Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

id:looby;server;olimpya(resurrection

id:looby
    serverlimpya
    kapatilma tarihi:2013
    kapatilma sebebi:account with hacked items

savunma:

moradonda gezinirken ucuza item satan bir yabanci gordum. ve charim icin yaklasik 15 20 tane item almistim o adamdan.

+8 gab adamant +2 iron belt +3 sos +2 glas +3 lilimes bu tarz itemler almistim.

charim human priestti 63 mu 64 mu ne lwl adini unuttum onca zamandan soonra. pk ya basladik bi kac ay pk attiktan sonra hesabim otomatikmen kapatildi ve ticket atmama ragmen ticketlere cevap gelmedi ve sonrasinda ticketler kayboldu mail adresine girmedigim icin ,maildeki butun mesajlar silindi.

charim acilirsa devam ederim oyuna acilmassa da saglik olsun , hepinize cok tesekkur ediyorum simdiden kolay gelsin jury uyelerine ve gm ekibine.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin Item kontrolü eğer var ise şüpheli itemların silinmesi ile açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, itemleri kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

GM ekibinin almış olduğu kararlar doğrultusunda başvurunuz reddedilmiştir.