Page 4 of 39 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 387
    Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    +3 Takılar,yine +3 olarak iade edilecektir.

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bilet Numarasi : LWX-791-67892

umarim herseyi ile duzeltirsiiz....

OTP sistemine kayıp oldum. Tam 15 cashimi yedi ama hala kod gelmiyor???? NTTGame sistemine kayıtlı numara ile ICSye kayıtlı numara aynı olmak zorundamı?

Senior Member xxSoSYeTiKxx's Avatar
    Nickname
    xxSoSYeTe34xx & xxSoSYeTiKxx
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AbsenT
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güzel Bir Yaklaşım Güzel Bir Paylaşım. Kırık Kalplerin Alınacağı Dostlar Sofasında Bir Nebze Küsenleri, Birakanları ve Gidenleri Getirir Umarım. Herkes Hakkını Alır.
    GALATASARAY

You'll Never Walk Alone.

Yanlış Yapıyorsam, Doğrusu Hoşuma Gitmemiştir.

Bin Adet Düşmanım Olsun. Bana Bir Dost Yeter.

Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    sayın deacon ben karakterimi alamadım daha karakterim komple hacklendi ve itemleri satıldı. artı karakterim hacklendi için bloklatmıstık. lütfen bu konu hakkında yardımcı olun tum bilgilerini gonderdım 15.08 tarihinde tam 15 gundur hic bir sekılde cevap gelmedi ve geriye atmasın diye hic biletimi guncellemedım de.

Junior Member westkinq's Avatar
    Nickname
    LaXuuS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Fight For Honour & Perhaps
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by deaconfrost View Post
    +3 takılar,yine +3 olarak iade edilecektir.
    peki hesabinin tamami çalinmis olanlar mail dahil geri gelicek mi ???

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Geçmiş dönemlerdeki yapılan restorasyonlarda +2 ve üzeri takılar +2, +8 ve üzeri zırh ve eşyalar +8, +5 reverse üzeri zırh ve eşyalar +5 reverse olarak gönderilmişti. Şimdi ise bunu değiştirmişsiniz. Neden böyle birşey yaptınız? Geçmiş dönemlerde hack yiyenlere haksızlık olmuyor mu?

Bu arada sayın DeaconFrost; ben 2 adet soru sormak istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Birincisi; örnek veriyorum herhangi bir serverde tek bir adet +8 Chaos Baal var diyelim. Ve bu +9 Chaos Baallı karakter hacklendi. Siz bu karaktere restorasyon yaptığınızda hacklenilen +8 Chaos Baal'dan 2 adet mi olacak? Bu tarzda olacaksa serverlerde item bolluğu olur ve piyasa yerle bir olur.

İkincisi, daha önceden restorasyon yapılmayı bekleyen ve biletinin durumu " Beklemede " olanların restorasyonları ne zaman yapılacak?
    "Daha önce restorasyon talebiyle ilgili yolladığınız biletler geçerli değildir. Tekrar bilet yollayarak yeni bir restorasyon talebinizde bulunmanız gerekmektedir." demişsiniz. Onların da tekrardan bilet göndermeleri gerekiyor mu?
    Last edited by ReturnMrlronMan; 08-30-2014 at 03:46 PM.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Senior Member SerJiyan's Avatar
    Nickname
    BeRaN
    Class
    Warrior
    Clan
    Tek ßa$ina
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Allah Razi Olsun NTTGAME Ailesinden. Bende NTTGAME Uyesi Olarak. Soyulan ARkadaslar icin Cok üzüLmüstüm.
    Cünkü Benide Soydular. Son Gunlerde Soyulan ARkadaslara. Bu yardim Eli. Cok iyi Geldi.
    NTTGAME Gm'leri Cok Caliskan Gercekten. Hepsinin I$leri Ayri Ayri. Ve Sonuclari Gorebiliyoruz Arkadaslar.
    Dileyim O ki Soyulan Arkadaslar En kisa zamanda in$Allah Itemlerine Kavu$up Kaldiklari Yerden Devam Ederler.
    Any Otp. Kullanin Arkadaslar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Değerli Şövalyeler,

Son dönemlerde artan hesap çalınma olayları üzerine yaptığımız incelemeler ve çalışmalar sonucunda, daha önce de sizlerle paylaştığımız gibi, OTP sistemini etkin bir şekilde kullanan hiç bir oyuncumuzun hesabının çalınmadığını ve hesabı çalınan oyuncularımızın istisnasız hepsinin OTP Sistemini kullanmadığını ya da OTP Sistemine üye oldukları halde, sistemi etkinleştirmediklerini gördük.

Daha önce OTP Sistemini etkin bir şekilde kullanmayan hiç bir oyuncumuzun restorasyon talebinin kabul edilmeyeceğini duyurmamıza rağmen, ortada Knight Online oyuncularına yönelik sistemli bir saldırının olduğu ve bu durumdan çok fazla oyuncumuzun mağdur olması sebebiyle, ilk ve son kez olmak şartıyla, mağdur olan oyuncularımıza restorasyon yapmaya karar verdik.

Restorasyon taleplerinizin hangi koşullar altında kabul edileceği ve yapılacak restorasyonların içeriğini paylaşmadan önce, tekrar hatırlatmak isteriz ki, OTP Sistemini kullanan hiç bir oyuncumuzun hesabı çalınmamıştır. Bu yapacağımız restorasyon işlemleri sizlere özel bir süreçtir ve tek sefere mahsustur.

Şimdi gelelim yapılacak Restorasyon işlemlerinin içeriğine;

Kurallar:
    1. Sadece 01.07.2014 - 01.09.2014 tarih aralığında hesabı çalınan oyuncularımız restorasyon talebinde bulunabileceklerdir.
    2. Restorasyon talebinde bulunmak amacıyla bilet atmadan önce OTP Sistemine kayıt olmanız ve sistemi etkinleştirmeniz gerekmektedir. OTP Sistemine kayıtlı olmayan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    3. OTP Sistemine gerçek telefon numarasıyla kayıt olmanız gerekmektedir. Sanal telefon numarasıyla yapılan üyelik kaydı yapan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    4. Restorasyon yapılacak eşyalarda en yüksek seviye; Rebirth +5, Normal +8'dir. +3 Takılar, yine +3 olarak iade edilecektir.
    5. Hesaplarına proxy IP kuoyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    6. Daha önce NPT ya da TPT'den dolayı hesabı kapatılan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    7. Satın alınan ya da paylaşılan hesaplara sahip oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    8. Banka diğer bir deyişle depo dediğimiz karakterlere sahip oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.

Hangi Eşyaların Restorasyonu Kabul Edilmeyecektir?
    1. Oyun içi para (Gold Bar) iadesi yapılmayacaktır.
    2. Scroll iadesi yapılmayacaktır.
    3. Premium Eşyaların iadesi yapılmayacaktır.
    4. PUS Eşyalarının iadesi yapılmayacaktır.

Restorasyon Talebinde Bulunurken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar:
    1. Bilet içeriğinde bulunan bilgi formunun haricinde, farklı sitelerden form kalıpları alıp yollamayınız. Sadece Bilet içeriğinde bulunan formu doldurunuz.
    2. Formu doldurduktan sonra biletin sonunda durumunuzu açıklayan kısa bir yazı yazınız.

Önemli Notlar:
    1. Daha önce restorasyon talebiyle ilgili yolladığınız biletler geçerli değildir. Tekrar bilet yollayarak yeni bir restorasyon talebinizde bulunmanız gerekmektedir.
    2. 15.09.2014 Tarihine kadar yapılan Restorasyon talepleri değerlendirilecek, 15 Eylül 2014 Tarihinden sonra yapılan restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
    3. Restorasyonlar atılan bilet sırasına göre, haftalık olarak gerçekleştirilecektir.

Son kez hatırlatmak isteriz ki, bu restorasyon işlemleri herhangi bir sistem açığının sonucunda alınmış bir karar değildir. Amacımız, tamamen Knight Online oyuncularını hedef alan ve son dönemlerde yüksek bir seviyeye ulaşmış olan hesap çalınma olaylarında, oyuncularımızın yaşadığı mağduriyeti bir nebze de olsa giderebilmektir.

Umuyoruz ki, yaşanan bu üzücü olaylardan sonra tüm oyuncularımız OTP Sisteminin önemini anlayacak ve hesaplarına gereken değeri vereceklerdir.

NTTGame | Knight Online Ekibi
    restorasyon taleblerı otp olup olmamasına gore degısıyordu sızınde dedıgınız gıbı hacklenen hesablarda otp yok. yanı kendı hataları hacklenmelerı. buna ragmen oyun yonetımı oyunculara destek amaclı boyle bır karar almıs saygı duymak gerekır ama soyle bır tarafıda var bu duyuru yapıldıgı gunden sonrakı hacklenenlere restorasyon fılan yapılmasın. sımdı mıllet kendını hackleyecek. dunya kadar +3 ıtem dolacak sw lere gene.

oyun yonetımının reddettıgı restorasyon taleblerıne sade ve sadece dıkkatlı ınceleme ıle restorasyon yapılmasını ısterım akıf bır player olarak. otp lı charlara restorasyon yapıldıgını duyurmanızdan sonra otp lı bır cok char sahıbı kendı kendını hackletıp restorasyona gırmeye calıstı. bu tarz suıstımallerı engellemek adına duyuru tarıhınden oncekı hacklenmelerın goz onune alınması gerekır.

oyun ıcı floddan

forumdan

ve en son olarak ustten yazı gecerek otp yapın denmesıne ragmen hala otp kurmayıp hacklenıyorsa mıllet cıkıp burda restorasyon talep etme hakkınada sahıp degıldır.

yazdıklarımı cogu hack yıyen arkadas yanlıs anlayacak. cıdden magdur olanlara lafım yok ama sızın magdurıyetınız uzerınden bu oyunda tonla kazanc elde eden var. sız magdur oluyorsunuz eywallah ama bır dunya cakalda sızın yanınızda legal dupe yapıyor restorasyon sayesınde.

Senior Member
    Nickname
    TAYLAN_1
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Geçtiğimiz dönemde benim takılarımı neden +2 gönderdiniz? +3 rof olmadığı için mi? Şaşırmıyorum yaptıklarınıza.
    Legal oyuncunun kalmadığı serverde en iyi itemin fiyatını sundries belirler.

TAYLAN_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------