK'da bariz olarak TBL kullanımının arttığını gördüm. Bu durum eskiden de vardı fakat eskiden ape'de exp kasanlarda vardı, koxp kullanan illegal kullanıcılarda vardı. An itibari ile Resurrection sunucusunda 1-2 milyarlık karakteri olanlar bile yoğun bir şekilde TBL kullanmakta esas beni üzen durum bu.
    Nasıl TBL'ler yaygın suan ?
    Bundan 3 4 ay önceye kadar pot TBL'si 5 6 kişide vardı onları biliyorduk ve kendileri de bize acıklayarak TBL yi sattıklarını söylediler. Bu TBL ler bugun yazılan TBL degil aksine eskiden kullanılan TBL olduklarını ögrendik. Ben cz girdigim zaman ts basmış dk gibi heal atan , db atan priestler görmek istemiyorum fakat suan bariz şekilde yaygınlaştılar.
    Simdi bazı arkadaşlar gelip dicek video çek CR ye at Şöyle birşey evet belki el hızlandırma işine yarayan TBL video çekilerek bir şekilde kanıtlanır, ekran bugu vs vs tartışmalarıyla fakat Prieste No Failed e yardımcı olan bir TBL yi nasıl kanıtlayabilirsinizki ?

Bu yüzden MOD ve GameMaster arkadaşlardan ricam bu konuya el atmaları , dediğim gibi item olarak 5 para etmeyen 5-10 gb lik adamların aksine serverin en saglam clanlarındaki adamların bunları kullanması esas sorun.

-Resurrection-

Şimdiden teşekkürler, herkese iyi forumlar.

AngelusMortis

Senior Member AngelusMortis_'s Avatar
    Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Rahatsızlık duyan arkadaşlar desteğini esirgemezse bu sorun hızlı çözüme ulaşır ve herkes adil şekilde oyunu oynar.
    Play4Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=LiGf15UvxPM&list=PLjFNLUUi453J6kfL19twyVuF  Qh3GQiPqr&index=1

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aynen oyle anatolıada da no faıld tbl mevcut saglam klanların saglam ıtemlı pırestlerınde. 2 pt adam yuklenıyor ve herıf flodd atıo 1 kere bıle elı dusmuyor

Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kerata View Post
    aynen oyle anatolıada da no faıld tbl mevcut saglam klanların saglam ıtemlı pırestlerınde. 2 pt adam yuklenıyor ve herıf flodd atıo 1 kere bıle elı dusmuyor
    Aynen öyle 10 tane warrior atack yaparken adam bana mısın demiyor bide anlaşılmasın diye ufalma topları basıyorlar
    Last edited by Transp4rency-; 09-08-2014 at 09:16 AM.
    Play4Fun
    https://www.youtube.com/watch?v=LiGf15UvxPM&list=PLjFNLUUi453J6kfL19twyVuF  Qh3GQiPqr&index=1

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Transp4rency- View Post
    Aynen öyle 10 tane warrior atack yaparken adam bana mısın demiyor bide anlaşılmazsın diye ufalma topları basıyorlar
    Anatolia'da Tbl kullanan varsa kesin ionia menşeili adamlardır. Ionia açıldığından beri bu zıkkımı kullanan adamlar vardı, belki hala aynı adamlardır.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Bu konuda çalışmalar devam ediyor ayrıca bu kişileri delillerle CR bölümüne şikayet ederseniz süresiz olarak oyundan uzaklaştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Bu konuda çalışmalar devam ediyor ayrıca bu kişileri delillerle CR bölümüne şikayet ederseniz süresiz olarak oyundan uzaklaştırılmalarını sağlayabilirsiniz.
    No Failed yiyen bir priesti videoya almak veya 2 potu aynanda kullanan bir karakteri videoya almak kolay olsaydı suan tüm clanım CR ye post açardı zaten
    Play4Fun

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Transp4rency- View Post
    No Failed yiyen bir priesti videoya almak veya 2 potu aynanda kullanan bir karakteri videoya almak kolay olsaydı suan tüm clanım CR ye post açardı zaten
    Mana ve Hp pot efektleri farklı oluyor eğer aynı anda basılırsa bariz belli ediyor. O anda görüntüyü yakalayabilirseniz iyi olur. Priest'in olayı hakkında ise bilgim yok

Nickname
    AngelusMortis
    Class
    Priest
    Clan
    Play4Fun
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Za6oR View Post
    Mana ve Hp pot efektleri farklı oluyor eğer aynı anda basılırsa bariz belli ediyor. O anda görüntüyü yakalayabilirseniz iyi olur. Priest'in olayı hakkında ise bilgim yok
    armor enchant weapon enchant mana potu wolf war flash exp flash dc flash arasındaki farkı bana video ile anlatırsan gerçekten bende aydınlanırım görüntü olarak
    Play4Fun

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu oyunda, magenin çift blink attığını görüp. Blink sikilini bilmeyip mage hızlı koşuyodu ban attım diyen gm var. TBL'yi anlayıpta iş yapamazlar...

Tags for this Thread