Results 1 to 8 of 8
    Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad

Unhappy Artık İllegale Dur Deyin !

Oyunda gm olmadığı anlarda oyun kosptan geçilmiyor,

Ne girdiğimiz etkinliklerden zevk alabiliyoruz, ne kastığımız expten heryerde kosp var. Adam czde booroya kosp kurmuş seri seri daha yaratık çıkmadan klanla kesiyor ben 80 olabilmek için 1.5 ay'ımı harcadım bu adamlar maksimum 1 haftada 80 olurlar bu hızla.

Chaosta aynı şekilde oto ölmeye ayarlı kosperler Hp azalınca duvarların içine giren oyuncular...

Cz'ye koyduğunuz bifrost yaratıklarını 70 level mage cz arkasında havuzlu bölgeye çekip buga sokarak bedavadan taş kasıyor.

Eslantta kosper mage talosu tek kesemediği için dağlardan kaçırıp exp party slotuna çekip o kadar adam içinden tek başına kutu alıyor.

Priest, Stone golem slotunda partyi ezik adamlarla doldurup bug yaparak bütün coins ve itemlerin kendisine gelmesini sağlıyor hiçmi dikkat etmediniz 1 party adamın oturup tek kişinin slotu döndüğünü..

Deruvish ve cz'deki aoc slotları server açıldığı günden belli kospta . Fosilden bahsetmiyorum bile...

Gm'in online olmadığı zamanlar cz bowl chaos taşı bekleyen tren magelerle dolup taşıyor .

Bu gidişle bende diğerlerinin yaptığı gibi mage çar açıp kosp alıp pastadan payıma düşeni alacağım nasılsa heryerde kosp var.
    Yemin ediyorum serverde para veren herşeyde bir illegal mevcut adamlar sırf para kasabilmek için priest mage açıyorlar artık bu durumdan çok sıkıldım oyun stres atmak içindir ama ben her girdiğimde daha çok sinir stres sahibi oluyorum.Savaşa giriyorum nerden geldiği belli olmayan novalar skiller bir ümit yeni server OTP var artık hile olmayacak diye başladık hile dahada fazlalaştı.Adamların kazandığı para az uz değil ki iron setin tl satış fiyatları neredeyse 500 lira civarında olan bir oyunda kazanan kim biz sömürülenler mi yoksa czde o itemleri çıkarıp satan kosperler mi?
    Şimdi yöneticiler kanıtsız işlem yapılmaz diyerekten resim veya video alıp cr bölümüne şikayetinizi iletin diyecek ama hangi birininin videosunu alalım hangi birini şikayet edelim .
    Madem bu oyun böyle olacak hep illegal kazanacak herşey kötünün elinde olacak biz bırakalım ozaman zaten pwp'den farkı kalmadı oyundan ticaret yapmak istiyorsunuz bunun farkındayım ama şu illegali artık kaldırın hem siz daha çok kazanın hemde biz kafamız rahat bir şekilde oyun oynayalım bu şekilde itemlerin tl bazından satıldığı bir oyun iflah olmaz artık yardım edin şu oyunu oynanır hale getirin...

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by yanki View Post
    Oyunda gm olmadığı anlarda oyun kosptan geçilmiyor,

Ne girdiğimiz etkinliklerden zevk alabiliyoruz, ne kastığımız expten heryerde kosp var. Adam czde booroya kosp kurmuş seri seri daha yaratık çıkmadan klanla kesiyor ben 80 olabilmek için 1.5 ay'ımı harcadım bu adamlar maksimum 1 haftada 80 olurlar bu hızla.

Chaosta aynı şekilde oto ölmeye ayarlı kosperler Hp azalınca duvarların içine giren oyuncular...

Cz'ye koyduğunuz bifrost yaratıklarını 70 level mage cz arkasında havuzlu bölgeye çekip buga sokarak bedavadan taş kasıyor.

Eslantta kosper mage talosu tek kesemediği için dağlardan kaçırıp exp party slotuna çekip o kadar adam içinden tek başına kutu alıyor.

Priest, Stone golem slotunda partyi ezik adamlarla doldurup bug yaparak bütün coins ve itemlerin kendisine gelmesini sağlıyor hiçmi dikkat etmediniz 1 party adamın oturup tek kişinin slotu döndüğünü..

Deruvish ve cz'deki aoc slotları server açıldığı günden belli kospta . Fosilden bahsetmiyorum bile...

Gm'in online olmadığı zamanlar cz bowl chaos taşı bekleyen tren magelerle dolup taşıyor .

Bu gidişle bende diğerlerinin yaptığı gibi mage çar açıp kosp alıp pastadan payıma düşeni alacağım nasılsa heryerde kosp var.
    Yemin ediyorum serverde para veren herşeyde bir illegal mevcut adamlar sırf para kasabilmek için priest mage açıyorlar artık bu durumdan çok sıkıldım oyun stres atmak içindir ama ben her girdiğimde daha çok sinir stres sahibi oluyorum.Savaşa giriyorum nerden geldiği belli olmayan novalar skiller bir ümit yeni server OTP var artık hile olmayacak diye başladık hile dahada fazlalaştı.Adamların kazandığı para az uz değil ki iron setin tl satış fiyatları neredeyse 500 lira civarında olan bir oyunda kazanan kim biz sömürülenler mi yoksa czde o itemleri çıkarıp satan kosperler mi?
    Şimdi yöneticiler kanıtsız işlem yapılmaz diyerekten resim veya video alıp cr bölümüne şikayetinizi iletin diyecek ama hangi birininin videosunu alalım hangi birini şikayet edelim .
    Madem bu oyun böyle olacak hep illegal kazanacak herşey kötünün elinde olacak biz bırakalım ozaman zaten pwp'den farkı kalmadı oyundan ticaret yapmak istiyorsunuz bunun farkındayım ama şu illegali artık kaldırın hem siz daha çok kazanın hemde biz kafamız rahat bir şekilde oyun oynayalım bu şekilde itemlerin tl bazından satıldığı bir oyun iflah olmaz artık yardım edin şu oyunu oynanır hale getirin...
    Kısaca tüm sorunları özetlemişsin Yeni bir sistemden bahsediliyor kısa sürede aktif olacakmış galiba bu JR Gm geldiğinde bahsettiğin tüm sorunlar çözüme kavuşacak oyun temiz bir hal alacak, Beklemeye devam ediyoruz biraz daha sabırlı olup olacakları izleyelim. Gerçi şuanda yine koxperlara güzel darbeler vuruluyor minimuma düşürülmüş durumda ama dediğin gibi adamlar bıkmak bilmiyor.

Senior Member Dark3yes's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Hocam 8 arkadaş gelmiştik 3 kişi kaldık otp ye guvendık suc bızde geç anladık artık ıtem yapmıyoruz item yapıp rezıl olmaktan ezık kalırz daha iyi kımle pk atcaz pk cıkan yok gbmı hayatta cekmeyız nasıl israil malını alınca onlar kazanıyor masum kişileri öldürüyor koxperlerde famcılarda aynı gb cekersek onlar kazancak ve legalleri bitircekler oyunda olsa sonucta birinin ahını alıyorlar yazık 4.4 lük bir sistem olsun gönüllü iş yapcak olanlar var bu oyun 10 sene önce neydı şimdi nasıl oyunu hırs para kazanma sevdası bitirdi bu şekılde devam etsın oyun çok degıl en fazla 2 sene sonra biter biz legaller olmadıktan sonra o farm yapan illegaller kasdıkları para pul gb itemi kime satcaklar gmler mı alcak koxperlermı yoksa npc guardlarmı biz yoksak onlarda yok herşey bize baglı bir ay girmeyelım şu oyuna yada para yatırmayalım ozman bakın bir degişme olcakmı xincode artık oflıne herkez biliyor sistemı 5 yaşındakı cocuga anlatsam wala anlar gece 21:00/22:00 bu saatlerde oyunda en fazla illegallern oldugu zaman hadı anladık geceleri oyuna mudale yetkınız yok okey en azından girin bakın ne olur legaller oyuncular zevkmı alıyor yoksa cilemı cekıyolar video alın bız nasıl cr için video alıyorsak sizlerde alın mesai saatlerınde hallledın ha bana göre bir dümenler dönüyor burda söylemek dogru olmaz ama bir illegali botu koxpu engellemek bu kadar zor degıldır gidip turnuva yerıne oyunla ilgilenılse yada o paralara saglam guvenılır bır progam yapılsa ıyı olmazmı heryernı eklentı zarar verıyor UTC dediniz herkez görüyorkı cıplak adamlar satıyor yanı ıllegaller trenler kesiyor bız degıl kac kere gırdık ya flood oldu yada trenler geldı sonuc hep aynı hüsranla bitti egerki yönetım bu şekılde devam ederse her gün kan kayıp eder biz hafta içi sabah 9dan aksam 8kadar degıl tum gun temız oyun ıstıyoruz chaosda illegal istemıyorz jrde aynı siz bir adım atın biz 10 adım atarız.....
    KNIGHT ONLINE

Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad
    bunlar cr'de hile şikayet ile yada video ile olacak işler değil maradonda adam 2-3 Gb'lik lupus ile pazarı dolduruyor yılanın başı bu adamlar temizlik maradondan başlamalı otp var milletin çarları soyuluyor telefondaki otp'ye adam nasıl ulaşırda serverdeki çara girer kosperler gm'in oyunda olmadıgı anları herkezden iyi biliyor.verdiğimiz paralara yazık bu gidişle ya satar çarı oyunu bırakırım yada eski serverlerden birine geçer 250 liraya full çar dizer oynarım

Member
    Nickname
    KomaNcerO
    Class
    Mage
    Clan
    GoKTuRKLeR
    Race
    El-Morad
    Hepinize katılıyorum bu oyun yavaştan THE END seviyesine geliyor Gmler yoğun demeyin daha çok çalışan alın para mı yok şahsen ben 3 Gmnin aylık maaşını yatırıyorum oyuna benim gibi binlerce oyuncu vardır. İşinizin adı nedir oyunu düzelteceksiniz yoksa neden para alıyorsunuz kospu engellemek bu kadar mı zor , programcılarınız ne işe yarıyor , facebooktamı takılıyorlar ilgilenmiyorlar mı yoksa illegal şirketler ile anlaşmalımısınız CR ye birşey atın ilgilenilecek diyorlar hergün herkes birşey atıyor niye ilgilenilmiyor az mı GM var yenilerini alın işini yapmayan mı var kovsunlar yazıktır bu kadar milletin ahını alıyorsunuz saygınız olsun bu kadar oyuncuya hadi oyuncuya saygınız yok biraz kendinize saygınız olsun , işinize saygınız olsun

Junior Member
    hala inceleme yapın vdeo alın ksc alın ya 1 hafta fazla değil 24 saat online gm konulamıyor su oyuna.gm cz base adream girmiyor mu sadece oturup videolara mı bakıyor komik olmayın yeter bu kaadar saf değiliz. bunlar benim amcaoğlum falan deyin bari de bizde anlayalım. adamlar bariz banlanmıyor işte.artık adam kayrılıyor bu oyunda demek ki. biz koxp rty dahi girmeyip legal elle car kasmaya calısalım trenler cz de pk atıyor ya neyi inceliyonuz valla hayret bakın illegal program kullanıyorlar demiyorum. bildiğin cz de pk atıyorlar haklısınız videoyu biz alacaz siz inceleyeceksiniz sırası var yok srayla mırayla bırakın hikayeyi bu adamlar bariz banlanmıyor ya da banlanamıyor.....

Member yanki's Avatar
    Clan
    TheTorture
    Race
    El-Morad
    dün akşam gene asgard eslantta tüm slotlarda 2'şer party'den oluşan kecoon ts'li karakterler vardı illallah artık asgardda bitti oyun buraya kadarmış

Member
    Nickname
    KomaNcerO
    Class
    Mage
    Clan
    GoKTuRKLeR
    Race
    El-Morad
    Şimdi bir moderatör arkadaş girecek CR bölümüne reportlayın sıra var az gm çok iş var sizin gibi binlerce oyuncu var ( acaba neden binlerce ) diyecek , sonra kosperler 1 ay slotlarda kasacak gb ve expin dibine vuracak olan bizim gibi legal oyunculara olacak ne exp kasabileceğiz ne gb sonra savaşlarda , czde , basede kosplar trenler olacak az sabredin diyecekler ne içiyonuz anlamadım ki bu kadar kafa yapmış . Arkadaş siz oyunu yönetenlersiniz gerekse gece günüz gireceksiniz oyuna çözeceksiniz problemleri userları rahat ettireceksiniz işiniz bu değilmi maaş almıyormusunuz , gönüllü değilmisiniz yapmak mecburiyetindesiniz siz elinizi kaldırıp işleri halledene kadar giden gidiyor artık kosperlerin ticketlarını cvplar , trenlere biner gezersiniz cz de

Tags for this Thread