Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56

AndrePaul Veya Bir Yetklili Bir Konu Hakkında Yardımcı Olabilir mi ?

NTTGAME'in Sponsorlugunu Yapan Bazı N - Point Premium Ve GB Alış Satışı Yapan Siteler Bulunmakta Ben Hesabımda Biriktirdiğim GB Leri NTTGAME'in Sponsor Olduğu Siteye Satabilir Miyim Bunun Bir Sakıncası Var Mıdır Yasal Mıdır Değil Midir ? Bahsettiğim Site ByNoGame İsim Vermek Yasakmı Bilmiyorum Ama

Up up up

Senior Member
    Nickname
    TAYLAN_1
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Reklam neden yapılır? Biz o siteler ile alışveriş yapalım diye reklam yapıyorlar. Burada ki hiç bir yetkilinin hayır yasak yapamazsınız demeye hakkı yok!

Gb alım-satımı yasak demeden önce konuyu mantıklı şekilde açıklayacak bir yetkili çıkar umarım!!
    Last edited by TAYLAN_1; 08-26-2014 at 04:51 PM.
    Legal oyuncunun kalmadığı serverde en iyi itemin fiyatını sundries belirler.

TAYLAN_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quote Originally Posted by TAYLAN_1 View Post
    Reklam neden yapılır? Biz o siteler ile alışveriş yapalım diye reklam yapıyorlar. Burada ki hiç bir yetkilinin hayır yasak yapamazsınız demeye hakkı yok!

Gb alım-satımı yasak demeden önce konuyu mantıklı şekilde açıklayacak bir yetkili çıkar umarım!!
    Güzel Bir Açıklama Yapılsa İyi Olacak

Senior Member
    Nickname
    TAYLAN_1
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asgard34 View Post
    Güzel Bir Açıklama Yapılsa İyi Olacak
    Yasak deyip konuyu kilitleyecekler.

Neden yasak diyemeyeceksin... Yasaksa neden reklamını yapıyorsunuz diyemeyeceksin...
    Legal oyuncunun kalmadığı serverde en iyi itemin fiyatını sundries belirler.

TAYLAN_1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Quote Originally Posted by TAYLAN_1 View Post
    Yasak deyip konuyu kilitleyecekler.

Neden yasak diyemeyeceksin... Yasaksa neden reklamını yapıyorsunuz diyemeyeceksin...
    Sabahki Konuyu Moderatör Kitle O Şekilde Fakat Belki Game Masterler Yada Adminler Bir Açıklama Yapar

UP UP UP Yetkili Birisi Yada Game Master Açıklama Yapabilir Mi Ban Yemek İstemiyorum Sonra

Senior Member
    Bynogame bu oyunun kanayan bir yarasıdır zaten bu tür siteler yüzünden bu oyun bu hallere düştü para para para hırsı milletin gözünü bürüdü.

Quote Originally Posted by PriestEu View Post
    Bynogame bu oyunun kanayan bir yarasıdır zaten bu tür siteler yüzünden bu oyun bu hallere düştü para para para hırsı milletin gözünü bürüdü.
    Oyunu İlk Çıktığı Zamanlardan Beri Oynarım Galiba Sen Yenisin Öncelikle Bu Oyun Fire Drake'den Sonra Bozulmaya Başladı Krowaz Bi Frost SH WH Koxp Dupe 1450 Patchde Ardreamın Eklenmesi Chd EE Gelmesi Yılbaşında Ağaç Kovalanan Zamandan Sonra Eski Gücünü Kaybetti

Neyse Hala Admin Veya Game Master Lardan Cevap Bekliyorum

Junior Member

Buradaki yazıya göre: Oyuncular arası oyun eşyası ticaretine sadece internet siteleri üzerinden izin verilir. yazıyor. Oyuncular arası nasıl bir oyun eşyası ticareti olabilir? Gb eşya olarak kabul edilmiyor olabilir ona bir şey diyemem ama oyuncu cash satmayacağına göre, elindeki itemleri internet siteleri aracılığıyla alıp-satabilirsin. Ben gerçek para ile her türlü alım satımın yasak olduğunu sanıyordum ama Sözleşme gayet net, internet siteleri aracılığı ile eşyalarınızın ticaretine izin verilir diyor.

Eğer bir GM ya da yetkili bir arkadaş cevap verecekse konuya, net olarak 2 soru soralım.
    1. Sitelere gb alıp satmak yasak mıdır? Cezası nedir?
    2. Siteler aracılığı ile başka oyunculara (Sözleşmede açıkça belirtildiği üzere) oyun içi itemlerimizi (Silahlar-Armorlar-Takılar) gerçek para karşılığı satabilir miyiz?

Eğer 2. soruya cevabınız (Sözleşmede açıkça zaten belirtilmiş ama) evet ise; o zaman da şunu soralım?
    Siteler aracılığı ile bir oyuncuya bir itemi TL ile satmak ile, itemi gbye çevirip siteye gb satmak arasında nasıl bir fark var?
    Birçok oyuncu için aydınlatıcı bir konu olacağından hiç şüphem yok, kolay gelsin.