Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
    Banned
    Nickname
    Eski Oyuncu
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 4MaterMatuta View Post
    Bu charin eski nickini belirt? Knight online sayfasinda user siralamasi yaklaşik 3aydir güncellenmiyor orada ilk 10'DA olmasi lazim onu belirt? Ncs atarken ksc veya video aldinmi onu belirt? Ozaman biz npt yapalim 7-8milyon np olsun sonra diyelimki yüzük bastik ncs attik , öyle yağma olmaz işte. Netroun (4wiston) sözde phonk'u aldiydi 2yüzük 2ncs atti ne oldu? Herkes hakkettiğini görür
    iyi forumlar...
    o konuda kimseyle tartışmıyorum zaten dikkat ederseniz ya sizler bu yazıyı okumayı bilmiyorsunuz yada ben yanlış birşey yazdım galiba acaba okuma yazmanız varmı ve ustteki arkadaşa yazdığım gibi oyun içi Xigenon ailesinden Senin char ı hiç görmedim birde yazdıklarımı doru algılayan arkadaşlar lütfen doru okuyunuz yazıları ona göre cvp yazını ben zaten belirttim char ismi veya sını burda yazsamda sen o charı hatırlıcakmısın kaç senedir Xigenonda oynuyorsun kardeş. ?

Senior Member 4MaterMatuta's Avatar
    Nickname
    4MaterMatuta
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by dejalux13 View Post
    o konuda kimseyle tartışmıyorum zaten dikkat ederseniz ya sizler bu yazıyı okumayı bilmiyorsunuz yada ben yanlış birşey yazdım galiba acaba okuma yazmanız varmı ve ustteki arkadaşa yazdığım gibi oyun içi Xigenon ailesinden Senin char ı hiç görmedim birde yazdıklarımı doru algılayan arkadaşlar lütfen doru okuyunuz yazıları ona göre cvp yazını ben zaten belirttim char ismi veya sını burda yazsamda sen o charı hatırlıcakmısın kaç senedir Xigenonda oynuyorsun kardeş. ?
    senin yaşın kadar benim xigenonda oynamışlıgım var merak etme sen hiç

Banned
    Nickname
    Eski Oyuncu
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 4MaterMatuta View Post
    senin yaşın kadar benim xigenonda oynamışlıgım var merak etme sen hiç
    benim yaşım 29 sen okadar oyun oynadıysan demektirki baya bağımlısın bu oyuna ben okadar bağımlı değilim. kusura bakmada okadar kendimden geçmedim okadar oyun hastası değilim zevk için oynuyorum oyunu bunuda bilesin.

Member maybe4nothertime's Avatar
    Nickname
    4MaybeAnotherTime
    Class
    Priest
    Clan
    Others
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    karakterin geçmişi ile ilgili herhangi bir bilgi aldın mı satın alırken? eski nick i ni felan öğrenseydin keşke bu kadar np li bir char legal sede herkes tarafından tanınır illegalsede bence arkadaşım geçmişini araştır gönlün rahat etsın.

Banned
    Nickname
    Eski Oyuncu
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by maybe4nothertime View Post
    karakterin geçmişi ile ilgili herhangi bir bilgi aldın mı satın alırken? eski nick i ni felan öğrenseydin keşke bu kadar np li bir char legal sede herkes tarafından tanınır illegalsede bence arkadaşım geçmişini araştır gönlün rahat etsın.
    geçmişinde bazı bilgileri aldım ama char da olan np S yi biliyorum gerisini görmediğim için pek de sormadım zaten ilk etapta charda npt yapıldı zamanlardan dolayı S vardı asıl soru benim neden buraya konu açtığım amacım şuki bazı arkadaşlar rahatsız olmuş bes belli ben öle charlar biliyorumki bu char npt degil denilen adlarını bir bir saysam Xigenonda şuanda legal oynayan adam kalmaz server boşalır amacım kimseyi kötülemek degil bana birşeyden dolayı suçlamasına gerek yok konudada yazdım resimide koydum geçmişini sizin kadar fazla bildiğim char olsa burda konu açma gereği duymazdım konuyu insanların gönlü rahat etsin bizim için sadece oyun zevk meselesi eğer kusurumuz olmuşsa ve bu charın kusuru varsaki alın size ben kendi elime SS vereyim araştırtın varsa kusuru banlasınlar demekti konuyu açarken ben bu mantıkla açtım ama insanlar yazıları doru okumuyor kendilerince okuyup değerlendiriyor arkadaşlar ben buraya tartışmaya veya oyun içi saçma sapan yazılarınızı çekmek için konu açıp kendimi temiz e çıkarmak amaçlı konu açmadım bende sizin kadar bu konuda titizim yıllardırda ben Xigenonda oynadım bizi tanıyan bilen lere eskiyi yaza bilirim bir çok chardan bir çok kişiyi burda adı ile yaza bilirim en eskilerden bir isim yazım sene 2005 BlueMage (Adem) ismi adem ile 2005 te mage kasardım sonra tabiki herkez gibi ara ara oyundan soğduk bıraktık ve geri başladık neyse konuyu dağıtmadan söz konusu önümüzde bir hile oldu NPT yapıldı bu charın ne SS sini gördüm neden başka birşeyi bende sizin kadar bu charda bu np nin olcana pek inanmadım ilkten ama sonuçta Söz ağızdan çıktı ve aldık dediğim gibi kimseye suçlamıyorum bazı ardaşlar benim burda char ı temize çıkarmak istedimi yazmış asla yine üstüne basa basa yazıyorum göremeyenler için büyük yazcam VARSA BİR KANITI SS si ELİNDE VE ARTI CHARDA VARSA NPT SS si BURDADA VAR REPORT EDİN ARAŞTIRSINLAR BANLANACAKSADA BANLANIR VE BİZDE ONA GÖRE DEVAM EDERİZ. Buraya kadar umarım herkez anlamıştır bu konuda kimseye ben kalkıp nie böle yaptın demem sadece burda bazı arkadaşlar yanlış anlıyor beni umarım bu yazdığımı iyi okurlar ve değerlendirirler saygılar.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Gerek Yok Bence Bu Konuya Sadece Seni Çekemeyenler Gereksiz Polemik Yaratmak Amacıyla Konuya Yorum Yapacaklarına İnanıyorum...

Member maybe4nothertime's Avatar
    Nickname
    4MaybeAnotherTime
    Class
    Priest
    Clan
    Others
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    kendi zevklerin için kimsenin yazdıklarına moralini bozma senin için rahat , oyundan da zevk alıyorsan , yazdıklarına göre de gerekli araştırmaları yapmışsın bence su dakikadan sonra oyunun tadını çıkarmaya bak iyi oyunlar.

Junior Member
    Infractions
    1/0 (0)
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    Gerek Yok Bence Bu Konuya Sadece Seni Çekemeyenler Gereksiz Polemik Yaratmak Amacıyla Konuya Yorum Yapacaklarına İnanıyorum...
    Çekemeyenler derken çok komiksin sen arkadaş siz ancak bu kafa ile kendinizi kandırırsınız.Şuraya bak ya benim kim olduğumu soruyorsunuz.Benim kim olduğumu ne yapacan ismimi söledim mi mutlu mu olacan yada bana düşman mı olacan burada tek gerçek var bu char npt char ve geçmişte kareli S si felan yoktu serverda asas sayısı belli np li olanlar zaten 3-5 tane sen neyin kafasını yaşıyorsun.O char ile npt yapıldığını adım gibi biliyorum ve bunu bütün xigenon biliyor Ama işte böyle bazı yalakalar yok seni çekemeyenler yok bilmem neler diyorlar.Biraz delikanlı olun bir oyun için yaptıklarınıza bir bakın siz oyun oynamanın peşinde değilsiniz siz tamamiyle gösteriş vb şeylerin peşindesiniz.Madem npt char değilde kime ne ispatluıyon niye konu açıyorsun buraya sen ve senin gibiler bu oyunun içine ettiler.Sonrada şeriflik gelsin bilmem ne olsun yemin ediyorum orc şerif olsam xigenonda seni hapisden çıkartmam.İnş banlanırsında adalet yerini bulur.. Başkada size söyleyecek lafım yok...

Member Nightmoon's Avatar
    Nickname
    Nightmoon
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Justicesoldiers
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Infractions
    1/0 (0)
    Bu konuyu açıp buraya yazmandaki amaç ne ferhat o charın npt olduğunu millet bilmeyecek kadar aptal mı ? Ya adalet temiz oyun istiyoruz diyorsunuz.Şerif olmak istiyorsunuz.Sizleri anlamıyorum şeriflik böyle olaylara göz yummak mıdır ? Oyun iyiye gideceğine dahada kötüye gidiyor sebebi ise çevremizdeki arkadaşlarımız oyuncular başka kimse değil.Egolarınızı tatmin edince ne oluyor 20m np olsa ne olacak kareli dragon olsa ne olacak ben anlamış değilim hala.Umarım dediklerimi yanlış anlamazsınız...
    ArmyOfStars Clan Atlantis

Senior Member 4MaterMatuta's Avatar
    Nickname
    4MaterMatuta
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nightmoon View Post
    Bu konuyu açıp buraya yazmandaki amaç ne ferhat o charın npt olduğunu millet bilmeyecek kadar aptal mı ? Ya adalet temiz oyun istiyoruz diyorsunuz.Şerif olmak istiyorsunuz.Sizleri anlamıyorum şeriflik böyle olaylara göz yummak mıdır ? Oyun iyiye gideceğine dahada kötüye gidiyor sebebi ise çevremizdeki arkadaşlarımız oyuncular başka kimse değil.Egolarınızı tatmin edince ne oluyor 20m np olsa ne olacak kareli dragon olsa ne olacak ben anlamış değilim hala.Umarım dediklerimi yanlış anlamazsınız...
    benimde demek istedigim bu tam üstüne bastın.xigenon serveri 5 10 tane saglam pk cıkartan clan var bunların 1 tanesi bile npt clanları aralarında barındırmasın bunlar mecbur np lericlana basacaklar.Ama son günlerde bakıyoruzda .%75 clanlar npt car alıyor item yapıyor sonra npt carsa banlanır diyorlar sadece yazıklar olsun bu kişilere.