Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Karakter adı : ShardBlade Server : Attila

Karakter Adı: ShardBlade

Sunucu: Manes - Attila

Hesabın Kapatılma Tarihi: Haziran 2012civarı

Hesabın Kapatılma Sebebi: Blocked for 3rd party tool in game operator

Savunma :

Öncelikle iyi günler . Karakterim olan shardblade haziran 2012 ayı içerisinde illegal pt tools kullanmam sebebi ile blocklanmıştır.
    Oyunda nasıl blocklandığıma gelince eski zaman gmlerinden HumanHyrokkin e pm atıp seri 80 power shot skılını kullananları cz de şikayet etmemle birlikte kendı charımın aniden dc olduğunu gördüm. Oyuna tekrar girmeye çalıştığımda ise hesabımın kapatıldığını gördüm. Hemen başka bi charımla girip aynı şekilde pm attığımda o charımda anında blocklandı. Ticket attım olayları anlattım otomatık cevap verildi.

Clanımın ve arkadaşlarımın ısrarları doğrultusunda yeniden oyuna başladım ve cz de dolaşırken gene humanhyrokkın townda gördum ve pm attım vede sonuç gene hsabımı kapatmak oldu.

Şimdi sizlerden rica edeceğim şey karakterimin np sine lw ine itemlerine teker teke rbakın herhangi bi illegallık varmıdır diye.

Karakterimşn açılmasını talep eder iyi oyunlar dilerim.
    Karakterime ait bilgiler;

Nıck ShardBlade
    Level 82
    Np 400k civarı
    Irk human

İtemler
    +8 shell set rogue
    +7 dual raum
    +8 shard +8 dark wane

+2 dual foverin
    +0 ıron belt
    +1 dual howlıng rooster ( cook... Earring )

Bankada +1 shell fazlalıkla olması lazım zaten karakterımın uzerını ıncelersenız savunmamda yazdıgım gıbı ğazarda banlandıgımı gorebılırsınız +1 shell satmakta idim pazarda. Ek olarak kasada +7 exp mythrıl gogusluk vardır sadece .

-----------------------------------------------------------

Yan charlarımdan bırısı 59 lv warrıor ve asastır nıcklerını tam hatırlayamadıgım ıcın yardımcı olamayacağım..

Ticket resimleri elimde yok imageshack. E yukledıgımden dolayı onceden su anda server tarafından sislşnmiş durumda aynı şekilde karakter resimleride.

Savunmamma da baktıgınız ıcın tesekkur eder ıyı calısmalar dilerim
    Last edited by sasdasdas; 10-28-2014 at 07:30 PM.

Moderator Pochette's Avatar
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, güncelleyin lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, güncelleyin lütfen.

Karakterime ait bilgiler;

Nıck ShardBlade
    Level 82
    Np 400k civarı
    Irk human

İtemler
    +8 shell set rogue
    +7 dual raum
    +8 shard +8 dark wane

+2 dual foverin
    +0 ıron belt
    +1 dual howlıng rooster ( cook... Earring )

Bankada +1 shell fazlalıkla olması lazım zaten karakterımın uzerını ıncelersenız savunmamda yazdıgım gıbı ğazarda banlandıgımı gorebılırsınız +1 shell satmakta idim pazarda. Ek olarak kasada +7 exp mythrıl gogusluk vardır sadece .

-----------------------------------------------------------

Yan charlarımdan bırısı 59 lv warrıor ve asastır nıcklerını tam hatırlayamadıgım ıcın yardımcı olamayacağım..

Ticket resimleri elimde yok imageshack. E yukledıgımden dolayı onceden su anda server tarafından sislşnmiş durumda aynı şekilde karakter resimleride.

Savunmamma da baktıgınız ıcın tesekkur eder ıyı calısmalar dilerim

Junior Member
    Konuma tekrar ne zaman cevap alabilirim. 6 eylulden bu yana beklemekteyim.

Amacım flood veya konuyu guncellemek değildir. Bilgi edınmek ıstedım sadece.

Teşekkürler . İyi çalışmalar

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin itemlarının kontrol edilerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, itemleri kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

GM ekibinin almış olduğu kararlar doğrultusunda başvurunuz reddedilmiştir.