Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 119
    Junior Member
    Hacker Account - Investigation adı altında kapatılan hesabın ne zaman açılacağını merak ediyorum bana gelen form'u doldurdum ve üstünden 2 gün geçti halen bekliyorum
    MikralyozFerit sunucu ephesus hesap kapatma tarihi 11.08.2014 carımın açılmasını rica ediyorum daha kimlere yazacam bilemiyorum

Senior Member ByFaR0CK's Avatar
    Benimde pazar yaptığım hesabımı kapatmışlar. Niyeyse hiç şaşırmadım hiç.

Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ByFaR0CK View Post
    Benimde pazar yaptığım hesabımı kapatmışlar. Niyeyse hiç şaşırmadım hiç.
    Faruk kardeşim, eski K2 zamanlarından hatırladım seni hafif bir tebessüm oluştu yüzümde eski bir tanıdığı görünce, hem bir selam vereyim dedim, hem de bir yorum yapacağım yazına. Eminim ki aktif olarak kullandığın hesabında OTP kullanıyorsun, bu pazar yaptığın hesabın ID ve Pass bilgilerine ulaşıldığı için Hacker Account - Investigation sebebiyle banlandığını belirttiğine göre, aktif olan karakterinin de ID ve Pass bilgisi bu Şüpheli IP'nin eline geçmiş demektir ama OTP olduğu için şanslısın ki, ana hesabına giriş yapıp soyulmamışsın. Burada bir çok konu açıldı, gerek eski gerek yeni oyuncular, arada ortalığı karıştırmaya çalışan oyuncular da göze çarpıyor haliyle ama az da olsak tanıyıp bildiğim, eski ve gerçek oyuncuların da bir şekilde aynı mağduriyeti yaşadığını gördükçe üzülüyorum. Selam olsun eski dost, eski resmi forumlarda aynı sorunların çözümü için az mesai harcamadık. Otache, Ronark-Ephesus...
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK

Junior Member
    Quote Originally Posted by Otache View Post
    Faruk kardeşim, eski K2 zamanlarından hatırladım seni hafif bir tebessüm oluştu yüzümde eski bir tanıdığı görünce, hem bir selam vereyim dedim, hem de bir yorum yapacağım yazına. Eminim ki aktif olarak kullandığın hesabında OTP kullanıyorsun, bu pazar yaptığın hesabın ID ve Pass bilgilerine ulaşıldığı için Hacker Account - Investigation sebebiyle banlandığını belirttiğine göre, aktif olan karakterinin de ID ve Pass bilgisi bu Şüpheli IP'nin eline geçmiş demektir ama OTP olduğu için şanslısın ki, ana hesabına giriş yapıp soyulmamışsın. Burada bir çok konu açıldı, gerek eski gerek yeni oyuncular, arada ortalığı karıştırmaya çalışan oyuncular da göze çarpıyor haliyle ama az da olsak tanıyıp bildiğim, eski ve gerçek oyuncuların da bir şekilde aynı mağduriyeti yaşadığını gördükçe üzülüyorum. Selam olsun eski dost, eski resmi forumlarda aynı sorunların çözümü için az mesai harcamadık. Otache, Ronark-Ephesus...
    onbinlerce karakteri soymak bir anda nedemektir tümden hack yemiştir bu databesa açığı kapatın ara ara soyarsan böle NttGame anlamıcak şekilde kimseye soyulan derdini anlatamaz ve iş hackleyen adamın başına kabak patlamazdı ama ne olduysa biraz aşırıya gittiler galiba para çok lazımdı adamlar kısa sürede birden çok kişi soyunca biraz belirginleşti ve hala NttGame diorki ben masumum soruyorum sen benim oynadığım oyundaki emanete daha sahip çıkamıyorsun sen nasıl masumsun ? Bizim milletimizde biraz saf (Temiz kalpli) işte ondan dolayı yolunacak kaz gibi hala bu oyunda hakkını aramıyor ben ona üzülüyorum.

Exclamation

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    ...
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    ...
    1 HAFTA OLDU 1 HAFTA!!!!!
    1 haftadır sizin sisteminizin yaptığınız saçmalık yüzünden oyuna giremiyorum.
    Ne zaman açacaksınız hesabımı 1 ay sonra mı? Bekleyelim mi 1 ay boyunca sizin destek ekibinizin lütfedip de attığımız biletle ilgilenmesini?
    HESABIM HACKLENMEDİ. VINN İLE GİRİYORDUM, ŞİMDİ ADSL İLE GİRİYORUM.
    Afedersiniz boku bokuna 1 haftamı yediniz ve ben bununla ilgili yardım beklerken açtığım konuyu gönüllü moderatörünüz kilitliyor.
    Sisteminizin yaptığı yanlışlık yüzünden ben 1 hafta beklemek mecburiyetinde değilim.

İLGİLENİN ARTIK ŞU TİCKET'LARLA YETER! Çıldırttınız benim gibi naif adamı da

Ticket ID: VFY-490-96446

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3AdvnRvbq

1 hafta oldu ne tickete cevap var nede bi açıklama bi açıklama yapında bizde devam mı edek tmm mı diyek? Bu soyulmalar karşısında hala biz de %100 hata olmaz hata yapmayız diyosanızda bi açıklama yapın. 1 haftadır tickete cevap yok ?

artık açın şunları presi olan gidiyor başa komple oyunu durdurun kardeşim madem herkes deiştirsin id şifre 1 gun içinde açın sonra

Junior Member
    Merhaba Sevgili Knight Ailesi
    Dün gece saat 22,00 ve bu gün 15,00 saatleri arasında karakterime 1 kişi girip sadece karakterin mevcut olan üzerindegi 1751000000 coins ve +1 rebit ss çalmış yada kendi karakterine aktarmış bulunmaktadır .Kısacası soyuldum ve bunun nasıl kimler tarafından yapıldığınıda bilmiyorum Karakterimin şifresini hiçbir şekilde hiçbir yerde paylaşmadım ve elle bu şifreyi hiçbir şekildede kendi bilgisayıdan dahi girmedim.Nasıl şifremin ellerinde olduğunu açıkcası bilmiyorum.Artık sitenizde bir açık olabilir benim başıma gelen bu olayın başkasının başına gelmesini istemiyorum. Siz isterseniz çalınan ve bana ait olan coins ve itemi heran her türlü bulabilirsiniz sizden bunu artık istemiyorum yoruldum artık forumda ve ticket atmakdan.Bu oyun adaletsizlikden başka hiçbir şey değil.
    Ben bu oyuna tam olarak 7 yılımı ayırdım karakterimi çaldılar geri alamadım.Aynı şekilde ringli aldığım tamamen oyun kuralları içerisinde hiçbir aykırı davranış olmadan sahip olduğum karakteride siz banladınız yani bu üyeliği 9 aydan fazla süre oyuan giremedım.sonra kullanıma açtınız. Tekrar para yatırdım tekrar tekrar birşeyler yapmaya çalışırken birşeyler çabalalarken karakterimn bir başkası tarafından soyulmasını artık kaldıramıyorum.
    Sizden haksızlık gördüm, oyundakilerden gördüm artık öyle bir noktaya geldiki bu ne size nede bir başkasına güven kalmadı artık . O kadar premiumlar o kadar cashler aldığımız vaktimizi ayırmış oldumuz bir oyundan böylesine ufak oyun açıkları tarafından vurgun yemek sadece soyulmak demiyorum, haksız yere karakterimin 9 ay banlanmasıdan da söz ediyorum npsinin silinmesinden vs. bu devam ediyor tabi ve sizler birşeyler için çabalıyorsunuz ama hiçbirşeyi tam olarak yapamıyorsunuz.Atmış olduğumuz ticketlere bile formalite ile geri dönüyorsunuz.Sizden Ricam Ben daha fazla yanmak istemiyorum bu üyeliğin sahibi olarak Üyeliğime sınırsız olarak kapatmanızı yani blocklamızı kimsenınde bu üyeliğe ulaşmamasını diğer oyuncularından benim yüzümden zarar görmemesini sizlerden rica ediyorum banlayın beni kapatın hesabi silin.Bu ticketi dikkate alır değerlendirmeniz beni en azından ayrılırken hoşnut edecektir. Ve şunu unutmayın ringli bir şekilde satışına izin verdiğniz karakteri asla birdaha yeni sahibinde banlamayın eski sahibinın kullanmış olduğnu illegal programlar yüzünden yeni sahiplere fatura kesmeyin artık banlaycağınız karakterlerin satışına izin vermeyin. Çünki ringle satılan bir karakterde alıcının bir suçu yoktur ama siz alıcılar benım gibi olanları sürmeye devam ediyorsunuz halbuki bu adamlar oyuna başka karakterlerde devam etmektedirler.Eğer bu ticketin tamamını okursanız yada artık birşeyleri değiştirmeden ve karar vermekten ziyade uygulamaya koymanızın vakti geldi. 83 lvl üyeliğimin son yaşamış olduğum bu durumlardan sonra oynamanın bir anlamı olmadını düşünüyoru ve hesabımın sınırsız olarak kullanıma kapatılmasını istiyorum.

Member NobleLegacy's Avatar
    Nickname
    4TheEndExtDeath-4LOOKY
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArmyOfStarS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Atlantis Serverında 4LOOKY Adlı Charımda Soyuldu Databese Cok İyi Bir Şekilde Hacklendiği Oratada Napıcaksınız Acaba Merakla Bekliyoruz bununla İlgili Tickette attık Bekliyoruz Bütün Sağlam İtemli Olan Karakterleri Soyuyorlar Serverda Tek olan 2 İteme Sahiptim Bunları Acık ve Net Olarak Takip Edilebilir. Ticket Numaram #BHQ-702-54848 İlgilenmenizi İstiyorum.
    Karakterimde OTP yoktur ama 2004'ten beri Bu oyunu Oynuyorum İlk Defa Hack olayı Başıma Geldi.

Junior Member
    Destek kısımının Hacker Account bölümü Dil Seçeneği'nde sorun var, İngilizce'den Türkçe'ye çevrilemiyor, sırf bu yüzden dahi istenen bilgileri tam yazamayan oyuncular olacaktır. Aktif kullandığım bu hesabı dahi, sırf doğum tarihini hatırlayamadığım için geri alamayacaksam bu işte gerçekten büyük bir sorun olacaktır. Karakter hakkında istenebilecek her bilgiye sahibim, zaten kayıtlı e-mail adresi de yıllar öncesinden kayıtlı olarak aynen duruyor. Sadece bununla bile bu iş çözülebilirdi, yıllardır değiştirmediğimiz e-maillere bir kod yollayın, ona ulaşıp resmi siteden teyit ederek, Şüpheli Ip sebebiyle banlanan çarlarımıza bari kavuşalım. Umarım sadece Doğum Tarihi olayı yüzünden bu kadar oyuncuyu kendi elinizle mağdur etmezsiniz.