Page 35 of 39 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 341 to 350 of 387
    Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    İlk gün mesaj atanlardanım ama herhangi bir dönüş olmadı, özellikle öğrenmek istediğim bir şey var restorasyon konusu ile ilgili net bir şey söylenmemesi olduğu için soruyorum. Opsiyonal yani seçenekli olduğu için yeni bir e-mail tanımlama gereği duymadım, çünkü kayıtlı e-mail adresimde herhangi bir sorun yok. Bu konuda bir sorun var mı? Yani yeni bir e-mail tanımlamak zorunda mıyız restorasyon talebi içerisinde?

Ayrıca şunu özellikle sormak istiyorum, sanıyorum ki parça olarak elli adet item çalınmış durumda, bu itemlerin hepsi için restorasyon olmasını umuyorum. 10 kadar in ile 0 kadar ib +0 olarak çalınmışlardı. +3 takılarımız geri verilirken, umarım bu +0 olup da gb değeri olan ve sayıca fazla olan itemlar da geri verilir. Sayıları fazla diye geri verilmemesi gibi bir durum söz konusu mudur?

Son olarak da +10 ve +9 olan, özellikle eski server dengeleri göz önüne alınarak geri iade edilecek olan weaponların maalesef hiç bir işe yaramayacağını tekrar belirtmek istiyorum. Tek bir örnek vereyim; çalınan +10 Chaos Baal'in gb değeri 300-350 gb civarı şu an Ephesus serverında, bunu bana +8 olarak verdiğinizde sanıyorum ki 10-15 gb arası bir değeri iade etmiş olacaksınız. +9'u bile 40 gb cviarında olan bir silah durumunda şu an. Ve bu restorasyonun silah anlamında bu bağlamda hiç bir yararını maalesef göremeyeceğiz, lütfen bu konu hakkında bir şeyler yapın. Hacker çarların birçok kasa çarlarının da banlandığını göz önüne alarak düşünmek gerekirse, zaten binbir emekle edinilmiş ve gerçek sahibi olan oyunculara bu eşyaları olduğu gibi iade etmediğiniz sürece, restorasyonun gerçek anlamda bir yararını göremeyeceğiz maalesef. Benim 3 tane silahım çalındı, gb değerleri sanıyorum bir 500 gb civarı, siz bunları +8 olarak geri verdiğinizde edecekleri taş çatlasın 20gb olacak, arada kaybım olan 480 gb benim 4-5 senelik emeğim yani. Bu konuya duyarsız kalmamanızı umuyorum. Cümleten hayırlı forumlar, Otache-Ephesus...
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK

Junior Member
    nasıl bir iş yapıyorsunuz öyle bir şey varki oyunda tarih belirliyorsunuz .
    herşey sizin elinizde değil mi ?
    Benim karakterimin soyulduğu tarih tam saati belli sizden yardım istiyorum adam hem pre çekmiş hemde ne var ne yoksa almış soymuş charı yardım istiyorum işinizi tam yapsanız öleceksiniz ? sadece o saatler arasını inceleyin ve verin itemleri ?

Junior Member
    restorasyon sırasını neye göre belirliyorsunuz

ilk gün attığım ticketta "new email address(optional)" hususunda bir sorun oluştuğu için bir cevap geldi, gerekli olan cevabı reply olarak yazdım, acaba üstteki kutucuğa yazdığım yazıyı mı değiştirmem gerekiyor, reply olarak yazmam yeterli midir? TICKET ID: #GNZ-178-66719

Junior Member
    3 gun oldu benım ıtemlerı çalanlar sattı alanlar başkalarına sattı, ne olacka halımız bılmıyorum
    #EYB-249-67097

Senior Member JeTMaXLeQ's Avatar
    Nickname
    JeTMaXLeO
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Restarasyonu kabul edilipte hiç itemlerini alabilen oldumu arkadaşlar ?

Senior Member adiqe066's Avatar
    Nickname
    PRODIGYtheB0S
    Class
    Warrior
    Clan
    PROGAMER
    Server
    US->Cypher
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JeTMaXLeQ View Post
    Restarasyonu kabul edilipte hiç itemlerini alabilen oldumu arkadaşlar ?
    daha soyulacak karakter olduğundan şu an itemleri vermeyi düşünmüyorlar
    bu oyun eskiden sadece cahs aldığımızda sc için alırdık şimdi artık teprensen cahs vermek zorunluluğu var
    yazık verilen emeklere paranla bile rezil oluyorsun
    bir siteye üye ol
    üyeliğini yükselttiğinde hiç bir allahın kulu üyeliğine dokunamaz
    ama koda bu asla olmaz
    eskiden ics otp mi vardı
    neden 10 sene boyunca bu karakterim hecklenmedide 10. yıl etkinliğinde sürpriz yapıldı
    10. yıl etkinliği hackerler için düzenlenmiş ve oyun açığı verdikleri yıl etkinliğine dönüştü
    itemler geri verilmediği taktirdede asla oyuna geri dönmem ben
    hacklenen tüm arkadaşlara geçmiş olsun
    saygılar
    PRODIGYtheBOSS
    PROGAMER KLAN LİDERİ

Junior Member
    Silahlar +8 olarak geri verildiği sürece açıkçası bir anlamı yok restorasyonun.

Restorasyon başlığı açıldıktan 15dk sonra hemen ticketimi attım ama hala cevap gelmedi. Başka bişey yapmamıza gerek var mı ? Hızlıca yapılsın diye sadece 3 tane itemimi yazdım :/

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BerkErdemir View Post
    Restorasyon başlığı açıldıktan 15dk sonra hemen ticketimi attım ama hala cevap gelmedi. Başka bişey yapmamıza gerek var mı ? Hızlıca yapılsın diye sadece 3 tane itemimi yazdım :/
    hızlıca yapacam derken eksik bilgi vermiş olabilir misiniz ? dogum tarihi kayıt tarihi esn kodları dogru yazdınız degil mi ?