Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

[Duyuru]Hacker Account - Investigation Hakkında!

Merhaba arkadaşlar,

Hacker Account - Investigation nedeniyle kapattığımız hesapların kayıtlı olduğu telefon numaralarına SMS ile benzersiz kodlar gönderilmiştir.

Bilet sistemin de bulunan "Hesap Çalınması" kategorisine gelen kod ile yeni bir bilet oluşturarak bu kod ile beraber yeni e-posta adresi yazmanız gerekmektedir!

Size gelen kodu lütfen başka üçüncü kişiler ile paylaşmayınız!

NTTGame ll Knight Online Ekibi

Senior Member Dark3yes's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Bir arkadaş konu acmıştı demekki yanlış yönlendirdik
    KNIGHT ONLINE

Senior Member ARABOOOOOOO's Avatar
    Nickname
    ARABOOOOOO
    Class
    Rogue
    Clan
    WaNTeDS
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Telefona Suanda :Mesaj Gelmedı Ne Zaman Gonderılıcek Mesaj ?
    ----------------------------------

http://forum.nttgame.com/forum/forum...#axzz2tEjMqE6p
    -----------------------------------

WaNTeDS - ARABOOOOOO

14 Ağustos günü bu konu ile ilgili bilet gönderdim. 1 haftadır bilete cevap bekliyorum. Şimdi tekrar bilet atılması gerektiği yazılmış, yanı sıra telefonuma da mesaj gelmedi. 10 gündür hacklenen char kapalı durumda. Bir önceki biletim tekrar güncellenip arka sırayamı düşecek. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum Sayın Yetkililer.
    Last edited by webba; 08-20-2014 at 06:40 PM.

Banned
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Hacker Account - Investigation nedeniyle kapattığımız hesapların kayıtlı olduğu telefon numaralarına SMS ile benzersiz kodlar gönderilmiştir.

Bilet sistemin de bulunan "Hesap Çalınması" kategorisine gelen kod ile yeni bir bilet oluşturarak bu kod ile beraber yeni e-posta adresi yazmanız gerekmektedir!

Size gelen kodu lütfen başka üçüncü kişiler ile paylaşmayınız!

NTTGame ll Knight Online Ekibi
    Peki 11/08/2014 Hacker Account - Investigation die konu açtığınz tarihte blocklanmayıp soyulan hesaplar ne yapıcak ? Ticket atıp hala cevap gelmeyen kişiler ne yapıcak ?

Member
    Nickname
    TUNAB3Y
    Class
    Warrior
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar sanırım 11/08/2014 tarihi için yapılan bir uygulama bu. 2 haftadır bende bekliyordum cevap bugün telefonuma mesaj geldi anlaşılan bir caba içerisindiler umarım en yakın zamanda sonuçlanır.

Quote Originally Posted by nemesisdizzy19 View Post
    Arkadaşlar sanırım 11/08/2014 tarihi için yapılan bir uygulama bu. 2 haftadır bende bekliyordum cevap bugün telefonuma mesaj geldi anlaşılan bir caba içerisindiler umarım en yakın zamanda sonuçlanır.
    Ustadım mesaj saat kaç gibi geldi sana. Bu saat oldu bana halen gelen bir mesaj yok, ondan soruyorum

Merhabalar, gece çok telaşlanmıştım.ALLAHa şükür ki telefon sorunu yaşamadım.Öncekileri sildim. 5 telefon sınırlaması vardı biz kaydederken çarlarımızı. Diyebilirsiniz ki ne yapcaksın o kadar çarı .Zaten 3 vari 2primiz 1 ork magemiz 1 asas ama hepsi düzensizdi yani varinin yanında pri yada asas gibi 2 side ban yiyince bi süre oynamadık. ucundan tekrar oynayalım dedimizdede hem human hem ork düzeni olan çarlar açtık kaydederkende böyle strese gircemi hiç hesap edemedim hoş etsek ne olcak telefon şirketleri eski aboneyi keklik görüp yeni indirimlerden faydalandırmıyor .Öyle oluncada mecbur ticari bi özelliği olmayan telefonu degiştiriyosun .Ve sorun oluyor şimdide .
    Last edited by THESEC0NDMEHMET; 08-21-2014 at 08:46 AM.

Junior Member
    Kayıtlı telefon numaramı değiştirdim ben, şu an aktif kullanılan telefonuma kod gelmesi için ne yapılması lazım. Daha önce bilgileri ticket ile yollamıştık ve dönüş bekliyorduk, şimdi de telefon mesajı olayı çıktı. Eski kayıtlı telefona gönderildiyse ona ulaşma şansımız yok, iptal edilen bir hattı. Hacker Account sebebiyle attığım ticket bilgisi budur. View Ticket: #PRO-825-66611 , telefona mesaj geleceğini bilsek daha önce yapardık telefon değiştirme olayını. Durumumla ilgili olarak, ne yapmam gerektiğiyle ilgili cevap verebilirseniz memnun olurum.

Junior Member
    şimdi iyi güzel hoş demişsinde hocam sorun 1 kod gelmedi sorun 2 OTP kodu çalışmıyor. bunun sonuçunda hesabıma ulaşamıyorum. bunun ilğili ticket atmıştım ama cvp veren cıkmadı. OTP'nin çalışmamasının nedeni 11/08/2014 başımıza gelen öyleylardan dolayı format attım bilgisayara, sonra malum şimdi hesaba giremiyorum hatalı kod diyor. bu konudada yazdımcı olursanız iyi olur. veya atmış olduğum ticket'a bakarsanız sevinirim. kolay gelsin.