Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 21 of 21
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Athena
    Race
    El-Morad
    merabalar
    bu gün öğlen arası 1 i dc premıumlu 2. si premıumsuz olan kararkterlerim ban yemiştir.
    iki karakterimde destan serverinde bulunmaktaydı .
    1. karakter DonsuzVELET ID = lolomahson11 6-8 adet tears of karivdes bulunmaktaydı . daha yeni aldığım dc premıumun 640 küsür saati bulunmaktaydı .
    karakterimle ilgili hiç bi şekilde saygısızlıkta bulunmamaya çalışmaktaydım ve temiz güzel bi pazar yapmaktaydım .
    karakterimin açılmasını istiyorum en son karakterim ile madende kasmaktaydım .
    2. karakterim 1KURIAN1 ID macore1166 bu karakterimde maradodna merchanttayken diğer karakterim ile aynı saatte banlanmıştır .tpt - cr yazmaktadır sitede.
    bu karakterime cash aldım ama premıumu yoktur genelde maradonda cash ile aldığım sc trina cash ve bana ait itemleri satmaktaydım . yaptıgım pazarın kalitesini çekemiyip beni banlatmak için uğraşmakta olan iki kişi sürekli pm den küfür edip karşılık beklemektedir 1. nick ShoOOoVV 2. nick esterGoNN ksc lerini ileticeğim karakterlerim kaliteli şekilde saygısızlıktan kaçınıp pazar yapmaktadır daha iyi itemler alabilmem için lütfen konuyla ilgileniniz.
    destana geçme sebebim 2.5 milyar değerindeki karakterimin telefonuma gelen nttgame mesajı ile sahte siteye girip çalınmasıyla olmustur
    ve bende bu sw ye geçmiş bulunmaktayım bu serverdada temiz bi şekilde pazar yapmakta iken ban yedim suan psikoojim bozuldu . lütfen yardımcı olunuz giden tl lerimi çalışarak kazanmaktayım ko pazardan yaptıgım alışverişlerin ksclerinide iletebilirim.
    Last edited by kape11; 07-24-2015 at 03:08 PM.

Page 3 of 3 FirstFirst 123