Page 21 of 39 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 201 to 210 of 387
    Junior Member
    Lütfen silahları da aynen iade edin. Hackerlerin banka çarlarının çoğunun banlandığını da düşünürsek ayrıca bir item girişi olayının önüne geçilmiş oluyor ve en önemlisi, bunca oyuncunun zaten kullanmakta oldukları silahlardı bunlar. Eşyaları gerçek sahiplerine geri vermiş olacaksınız, kimse fazladan ya da ekstra +lı bir silah istemiyor, sadece kendi kullandığı silahları istiyor. Bu silahlar sonuç olarak bu oyuncuların onca zamandır emekleri ile elde ettikleri silahlardır. Lütfen bu konuyu dikkate alın. Madem tek seferlik ve bunca oyuncunun mağduriyetinin giderilmesi adına yapılacak bu uygulama, yapılan restorasyon tam anlamıyla işe yarasın. Çoğu oyuncunun en önemli ve gb değeri yüksek eşyası silahları çünkü, takıların değerleri neyse aynen iade edilecek olması çok güzel, ancak silahlara +8 gibi bir sınır koyulması, bu restorasyonu sadece sembolik kılmaktadır. Gerçekten, oyuncuların zaten bu itemlerin gerçek sahipleri olduklarını, emek-zaman vererek bu silahları elde ettiklerini de düşünürsek bunun ciddi anlamda düşünülmesi gereken bir şey olduğu gerçeği ortaya çıkıyor, yoksa dediğim gibi özellikle silahlar anlamında yapılan restorasyon sadece ve sadece sembolik bir anlam taşıyacaktır. Hack öncesi ne ise, sonrasında yapılan restorasyonda da aynı değerde iade edilmesi gerçekten mağdur olmuş bunca oyuncu için yapılabilecek en büyük yardımdır. Buradaki amaç oyunu bırakmak zorunda kalan, oyuna devam etmek isteyen oyuncuları oyuna geri kazandırmak ise şayet, bu silahsız olabilecek bir şey değil maalesef. 500-600 gb lik bir +10 silahın yerine, 4-5 gb lik değeri ile +8 olarak geri verilen silahlar ciddi anlamda restorasyonu bir nevi önemsiz ve anlamsız kılacaktır. Umarım bu gerçeği göz ardı etmez, gerçek anlamda oyuncular için yapılan bu iyiliği taçlandırmış olursunuz.
    Last edited by IDrago; 09-01-2014 at 09:37 PM.

Junior Member
    Ticket ID #NBG-811-69187

Junior Member MsKaiShi's Avatar
    Nickname
    llKaiShilll
    Class
    Priest
    Clan
    AngeL
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Ticket: #RDU-813-47179 3. Gün

OTP girme koşulunu getirmişiniz tamam iyi hoş ama ben OTP kuramıyorum çünkü ;mail adresi bana ait değil !!
    hesabımda görünen mail adresi eu#[email protected], halbuki benim adresim [email protected] yani başında eu# ibaresi yok ,ticket attım konuyu kapatmışlar,bir kere daha attım ama ümidim yok ,nasıl yapayım sayın GM YARDIMCI OLUN ben çalınan itemlerimi geri istiyorum +1 reb holy animor,+1 reb gab blessing,+0 glass belt vardı ,bide 13 gb vardı ama para verilmiyor galiba neyse para verilmesin itemlerim verilsin yeter.ilginize şimdiden teşekkürler...XXF-773-32915 ticket numaram.

Peki karakterimdeki çalınan bütün itemler geri gelecekmi

Ticket ID: GNZ-178-66719

Senior Member SerJiyan's Avatar
    Nickname
    BeRaN
    Class
    Warrior
    Clan
    Tek ßa$ina
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Efe Hocam Boyle Bir Imkani Magdur Arkadaslara Verdiginiz. Icin Sonsuz Tesekkur Ediyorum Benimde Cok iyi Arkadaslarim var Oyunda
    son bir haftada Charlarina El konuldu Ticketle Geri aldilar Ama.
    Itemleri ve Oyun Paralarini Aldilar.
    Resurection Serverin'deki 3 Arkadasim
    imisah
    ROCK
    ReTkiD1956

Bu Charlara Restorasyon Yapilsa bile Calinan itemlerin hackere kar kalmasini gönülden istemiyorum umuyorum o hirsizlar icin gerekeni yaparsiniz.
    en derinden saygilar.
    Any Otp. Kullanin Arkadaslar.

Member
    Nickname
    TUNAB3Y
    Class
    Warrior
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Benim 11/08/2014 tarihde hesabım güvenlik amaçlı koruma altına alındı.Ondan 1 hafta bilemediniz 2 hafta kadar önce EPHESUS sunucusunda Monstrosity adlı Asas charım soyuldu. Bir kaç item bırakılmış.Garip bir durum şu ki chitin set +5 reb ve chitin +7 dd ve sağ el +11 shard gitmiş.. Sol el iron set ve bankadaki paraya ellenmemiş.Durum şu madem restorasyon yapılacak benim hesabım açılsında öyle yapın 1 ay oldu nerdeyse..Sizleri bilgilendirdim telefonuma kod yolladınız #MVW-896-85206 ticketine yazdım ve güncelledim.Yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar..

Member
    Nickname
    TUNAB3Y
    Class
    Warrior
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    #omu-610-38941

Member ByDerdiyok75's Avatar
    Nickname
    Smiertelny - Derdiyok
    Class
    Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GarrasDelAguilla View Post
    Peki karakterimdeki çalınan bütün itemler geri gelecekmi
    +8 ve üstü +8 olarak gelicek.

Takılar yine aynı olarak gelicek.
    Last edited by Smiertelny; 09-02-2014 at 10:59 AM.