Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Post Hesabım Soyuldu Lütfen Okuyun.

Merhaba Knight online yöneticileri
    21.08.2014 günü saat 02.00 sıralarında charıma girerken otp den hata mesajları almaya başladım.Bu hatayı gidermek için otp kullanıma kapatıp açmayı denedim.Ama otp yi kapattığımda oyun şifremin değiştiğini fark ettim.Ve oyuna bağlanamadım.Emailimden hesabımın şifresini tekrar değiştirdim ve oyuna girdiğimde charımdaki bütün itemleri soyuldugunu gördüm.Oyunda nickini hatırlamadıgım bir kişi bana pm attı ve dalga gecer gibi 'şu an rahatla şimdi bilgisayarın kapanacak ve daha giremiyceksin itemlerinin üzerine artık bir su iç' dedi.Ve dediği gibi 1 dk içinde bilgisayarım kapandı ve oturum açma yerinde şifre değişmiş ve giremedim.Hesabımdaki itemlerin yaklaşık değeri 1000 tl nin üzerindedir.O kadar zamandır emek verdiğim bir charakterim bu kadar kısa zamanda ve alçakca soyuldu.Ben 20 yaşında polis memuruyum.Bilişim şuçlarından arkadaşımı aradıgımda ilk önce oyun yöneticileriyle konuşmam gerektiğini ve sonuç alamassan savcılığa başvurmam gerektiğini söyledi.Lütfen mesajımı dikkate alın. Aşagıda hesabımdan çalınan itemlerin listesi ve son olarak aldıgım cashların esn kodları vereceğim. Bu emek hırsızlarının lütfen oyunda barındırmayın.Mesajımı dikkate alın lütfen. Siz bişey yapamassanız savcılığa başvurcam.
    HESAP BİLGİLERİ :
    Server : Destan
    Level :59
    Nick : DaddyMyMooN
    Soyulma zamanı : 02.00 - 02.40 aralarında

ÇALINAN İTEM LİSTESİ
    +11 Reb Mirage dagger
    +9 weapon breaker
    +5 Reb Rogue chitin gögüslük
    +5 Reb Rogue chitin donluk
    +5 Reb Rogue chitin kolluk
    +5 Reb Rogue chitin kafalık
    +5 Reb Rogue chitin ayaklık
    +1 Rubby Earring (12 dex 1 hp)
    Old silver earring
    +2 Black Dragon Neck
    +0 İron Belt
    +3 Shio Tears( 2 tane)
    Üstümde bulunanlar :
    +0 Warrior pendant(2 tane)
    yakaşık +1500 premium pot
    ve bankada yaklaşık 820.000.000 para

EN SON KULLANDIĞIM PREMİUM WAR PREMİUMDUR
    SON ALINAN CASHLARIN ESN KODLARI:
    A5CY-65E9-M5F3-8008
    H5HJ-44MC-J8Y4-8RFT
    HR73-8C9F-RD94-XAK3

BEN BU OYUNA ÇOK PARALAR HARCADIM LÜTFEN EMEĞİMİN VE PARALARIMIN YABANCI KİŞİLERCE ÇALINMASINA ENGEL OLUN.LÜTFEN İTEMLERİMİ BANA TESLİM EDİN.

TEŞEKKÜR EDERİM.
    NOT: Bilgisayarımda Hiçbir illegal program yoktur. Ve otpyi Mobile olarak kullanıyorum.
    Last edited by abdullah631; 08-21-2014 at 08:04 PM. Reason: knightonline,hacker,soyuldu,hesap

Junior Member
    Otp yi kullanırken car nasıl soyuluyor onu anlamıs degilim hacım ya knight sitesine falan giriş yaptınmı sana ling veren birisi oldumu ?

Senior Member BuD4Ne's Avatar
    Race
    El-Morad
    esn kodlarini forumda paylasmayiniz.

pc otp mi mobil otp mi kullaniyordunuz?
    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer."

Bruce Lee

Tags for this Thread