Results 1 to 6 of 6

IDeadPooLI Hacked

konumu kıtlıyorsunuz neden anlıyabilmiş değilim charım HACK YEDİ HACK ANLATABILIYORMUYUM OTPDE VARDI İNGİLİZCE BÖLÜME ACIYORUM KAPATIYORSUNUZ TÜRKÇE BÖLUME ACIYORUM KAPATIYORSUNUZ KENDİ HESABIM HACK YEDİ PC DE ANTİLOGGER FİREWALL ANTİVİRÜS VE KO YÜKLÜ SADECE SENCE NEDEN SOYULDUM KEYFİMDENMI ? OTP OTP diyorsunuz otp de vardı ne mesaj geldi ne bir şey sabah girdimde bir sorun yokken 5 saat sonra girdiğimde ne mesaj geldi ne bir şey CHAR SOYULMUS HALDE FOLKTA 0 Coin bırakılmış duruyordu.sadece üstümde +8 ezik hp setim duruyordu gelip burda açık var db nizde yazıyorum kanıtlayın diyorsunuz verin bana sunucunuzu kanıtlıyayım böyle saçma sorumu olur nasıl kanıtlıycam sizin sunucunuzda açık olduğunu buradan ?

(HA BU ARADA ASILSIZ İDDA felan yazarak kapatıyorsunuz bir olaylar olduğu çok belli gene kapatırsanız isterse 100 sene sürsün konu açmaya devam ediceğim OLAYI ÖRTPAS etmeye CALISIYORSUNUZ.)CHARIN KSCLERİDE MEVCUT (DAHA DUN CEKTIM İTEMLER DURURKEN )
    Last edited by ulvi44; 08-24-2014 at 01:50 PM.

Junior Member
    Şuan çogu oyuncu hack yemiş durumda detaylı inceleme yapcaklarını ve magdur oyunculara yardım edilcegini ummaktan başka çaremiz yok lüften bekleyelim IFernandoAlonsoI Atlantis.

3 senedir soyulmayan hesap ki 3 senedir hiç bir şey yüklemedim gelip bu gün soyuluyorsa bu işte saçmalık vardır.

bugün pazartesi bakalım neler olucak.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Bu durumlarda bilet atarak işlemleri destek ekibi üzerinden devam ettirmelisiniz. Foruma bu konuda konu açmanız herhangi bir işlem yaptırmaz.

Quote Originally Posted by ulvi44 View Post
    konumu kıtlıyorsunuz neden anlıyabilmiş değilim charım HACK YEDİ HACK ANLATABILIYORMUYUM OTPDE VARDI İNGİLİZCE BÖLÜME ACIYORUM KAPATIYORSUNUZ TÜRKÇE BÖLUME ACIYORUM KAPATIYORSUNUZ KENDİ HESABIM HACK YEDİ PC DE ANTİLOGGER FİREWALL ANTİVİRÜS VE KO YÜKLÜ SADECE SENCE NEDEN SOYULDUM KEYFİMDENMI ? OTP OTP diyorsunuz otp de vardı ne mesaj geldi ne bir şey sabah girdimde bir sorun yokken 5 saat sonra girdiğimde ne mesaj geldi ne bir şey CHAR SOYULMUS HALDE FOLKTA 0 Coin bırakılmış duruyordu.sadece üstümde +8 ezik hp setim duruyordu gelip burda açık var db nizde yazıyorum kanıtlayın diyorsunuz verin bana sunucunuzu kanıtlıyayım böyle saçma sorumu olur nasıl kanıtlıycam sizin sunucunuzda açık olduğunu buradan ?

(HA BU ARADA ASILSIZ İDDA felan yazarak kapatıyorsunuz bir olaylar olduğu çok belli gene kapatırsanız isterse 100 sene sürsün konu açmaya devam ediceğim OLAYI ÖRTPAS etmeye CALISIYORSUNUZ.)CHARIN KSCLERİDE MEVCUT (DAHA DUN CEKTIM İTEMLER DURURKEN )
    Merhaba,

Bilet sistemine konu ile ilgili göndermiş olduğunuz bilet incelenmiş olup ;

ICS hizmetinin bu hesap için alınmasının ve aktif edilmesi işlemlerinin hesabınıza yabancı kişilerin giriş yapmasından sonra olduğu görülmüştür. Yani hesabınız ICS sistemi ile koruma altına alınmadan önce soyulmuştur.

Hesabınız ile ilgili işlemlerin bilet sistemi üzerinden devam edeceğini bildiririz.

İyi günler.
    Last edited by Levvame; 10-23-2014 at 12:44 PM.