Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

9 senelik clanı hiçmi araştırmıyorsunuz

Derin üzüntü içerisinde bu gün karakterim kotuKarus un banlandığını, hesap durumunda NPT clan lideri yazdığını gördüm. Allah aşkına siz bu clanı hiçmi araştırmadan kafanıza göre işlem yapıyorsunuz, siz işlerinizi böylemi hallediyorsunuz. Clandaki karakterler en az 5 en çok 9 senelik karakterler ki clanın kendi 9 senelik clan. 9 senelik clanda np olmasımı sizlere garip geliyor. Komik olmayın ve karakterlerin doğru düzgün geçmişine bakmadan clanı ve özellikle elle kastığım yegane karakterim KotuKarus lekelemeyin. Bu clana onurla liderlik yaptım. Clan herzaman legal duruşu ile ön plana çıkmış, illegal hiç bir aktiviteye karışmamıştır. Sizler bizlerin onurunuda lekeliyorsunuz, böyle bir clanı NPT ile suçluyorsunuz. Kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz. Çıkardığınız gözümü geri vermeniz dileğiyle, umarım işinizi adam gibi yaparsınız.

Saygılarımla
    KotuKarus - FellowShip Clan Lideri

DeNtRoFoNeK::::::::::

DeNtRoFoNeK GEÇMİŞ OLSUN..

Junior Member
    EstripaDooR Geçmiş olsun
    Fellowship npt Clan degildir bu yaptıgınız ayıptır günahtır bi inceleyiniz lütfen

Junior Member StrawberryJamByEien's Avatar
    Nickname
    StrawberryJamByEien
    Class
    Mage
    Clan
    ProfessionaLs
    Race
    Karus
    4 ay öncesine kadar bende oynuyordum maneste yıllardır hep aynı server suan ASGARD SUNUCUSUNDAYIM VE Fellowship clanı cz ye cıktıgı zaman genelde humanlar korkar diyebilirim geçmiş olsun ImKinGEMRE ImKinGEMRE18 IChevChalios EMRE HARMANCI

Senior Member Elucina's Avatar
    Klanınızda illegal şekilde ülke puanı transferi yapmış karakterler tespit edilmiştir. Klanınız dağıtıldıktan sonra ban cezanız kaldırılacaktır.
    Tell them that God bids us do good for evil,
    Thus I clothe my naked villainy.
    With odd old ends stolen out of Holy Writ,
    Seem a saint when most I play the devil.