Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
    Attığımız tiçketlere hala aynı cvp lar geliyor yaw anlamadığım olay ccharın hack yemeden önceki tüm bilgileri elimizde hatta charın ilk açıldığında gelen active link e felan her şey elimizde ama char biizm değilmiş gibi davranıyorlar. Asıl anlayamadığım durum ise ebn kendi charımın benim olduğunu ispatlamam için başka ne gerekiyor ?
    char hala clanda ve clan sayfasında memo yazan yerde benim telefonum var
    daha ne diyim bilmiyorum modaratör arkadaşlardan yardımcı olabilecek var sa bi el atsın şu işe lütfen yönlendirsin bizi

Quote Originally Posted by IIIGeceKurtuIII View Post
    Attığımız tiçketlere hala aynı cvp lar geliyor yaw anlamadığım olay ccharın hack yemeden önceki tüm bilgileri elimizde hatta charın ilk açıldığında gelen active link e felan her şey elimizde ama char biizm değilmiş gibi davranıyorlar. Asıl anlayamadığım durum ise ebn kendi charımın benim olduğunu ispatlamam için başka ne gerekiyor ?
    char hala clanda ve clan sayfasında memo yazan yerde benim telefonum var
    daha ne diyim bilmiyorum modaratör arkadaşlardan yardımcı olabilecek var sa bi el atsın şu işe lütfen yönlendirsin bizi
    Öncelıkle gecmıs olsun emre attıgınız tıcketlere nasıl bakmıyorlar anlamıs deılım ınsallah çarı tekrar gerı alırsınız.

paladindlreamer(Tamer Baba) ScORpLiON bu konuda arkadasa yardımcı olamazmısınız nasıl gerı alabılır carını gerı tıcket demeyın adama oto cvp gıdıyormus mod arkadasların bir sekılde yardımcı olması lazım yol gostermesı lazım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Orhan_Gazi View Post
    paladindlreamer(Tamer Baba) ScORpLiON bu konuda arkadasa yardımcı olamazmısınız nasıl gerı alabılır carını gerı tıcket demeyın adama oto cvp gıdıyormus mod arkadasların bir sekılde yardımcı olması lazım yol gostermesı lazım.
    Yardimci olmayi cok isterdim ama hesap destegi konusunda yetkimiz yok. Gelen cevaba "add comment" sekmesini kullanarak hesabi satin almadiginizi istediginiz kaniti verebileceginizi belirtin. Ornegin elinizde cok eskiden cekilmis bir ss bile size yardimci olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member HurremSuItaN's Avatar
    Nickname
    IIHurreMSuItaNII
    Class
    Rogue
    Clan
    OSMANLIHANEDANI
    Server
    US->Ephesus
    Race
    El-Morad
    geçmiş olsun

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yardimci olmayi cok isterdim ama hesap destegi konusunda yetkimiz yok. Gelen cevaba "add comment" sekmesini kullanarak hesabi satin almadiginizi istediginiz kaniti verebileceginizi belirtin. Ornegin elinizde cok eskiden cekilmis bir ss bile size yardimci olabilir.
    ScORp_LiON sen iste charın ilk açıldığından beri değiştiğimiz tüm şifreler i bile yollarım ama admalar char bizim değilmiş de hackliyenin miş gibi cvp lar yoluyolar dayadılar oto cvp ı uyuşmuyor uyuşmuyor uyuşmuyor bunu kendi charınız mış gibi düşünün ve tümbilgileriniz elinizde olduğu halde bilgileriniz sistemle uyuşmuyor diye oto cvp a bağlasalar sizi devamlı ne yapardınız valla insanı öle bir darlandırıyorlar ki sonra da oyunda user kalmadı diyolar e charımızı elimizden alıyolar yöneticilerin de veriği cvp da char bizim değilmiş dercesine ne yapalım biz şimdi

paladindlreamer(Tamer) yardımcı olamıcanmı arkadasa.?

Sağolsunlar o kadar yardımcı oldularki böle anlatamam kendimi asasım var o kadar yardımcı oldular adam verdiğimiz selamı bile almıyor bizde adam yerine koyuyoruz işte bazı insanları ne diyim
    ScORp_LiON sana tşk ederim en azından bi yol göstermeye çalıştın geçmiş olsun dedi bazı insanlarda bunu dicek yürek de kalmamış tekrar tşk ederim

Senior Member Krishnaa's Avatar
    Nickname
    Alaric
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIIGeceKurtuIII View Post
    ScORp_LiON sen iste charın ilk açıldığından beri değiştiğimiz tüm şifreler i bile yollarım ama admalar char bizim değilmiş de hackliyenin miş gibi cvp lar yoluyolar dayadılar oto cvp ı uyuşmuyor uyuşmuyor uyuşmuyor bunu kendi charınız mış gibi düşünün ve tümbilgileriniz elinizde olduğu halde bilgileriniz sistemle uyuşmuyor diye oto cvp a bağlasalar sizi devamlı ne yapardınız valla insanı öle bir darlandırıyorlar ki sonra da oyunda user kalmadı diyolar e charımızı elimizden alıyolar yöneticilerin de veriği cvp da char bizim değilmiş dercesine ne yapalım biz şimdi
    acaba oyuncuyu ortak olarak oynadığınız birileri mi vardı ? eğer öyleyse bunu tespit etmiş olabilirler ve hesap paylaşımı illegal olduğundan yardım etmeyebilirler.