Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    umarım olmuştur

Senior Member _CronX_'s Avatar
    Nickname
    _CronX_
    Class
    Rogue
    Clan
    ATLANTİS
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Olmus cash namahremindir senden başkası bilmemesi gerekir hadi iyi savunmalar.

Quote Originally Posted by _CronX_ View Post
    Olmus cash namahremindir senden başkası bilmemesi gerekir hadi iyi savunmalar.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Nickname
    _CronX_
    Class
    Rogue
    Clan
    ATLANTİS
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Önemli deyil yardımcı olduysam canı yanan birisiyim kimsenin canı yanmasın emek var sonucda hadi kal sağlıcakla

Senior Member ISexWithFireI's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tehlikeadam View Post
    Karakter Adı: DaRkAttaCksWarioR
    Sunucu:Edana
    Hesabın Kapatılma Tarihi:2013
    Hesabın Kapatılma Sebebi:Konuyla ilgili 4 adet ticket attım fakat bir cevap alamadığım için sebebini bilmiyorum.

Savunma:Geceleri 1 pt Genieli arkadaşlarımız ile Eslant Paramun slotlarında kasılmaya bırakıyoruz.Gece bir koxperin party'mize katılmış olabileceğini düşünüyorum ve charım maradonda pazarda iken banlanmıştı.Bilgisayarım'da işim dolayısıyla epey bir program bulunmaktadır belki bu yüzden illegallik arasına karışmış olabilir.bunu koxper olarak nitelendirilmek istemem ama işin ciddiyetinin farkındayım.Maradonda pazarda buy kurmuştum ve aldığım itemler tam olarak minatours earring +0 idi 2 adet alıyordum.Oyundan çıkıp girmem gerekti.Çıktım tekrar girmeye çalıştığımda hesabımın kapatıldığını farkettim konuyla ilgili ticket attım fakat ticketlerime cevap gelmeyince umudumu kaybetmiştim ve oyuna orada nokta koymuştum.Arkadaşlarım bana oyuncu mahkemesinden bahsetti,tekrar başlamak için tek fırsatım buydu.Karakterime ait 2 adet ss bulunmaktadır.Exp kastığım için pek fazla ss mevcut değil fakat karakterime ait çektiğim premiumların kodları ve cashlerin kodları hala elimde mevcuttur.Umarım sağlıklı bir savunma yapmışımdır Knight Online'ye tekrar başlamak istiyorum ve tek şansım bu.Umarım iyi değerlendirmişimdir.
    Karakterime ait ss'ler

Charın npleri silinerek,açılması taraftarıyım.

Quote Originally Posted by ISexWithFireI View Post
    Charın npleri silinerek,açılması taraftarıyım.
    Herşeye razıyım efendim.

Nickname
    _CronX_
    Class
    Rogue
    Clan
    ATLANTİS
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Bakıom kendi görüşlerini dayatma pesindesin sexwihitefre

Dava ile ilgili bilgi alabilir miyim sayın juri üyeleri?

Junior Member
    Quote Originally Posted by tehlikeadam View Post
    Karakter Adı: DaRkAttaCksWarioR
    Sunucu:Edana
    Hesabın Kapatılma Tarihi:2013
    Hesabın Kapatılma Sebebi:Konuyla ilgili 4 adet ticket attım fakat bir cevap alamadığım için sebebini bilmiyorum.

Savunma:Geceleri 1 pt Genieli arkadaşlarımız ile Eslant Paramun slotlarında kasılmaya bırakıyoruz.Gece bir koxperin party'mize katılmış olabileceğini düşünüyorum ve charım maradonda pazarda iken banlanmıştı.Bilgisayarım'da işim dolayısıyla epey bir program bulunmaktadır belki bu yüzden illegallik arasına karışmış olabilir.bunu koxper olarak nitelendirilmek istemem ama işin ciddiyetinin farkındayım.Maradonda pazarda buy kurmuştum ve aldığım itemler tam olarak minatours earring +0 idi 2 adet alıyordum.Oyundan çıkıp girmem gerekti.Çıktım tekrar girmeye çalıştığımda hesabımın kapatıldığını farkettim konuyla ilgili ticket attım fakat ticketlerime cevap gelmeyince umudumu kaybetmiştim ve oyuna orada nokta koymuştum.Arkadaşlarım bana oyuncu mahkemesinden bahsetti,tekrar başlamak için tek fırsatım buydu.Karakterime ait 2 adet ss bulunmaktadır.Exp kastığım için pek fazla ss mevcut değil fakat karakterime ait çektiğim premiumların kodları ve cashlerin kodları hala elimde mevcuttur.Umarım sağlıklı bir savunma yapmışımdır Knight Online'ye tekrar başlamak istiyorum ve tek şansım bu.Umarım iyi değerlendirmişimdir.
    Karakterime ait ss'ler

Ben bu arkadaşı bonus clanından hatırlıyorum.Birlikte paramunlarda epey bir kasılmıştık.Bu arkadaşın hile kullanıcağını pek sanmıyorum gece gündüz kasılıyorduk, ismi görünce tanıdık geldi ss'de Bonus clanını görünce hatırladım.Umarım aklanırsın.

Quote Originally Posted by dshuffle1 View Post
    Ben bu arkadaşı bonus clanından hatırlıyorum.Birlikte paramunlarda epey bir kasılmıştık.Bu arkadaşın hile kullanıcağını pek sanmıyorum gece gündüz kasılıyorduk, ismi görünce tanıdık geldi ss'de Bonus clanını görünce hatırladım.Umarım aklanırsın.
    Sağolasın kardeşim,inşallah dediğin gibi olur juri üyeleri ,epeydir bekliyorum lütfen bir bilgilendirme.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast