Results 1 to 4 of 4

Thread: bloody wepon

Junior Member

Thumbs up bloody wepon

arkadaşlar ben knight online nın facebook sayfasını takip ediyorum orda blody weapon etkinliği başladı diyordu hemde daha 2 gün önce ancak ortada silah felan yok bir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Lütfen o etkinliğin yer aldığı linki tıkladı iseniz, bilgisayarınıza format atarak tüm şifrelerinizi değiştiriniz. Ve OTP sistemine geçiniz. Dolandırıcıların yaptığı bir şey.

Junior Member
    Deneme 1 2 3

Junior Member
    Fake siteler ne yazık ki sürekli şikayet edilip kapatılmalarına rağmen, bir yandan türemeye devam ediyorlar. Oyunun resmi Facebook sayfasına, client üzerinden giriş yap ve sayfayı beğen. Daha sonra sadece beğendiğin bu orjinal sayfadan takip et Knight Online'ı, diğerlerine itimat etme. Senin giriş yaptığın yer, fake bir sayfa ve yönlendirdiği yer fake bir site, belki bir iki harfi değiştirirek oluşturulmuş bir ayfa ile, gerçek sayfayı taklit ederek, karakterinin id-pass bilgisini girmeni sağlıyorlar ve sen de kendi elinde id-pass bilgini bu insanlara vermiş oluyorsun.

Şu ana kadar karakterin hacklenmedi ise, bilgisayarına format at ve resmi siteden başka bir yerin bağlantılarına tıklamadığına emin ol.