Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

JrDoubLe , Logos

Karakter Adı: JrDoubLe
    Sunucu: Logos
    Hesabın Kapatılma Tarihi:2012
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Üçüncü parti araçlar
    Savunma:
    İyi günler sayın Knight Online yetkilileri Öncelikle banlanma tarihimi tam olarak hatırlayamadığım için yazamadım. Savunma konusuna gelecek olursak ben Eslant entrance'de Brahman slotunda party'ye girdim. Party'imde illegal hile kullananlar olduğunu bilmiyordum ve party'ye girmiş bulundum ben kasılırken kesinlikle illegal veya üçüncü party araçlar kullanmıyordum. Party'ye girdikten yaklaşık 1 saat sonra dc yedim tekrar oyuna giriş yapmaya çalıştığımda banlandığımı gördüm. Öncelikle charımın açılmasını siz değerli Knight Online yetkililerinden talep ediyorum. Yukarıda anlatığım üzere haksız yere charımın banladığını düşünüyorum. Sonradan başka bir charla oyuna girdiğimde bütün party olarak banlandığımızı gördüm. Bu konu hakkında siz değerli Knight Online Yetkililerinden hesabımı inceleyerek tekrar hesabımın açılmasını arz ediyorum. İyi Günler

Senior Member sebahatcihan's Avatar
    Nickname
    PaSaL1ReiS
    Class
    Priest
    Clan
    FENERBAHCEE
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Selamın Aleykum

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri
    (Alıntıdır.)
    Yukarıda ki bilğileride ekleyip savunmanızı güncellemeniz savunmanızın incelenmesini kolaylaştıracaktır.

Not : Hçbir Yetkim Yoktur Sadece Yardım Amaçlı Bilğilendirme Yapmaya Çalışıyorum.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba
    Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı. Jüri ekibi, oyuna tekrar döndüğünüzde illegal aktivitelerle, bulunduğunuz sunucuya ve oyuncularına zarar vermeyeceğiniz kanaatinde. Bu sebepten karakterinizin NP ve itemleri incelenerek açılmasında sakınca görünmüyor.
    Bilgi en büyük güçtür

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, NP ve itemleri kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.