Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gördük otp lilerde soyuluyor boş iş o işler

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Cevap bekliyoruz. Bu kadar soyulma karşısında göz mü yumucaksınız?

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISonUmut View Post
    Oyunda açık yok diyosunuz ama soyulmaların başladığı zamanlar icsdede sorun vardı. Hadi açık felan yok diyelim bu kadar insan nie soyuldu durduk yere? Hadi farklı ipden giriş yapıldı blockladık dediniz o tarihte bazı kişilerin charını neden blocklamadınız , soyulmalarına neden göz yumdunuz? Hadi açık yok diyelim herkezin ne yapıp ettiği sizde kayıtlı değilmi itemleri karartıp geri veremiyomusunuz. O Androit telefonum yok die otp yapabilmek içn 0' dan telefon mu almam lazım. Oyuna göre mi yapmam lazım herşeyi. Otpsi olana itemini geri veririz , otpsi olmayana güle güle mi? Ticket atmadan önce ticketlere hemen cevap veriyolar diye duymuştum. 10. gün bu gün halada cevap yok. Çıkıp diyecekler milyarlık char soyulmadıda seninki nie soyuldu. Benim charda milyarlık char. Çıkıpta şunu bunu yapmışndır die boş yazı yazmayın. Hiç birşey yapmadım. Bu oyun nttgameye geçemden önce 3-4 senedir format atmadığım pcye format manyağı yaptım resmen. O 3-4 sene içndede 1 kere bile soyulmadım. Bu oyun ntt gameye geçtiğinde 3-4 seferdir soyuluyorum. Çıkıpta bana hata yok felan demeyin. Hadi yok diyelim siz mi soydunuz. Soyacakta deyilsiniz heralde müşterinizi. Siz yapmadıysanız içinizde hain mi var yoksa ? Siz yapmadıysanız içinizde hain yoksa neden soyuldu bunca kişi ? Cevap bekliyoruz..... Otpsi olana itemini veririz , Otpsi olmayana güle güle mi ?

O kadar kişi neden soyuldu ?

D.N. : Mod.lar boş beleş konuyu silip kitlemeyin cevap bekliyoruz.
    Öncelikle OTP'yi PC'nize de kurabilirsiniz. Ek olarak OTP olan kişilere kesinlikle restorasyon yapılacak gibi bir durum asla olmadı. Söylediğimiz şey şuydu; sistemsel bir sorun varsa ve bu nedenle kayıp yaşarsanız telafi söz konusu olabilir. Ancak kullanıcı hatası varsa telafi yapılmaz.

Bir ürünün garantisinde bile bu şart vardır, kullanıcı hatası olduğunda telafi yapılmaz. Hayatın çoğu alanında karşılaştığınız bu normal işlemi biz uyguladığımızda neden tepki gösterdiğinizi anlayamıyorum.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Junior Member
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Öncelikle OTP'yi PC'nize de kurabilirsiniz. Ek olarak OTP olan kişilere kesinlikle restorasyon yapılacak gibi bir durum asla olmadı. Söylediğimiz şey şuydu; sistemsel bir sorun varsa ve bu nedenle kayıp yaşarsanız telafi söz konusu olabilir. Ancak kullanıcı hatası varsa telafi yapılmaz.

Bir ürünün garantisinde bile bu şart vardır, kullanıcı hatası olduğunda telafi yapılmaz. Hayatın çoğu alanında karşılaştığınız bu normal işlemi biz uyguladığımızda neden tepki gösterdiğinizi anlayamıyorum.
    merhaba özel mesaj kutunuzu kontrol edermisiniz lütfen