Page 13 of 39 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 387
    Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ticket bölümü açılmıyor nezaman açılacak bu 1 ikincisi ise form içerisinde bazı arkadaşlar bilmeden yazıp tutuyorlar bilinmesi gerek şuki hepimiz emek veriyoruz oyuna zaman para her ne ise karşıiığında birşeyler beklememiz herkesin doğal hakkı yok siteye girdin yok sunu indirdin yok otp yaptırtmadın geçin bunları kardeşim ben bu oyuna para yatırıyorsam zaman harcıyorsam bu oyunda karekterim hack yiyorsa ve 1 haftada knight genelinde bini aşkın hack oluyorsa bu sistemde bir sorun var demektir . başta dediğim gibi support bölümü açılmıyor nezaman açılır merak ediyorum doğrusu

Junior Member
    TICKET ID: #BMT-900-54379 Teşekkürler iyi çalışmalar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by afaki View Post
    arkadaşlar ticket atarken istedikleri 3 tane esn alanı var bunlar yaptığımız son 3 harcama ile ilgili olanlar dimi ? yoksa üyeliği açtıktan sonra yapılan ilk 3 harcamaya ait olan esnlerimi yazıcaz ?
    Son aldığın 3 ESN kodunu yazıcaksın kardeş.

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Smiertelny View Post
    Öncelikle hayırlı olsun .
    Çalınan coğu item benimkilerde dahil olmak üzere +10 +9 du ama Tabiki hiç yoktan iyidir +8 olarakda geri gönderilmesi.
    Ama benim asıl Merak ettiğim +3 Takılar tekrar +3 olarakmı yollanıcak .

TICKET ID : #EAU-599-30605
    +3 Olarak verilecek.

Quote Originally Posted by TAYLAN_1 View Post
    Hayırlı olsun. DD benzeri anti def itemler restore edilecek mi? Bana o tür itemlerin de restore edilemediği söylenmişti. Ayrıca takıların nasıl restore edileceği belirtilmemiş.
    Takılar +3 olarak verilecek, DD ile alakalı açıklama yapılmadığına göre verilmeyecektir sizler yine de kayıplarınız arasında belirtin tabii.

Quote Originally Posted by INyssa View Post
    sormak istediğim birşey var. Ben tam anlamamış da olabilirim. Restorasyon için ticketı hangi başlık atından göndereceğiz.?
    NTT Portal > Hacked Account kategorisine bilet göndermelisiniz.

Quote Originally Posted by vurucu3333 View Post
    TICKET DA UYGUN FORM DENILMIŞ Bu formdan kasıt ne?
    KO Ban / Jail / Unblock
    PUS
    Bug
    Promo Code

bunlardan hangisinden ticket atmamız gerekiyor??

Quote Originally Posted by INyssa View Post
    Gönderılecek tıcket "hacked account" baslıgı altından mı gonderılecek
    Evet, NTT Portal > Hacked Account kategorisine bilet göndermelisiniz.

Quote Originally Posted by BEELZEBUR21 View Post
    Benim durumum biraz daha farklı bakım gelmeden 5 dk önce kopazardan 30 gb çekip, oyun içinde +2 moonlight satın aldım 20 gb ye , moonlightı bus ile

+4 yaptım . .Kalan 10 gb ve +4 moonlight şimdi çarda yok .

Yaptığınız roolback sonrası itemler benden gitti.Kopazar gb lermide iade etmiyor .

Server europa

Nick HUSOOOO

Ticket ID #XNF-889-49654
    Bahsettiğiniz sorun veri merkezinden kaynaklı yani restorasyon ile bir bağı olmamakta. Kaybınız ile alakalı bilet göndermelisiniz.

Quote Originally Posted by Luciann View Post
    Arkadaşlar neden ticket numarasını buradan paylaşıyorsunuz?
    Evet neden bilet numarasını buradan paylaşıyorsunuz? Destek ekibine bilet gönderdiyseniz ek olarak başka bir bölüme bilet numaranızı göndermeniz gerekmiyor.

Quote Originally Posted by xxGebzelixx View Post
    Dısarı cıkıyorum taylancım.. Gelince senin arkanda olacagım. Söyledigin sözlerin altına imza atar gerekli destegi veririm. Yapılan bir tarafı memnun ederken diğer tarafı üzmemeli.
    Karar alınmıs yapılmacak olan yapılmaya karar verilmiş ama kural değişmemeli. Kural aynen işlemeli.
    +9 a +8 diyorsan +5+4+3 e de +2 demelisin kuralını degiştirmeden işlemini yapmalısın. İnsallah itirazlar yerine ulasır ve yapılacak olan restorasyonlar eskisi gibi yapılır.
    İtirazınız ilgili birime iletildi.

Quote Originally Posted by Shiallia View Post
    13.11.2012 Tarihinde Soyulan Karakterimin +3 takıları +2 olarak geri gönderilmişti. Şuanda Yapmış Olduğunuz Restorasyon Kapsamında +3 takılar +3 olarak gönderilecektir deniliyor. Bize Karşı Yapılan Bu Adaletsizliğin Telafi Edilmesini istiyoruz !!!!!
    İtirazınız ilgili birime iletildi.

Quote Originally Posted by bordoblue61 View Post
    Ticketin hangi başlık altında atılması gerekiyor.

Quote Originally Posted by maniake View Post
    restorasyon icin nereye , nerden ticket atacağız.
    bi acıklama yaparsanız memnun oluruz.
    restorasyon yerine oyunu 1 ay geri alın daha iyi olur.tirina paralarımız gitti yazıktır onca emeğimize.
    sizede hak değildir.lütfen konuyu daha detaylı düsünüp karar verin.bizler sizlerden preminyum alıyoruz para kazanıyorsunuz.
    bu olaydan sonra bendeki sizlere karsı olan güvenim kalmadı.bence otp yi kullansınlar diye hessaplarımıza siz girip esya ve paralarımızı aldınız.
    otpyi bastan yapamadım o ara para ve esyalar gitti
    bu baska bi hesabım artık o hesapla bile yazmaya korkuyom .kala kala hessabım kaldı onla size yazarsam heralde hessabımı konple elden gidecek gibi geliyor
    şu güveninizi düzeltin oyunu 1 ay geri alın. bizler salak değiliz az cok bazı şeyleri anlaya biliriz.
    hırsızlık olaylarınıda biliyonuz. niye calanları teşhir etmiyonuz. preminyum almamıza gerek yok allah büyüktür bigün sizide alteder.anlamazsınız o zaman.
    NTT Portal > Hacked Account kategorisine bilet göndermelisiniz. Oyunu geriye almak daha büyük sorunlar yaratabilir bu yüzden eşya iadesi yapılıyor. Kurumsallaşmış bir firmanın korsan kişilerin bilgilerini paylaşması veya teşhir etmesi hem suç hem de etik değildir.

Quote Originally Posted by IMihrimahSultanI View Post
    ticket bölümü açılmıyor nezaman açılacak bu 1 ikincisi ise form içerisinde bazı arkadaşlar bilmeden yazıp tutuyorlar bilinmesi gerek şuki hepimiz emek veriyoruz oyuna zaman para her ne ise karşıiığında birşeyler beklememiz herkesin doğal hakkı yok siteye girdin yok sunu indirdin yok otp yaptırtmadın geçin bunları kardeşim ben bu oyuna para yatırıyorsam zaman harcıyorsam bu oyunda karekterim hack yiyorsa ve 1 haftada knight genelinde bini aşkın hack oluyorsa bu sistemde bir sorun var demektir . başta dediğim gibi support bölümü açılmıyor nezaman açılır merak ediyorum doğrusu
    Destek bölümü şu an açık. Fazla yüklenmeden kaynaklı yavaşlamalar olabiliyor.

Junior Member
    Restorasyonda +3 takıların +3 olarak geri verilmesi, mağdur olan oyuncuların bir nebze yaralarını saracaktır, çünkü çoğu oyuncunun çalınan silahları +9 veya +10dur bunları +8 olarak geri alacak oyuncular. Buradaki muazzam zararı bir nebze olsun karşılar takıların +3 se +3 olarak geri verilecek olması.

Benim anlamadığım şey ise şu, buna itiraz eden, daha önce kendi başlarına gelmiş soyulma olayında kendilerine +3 takıları +2 olarak gönderilmiş arkadaşların tavrı. Bu arkadaşlar için konuşuyorum; buradaki mağdur olan onlarca, belki yüzlerce oyuncuya +3 takıları +2 olarak geri verildiği zaman sizin bundan bir kârınız var mı? Bu oyuncuların daha fazla zarara girmelerinin size bir yararı olacak mı? İnsanların mağduriyetlerinin giderilmeye çalışıldığı şöyle bir ortamda, neden buna engel olmaya çalışıyorsunuz? Gerçekten anlamış değilim, diyorsunuz ki, önceden biz de soyulduk ve bize +2 olarak geldi. Kardeşim keşke size de +3 takınız +3 olarak geri verilseydi de hak mahrumiyeti yaşamasaydınız, keşke sizin de mağduriyetleriniz bir nebze de olsa biraz daha fazla giderilseydi ama yani, şu durumda yaptığınız şey gerçekten ayıp.

Bize yapılmadı, başkasına da yapılmasın diyorsunuz. Bu sizce ne kadar doğru bir yaklaşım? Oyuncuların çalınan itemleri neyse, geri verilmesi gereken de o olmalı bence. Sonuç olarak ortada bir düzeltme var, oyunu bırakmak zorunda kalan oyuncuları oyuna geri kazandırma çabası bu, ama sadece takıların iadesi ile sorun çözülemiyor maalesef. Çoğu server oyuncularının da belirttiği üzere çalınan +10 silahların, +8 olarak geri verilecek olması, bu silahların sadece sembolik olarak verildiği anlamı taşıyor. +10 Raum gibi bir itemden örnek vereyim size, 250-260 gb lik bir değeri olan bu silahın +8'i yaklaşık olarak 7-8 gb. Bu silah için yapılacak restorasyonun maalesef bir anlamı kalmıyor, sayın modum bu yazıyı okursanız, lütfen bu konuyu da iletin. Her server piyasası birbirinden çok farklı, yeni bir server oyuncusunun çalınan +8 silahını +8 olarak geri vereceksiniz ve bu oyuncu herhangi bir kayıp yaşamayacak ama çoğu eski server oyuncusunun da +9 veya +10 silahlarını da +8 olarak geri vereceksiniz ve yukarıda örneklediğim gibi durum çıkacak ortaya ve en azından silah için yapılan restorasyonda bu oyuncular aşırı bir mağduriyet yaşamaya devam edecekler. Madem böylesine önemli bir karar alınıp, oyuncuların mağduriyetleri tek seferlik de olsa giderilmeye çalışılacak, yapılan işi tam yapın ki, gerçekten mağdur kimse kalmasın oyunda.
    Last edited by IDrago; 08-30-2014 at 08:13 PM.

Junior Member
    Benim çalınan itemler pus değildi ama öle işaretledim onu siz anlarsınız değilmi? itemlerin +larını ve isimlerini tek tek yazdım çünkü 100gb lik item vardı +para .s.s

Member lAndromeda's Avatar
    Nickname
    QueenAndromeda
    Class
    Priest
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Sistemde, alınan itemlerimiz elbette gözükmektedir. Ayrıyaten bilette, alınan itemlerimizi belirtmemiz gerekmektemidir

moderatör arkadaşlarım.. ben ttnet üzerinden veya anlaşmalı sitelerden cash yükleyerek pus dan devamlı premium ve item çekiyorum.. daha dogrusu 7 gün öncesine kadar öyleydi.. bilindiği üzre pusdan alınan her hangi bişeyde esn kodu diye bişey olmuyor.. benm premiumlar ve aldıgım itemler ise burdayım diyecek cinsten.. istenilen esn kodları veremiyorum diye bana sorun çıkarılırmı ki şu an carımda 9 gün önce aktive ettiğim dc premium var..

giden onca gbler ne olucak peki tamam güzel bir şey yaptınız ama tam yapın binlerce gb hacklendi hackerlar tarafından gb kayıplarına neden telafi etmiyorsunuz?

Junior Member
    hayırlı olsun, oyuncular açısından güzel bir haber
    Last edited by guldo; 08-30-2014 at 09:37 PM.