Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Red face Karakter Adı: Tiestooo Sunucu: Anatolia

Karakter Adı: Tiestooo
    Sunucu: Anatolia
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 01.06.2012 (Tam olarak gününü hatırlamıyorum ama haziran ayı idi.)
    Hesabın Kapatılma Sebebi: Third party tools (sitede o şekilde geçiyor)
    Savunma: Öncelikle iyi çalışmalar ve bu güzel şansı bize sunduğunuz için teşekkür ederim. Karakterim pazar charıydı bu yüzden karakterin son bulunduğu map'i tarihiyle birlikte görebiliyorsanız karakter el morad'a bile geçmemiştir. Karakterim 40 küsür leveldi , Hayalim önce itemlerimi dizip ardından ardream veya rlb yapmaktı ve pazarda item al satdan başka hiç bir işle uğraşmıyordum. ""EDİT: Evde olmadığım zamanlarda Hesabıma İnternet Cafeden de giriş yapıyordum Cafede bazı oyuncular Hile kullanıyorlardı ve İP ban olabileceğinden şüpeliyim"" Yine olağan şekilde bir gece charımı pazara koyup uyumuştum ve sabah uyandığımda hesabın kapatıldığını gördüm. O zaman ticket sistemi bu kadar iyi değildi ve attığım mesajlara otomatik atılan cevaplar dışında hiç bir geri dönüş yapılmadı (attığım ticketları buraya koymak için e-mailime giriş yaptım fakat e-mail mynet hesabı üzerine kayıtlıydı ve mynetde 3 ay boyunca giriş yapmadıgım için hesap askıya alınmış. bı yüzden bütün gelen ve giden mailler silindi üzgünüm ama elimde geçmişe dair herhangi bir ticket resmi yok ) Hesabımda herhangi bir hile koxp veya TBL kullanmadım. Legal şekilde pazarcılık yapıyordum . O kadar illegal insan PK alanlarında hile kullanırken emeğimin boşa gitmesi beni çok üzmüş ve zoruma gitmişti bu yüzden oyunu bırakmıştım. Umarım şans bu defa yüzüme güler ve yeniden oyuna başlayabilirim. İlgilendiğiniz için teşekkürler iyi oyunlar

KONU MAHKEMEYE TAŞINDIĞI İÇİN BİRKAÇ BİLGİ DAHA EKLİYORUM..
    İTEM OLARAK;
    +11 Warrior Shell Set
    +2 Ring of Courage
    +2 Hero's Valor
    +2 String Of Skull
    +2 Warrior Earring
    +2 Minatour Earring
    15 20 tane +7 rogue warrior mage priest chitinler
    buff scler ibexis potlar mavikırmızıyeşil kutular ve daha alım satım yaptığım şuanda aklıma gelmeyen bir kaç item vardı.

Karakter pazar charı olduğu için herhangi bir resmi elimde yok :/
    Yine pazar charı olduğu için 40 50 level arasındaydı ve 100NP'si vardı.
    Last edited by acimaztiesto; 09-05-2014 at 11:14 PM. Reason: hatırlama.

Junior Member
    Herhangi Bir Sorunuz veya istediğiniz bilgi Varsa Yanıtlayabilirim . Teşekkürler.

Junior Member
    Hesabımla ilgili herhangi bir soru veya istediğiniz bilgi varsa yanıtlamaya hazırım. Herşey İçin Şimdiiden Teşekkürler.

Junior Member
    İyi Günler Hesabımla İlgili Herhangi bir sorunuz veya istediğiniz bir bilgi varsa yanıtlayabilirim. Teşekkürler.
    Last edited by acimaztiesto; 09-07-2014 at 08:58 PM.

Junior Member
    konuyu açalı tam 1 ay oldu , 2 şer gün aralıklarla kontrol ediyorum sürekli . resmen mahkumlar gibi sabırsızlıkla gün sayıyorum umarım olumlu sonuçlanır . iyi oyunlar..

Junior Member
    hesapların açılmasına az bir süre kaldı ve hala herhangi bir jüri veya member bir soru yöneltmedi. konuyu doğru yere açtığımdan şüphelenmeye başladım

Junior Member
    İyi Günler Hesabımla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.. Mahkemenin kapanmasına son 10 gün kaldı ve ben heyecanla bekliyorum. Umarım olumlu sonuçlanır. şimdiden teşekkürler iyi oyunlar.

Junior Member
    bir kaç gündür forum kapalı oldugu için giremedim sanırım bugün son gündü ve fakat hâla herhangi bir jüri veya member soru veya bir istekde bulunmamış.. akıbeti ne olacak sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum. iyi forumlar iyi oyunlar...

Junior Member
    yaklaşık 70 gündür her gün aralıksız kontrol ediyorum. umarım gözden kaçmaz ve olumlu sonuçlanır. hergün ardream yapma hayali kuruyorum ) . her şey için teşekkürler. iyi oyunlar iyi forumlar.

Junior Member
    itemlerimi tamamlayıp oyunda bir an önce pk atmak istiyorum ? tam olarak ne zaman sonuçlanır bir jüri ilgilense keşke :/ ?

Page 1 of 2 12 LastLast