Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Değerli K.o Gm leri (Savaşlardaki Commanderler hakkında)

Sevgili arkadaşlar Savaşlarda bu commanderlerin gereksiz provoke yaptırmasından çok rahatsızlık duyuyorum. Yani oturan char pazarda provoke neden yapsın. Hayır geçen yaşadığım olaydan bahsedeyim. Commander gelmiş slota eslanta provoke yaptırıyor art arda adam expe yatıracak resim çekiyorum deyince çekti gitti slottan bu hakları elinden alınamaz mı yetti artık..... görmemiş ezikler

Umarım bu isteğim değerlendirmeye alınır saygılar.....

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Zamanında Moradon'da atla pazar kuranları vardı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Suaralar np li bebeler oluyor ve ana bacı küfürleşiyolar savaslarda,görmemişin shardı olmus onu satmak için ugrasanmı dersiniz sonra herkese laf atanmı dersınız daha cok war

Junior Member Athelstan's Avatar
    Nickname
    Esperansa
    Class
    Priest
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Bir de ustten gectikleri yazilarin %100 hepsi TL ile item satis reklami. Savasla en kucuk alakasi yok commandlerin. Sorsak gercek para ile item satisi yasak der NTT. Yillardir savas commanderlari commandleri bu amacla kullaniyor. Gormemis olmalari imkansiz ama banlamadilar hicbirini.

Senior Member lBlitzkrieg's Avatar
    Nickname
    lZed
    Class
    Rogue
    Clan
    Sh0wTime
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Athelstan View Post
    Bir de ustten gectikleri yazilarin %100 hepsi TL ile item satis reklami. Savasla en kucuk alakasi yok commandlerin. Sorsak gercek para ile item satisi yasak der NTT. Yillardir savas commanderlari commandleri bu amacla kullaniyor. Gormemis olmalari imkansiz ama banlamadilar hicbirini.

sırf sövmek için commander olanı gördüm ben
    Asas Oynamak Ayrıcalık İster.

Madem herkes rahatsız neden bunun önlemi alınmıyor. Ben çok rahatsızım bu durumdan harbiden her savaş olduğunda onla bunla papaz olmaktan bıktım savaşlardan nefret eder oldum. Ne zaman bir savaş olacaksa benim aklıma hep bu olayların tekrar edeceği geliyor çıkıyorum çoğu zaman oyundan.....

Bukadar kişi yorumda bulunuş bir yetkilinin bir açıklama yapması gerekmezmi gerçekten bende rahatsızım bu durumdan

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by bulevent1 View Post
    Sevgili arkadaşlar Savaşlarda bu commanderlerin gereksiz provoke yaptırmasından çok rahatsızlık duyuyorum. Yani oturan char pazarda provoke neden yapsın. Hayır geçen yaşadığım olaydan bahsedeyim. Commander gelmiş slota eslanta provoke yaptırıyor art arda adam expe yatıracak resim çekiyorum deyince çekti gitti slottan bu hakları elinden alınamaz mı yetti artık..... görmemiş ezikler

+1 Güzel bir konuya değinmişsin, Yukarıdan yapılan reklam ve savaş alanındaki yaptırdıkları hareketleri insanı bazen çileden çıkartabiliyor

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    +1 destekliyorum.
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by bulevent1 View Post

Commenderlar Sadece belli komutları yukarıdan geçebilmeli
    W2 Def Destek - W1 Attack - Keeper Yardıma gelin Gibisinden onun harici yazı yazmaları engellense güzel olabilir. Ve Yaptırdığı hareketler kesinlikle engellenmeli