Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 119

Hybrid View

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Exclamation [Duyuru]Hacker Account - Investigation

Merhaba arkadaşlar,

11.08.2014 tarihli "Hacker Account - Investigation" nedeniyle kapatılan hesaplar güvenliğiniz nedeniyle bloke edilmiştir.

Hesaplarınıza şüpheli bir IP'den giriş yapıldığı tespit edildiği için hesabınızın hacklenmiş veya hacklenecek olması ihtimaline karşı önlem aldık.

Hesabınızı tekrar açmak için destek ekibine bilet göndermeniz ve sizden istenilen bilgileri doğrulamanız gerekmektedir.

Göndereceğiniz biletler, "Hacked Account" & "Hesap Çalınması" kısmına atılacaktır!

Sizden istenilen bilgileri lütfen eksiksiz olarak doldurun!

ICS (OTP) sistemini kullanmayan oyuncların hesapları açıldıktan sonra kullanmasını şiddetle öneriyoruz!
    Last edited by Eryudes; 08-12-2014 at 09:14 AM.

Senior Member CreamJoly's Avatar
    Umarım bu nedenden dolayı banlanan arkadaşlar problemsiz bir şekilde charlarına kavuşurlar.

Banned
    Nickname
    HowBadCanItBe
    Class
    Rogue
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    istenilecek bilgileri yazarsanız ben şimdiden yollayım.Dün ticket attım ama ne zaman döneceklerini bilmiyorum.Bugün akşam askere gideceğim ve önümüzdeki 6 ay boyunca bir daha giremeyeceğim oyuna.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Bilet numaram Ticket ID: XXV-963-80444.AndrePaul ilgileneceğini söyledi.Normal zamanda olsam bu kadar acele etmeye çalışmam ama dediğim gibi akşamı yokum ve 1.5 saat sonrası filan bir daha internete giremem.Evimdeki interneti kesecekler.6 ay kullanmayacağım için kapattırdım.Umarım yardımcı olabilirsiniz.Kolay gelsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

11.08.2014 tarihli "Hacker Account - Investigation" nedeniyle kapatılan hesaplar güvenliğiniz nedeniyle bloke edilmiştir.

Hesaplarınıza şüpheli bir IP'den giriş yapıldığı tespit edildiği için hesabınızın hacklenmiş veya hacklenecek olması ihtimaline karşı önlem aldık.

Hesabınızı tekrar açmak için destek ekibine bilet göndermeniz ve sizden istenilen bilgileri doğrulamanız gerekmektedir.

Göndereceğiniz biletler, "Hacked Account" & "Hesap Çalınması" kısmına atılacaktır!

Sizden istenilen bilgileri lütfen eksiksiz olarak doldurun!

ICS (OTP) sistemini kullanmayan oyuncların hesapları açıldıktan sonra kullanmasını şiddetle öneriyoruz!
    Bu arkadaşların ip lerine şüpheli farklı bir ipden girilmesi üzerine böyle bir önlem almışsınız, peki bir aydır biz burda yalvarırken, birbirinden farklı serverlede onlarca farklı oyuncu soyulurken hiçbir şey yapmadınız, şimdi nasıl olduysa açığı farkettiniz ve önlem alıyorsunuz. bizi de aynı kişiler hackledi, aynı kişiler tarafından bizde mağdur edildik, bizim suçumuz günahımız ne peki? bu hack çetesinin ilk kurbanları biz olduğumuz için görmezden gelinmeye devam mı edileceğiz, her zaman dediğini gibi ne haliniz varsa görün mü diyeceksiniz? Bu önlemi daha önce alsaydınız, bizi de kurtarmış olacaktınız, ama 01.07.2014 tarihinden bu yana geçen zaman içinde sadece seyirci kaldınız ve biz restorasyon yapmıyorsunuz OTP yok diye, bunca soyulan oyuncunun suçu günahı ne peki?

Peki sayın gm, arkadaşlarımızın güvenliği için çok güzel bir tedbir almışsınız ve farklı ip lerden girilen tüm hesaplara yapmışsınız bu işlemi AMA 01.07.2014 tarihinden sonra soyulan ve resmi sitede seslerini duyurmaya çalışan yüzlerce soyulan ve OTP si olmadığı için yardım göremeyen oyuncular için ne yapacaksınız? İş işten geçti hacklendi hepsi, bu önlemi daha önce almadığınız için hepsi mağdur oldular. var mı bunun için bir telafiniz?
    Last edited by VUSSO; 08-12-2014 at 09:20 AM.

Senior Member
    Ve en önemli soru şu: bunca birbirinden farklı serverlerde ve birbirinden farklı oyuncunun hesabına nasıl oluyor da şüpheli bir ipden giriş yapılabiliyor? Demekki bir database hacklenmesi veya bilgi aktarımı sorunu var ortada, oyuncunun tek günahı OTP yapmamış olması olabilir ama demekki sizde korumanız gereken bu bilgileri koruyamamışsınız, en büyük suç sizin değil mi? Bu durumda bundan önce hesapları bu sebepten dolayı soyulan arkadaşlarımızın durumu ne olacak?

Senior Member
    Quote Originally Posted by VUSSO View Post
    Ve en önemli soru şu: bunca birbirinden farklı serverlerde ve birbirinden farklı oyuncunun hesabına nasıl oluyor da şüpheli bir ipden giriş yapılabiliyor? Demekki bir database hacklenmesi veya bilgi aktarımı sorunu var ortada, oyuncunun tek günahı OTP yapmamış olması olabilir ama demekki sizde korumanız gereken bu bilgileri koruyamamışsınız, en büyük suç sizin değil mi? Bu durumda bundan önce hesapları bu sebepten dolayı soyulan arkadaşlarımızın durumu ne olacak?
    Korsan sunucularda aynı id ve passları kullandıkları icin hackleniyorlar yasal sorumlulugu olmayan korsan sunuculara güvenip girerlerse olacagıda bu
    Last edited by GamesDepot; 07-24-2019 at 05:05 PM.

önlem icin tskler

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Evet bizim zararımız nasıl karşılancak konuya açıklık getirelim siz kasım kasım kasiliyordunuz sitede açık yok sorun sizde madem sorun bizde acık yok neden böyle bi tedbir aldınız merak ediyorum?

Senior Member
    Quote Originally Posted by delydelyyy View Post
    Evet bizim zararımız nasıl karşılancak konuya açıklık getirelim siz kasım kasım kasiliyordunuz sitede açık yok sorun sizde madem sorun bizde acık yok neden böyle bi tedbir aldınız merak ediyorum?
    Her soyulan oyuncu mu koruyamadı bilgisayarını, birbirinden farklı serverlerde oynayan yüzlerce farklı oyuncu da aynı hataları mı yaptı, bunların hepsi mi bilinçsiz oyuncuydu yani? Bizim id-pass bilgilerimiz korunamamıştır, 01.07.2014 tarihden bu yana id-pass bilgileri birilerinin eline geçti, aynı şey 2012 Temmuz ayında da yaşanmıştır, eski resmi site moderatörlerimizden Battalgazi nin ve o zamanki gm takımının yoğun çabaları ile bu durum açığa çıktı ve o zamanda aynı şekilde birbirinden farklı yüzlerce oyuncu soyulmuştu aynı şimdiki gibi, ortada büyük bir sorun var. Aynı ip,aynı kişi nasıl olurda bu kadar farklı oyuncunun hesabına girebilir, OTP yok diye yardım etmediğniz yüzlerce oyuncunun hesaplarının soyulmasının nedeni bu açıktır, bu database bilgilerinin korunamamış olmasıdır. Bizim suçumuz günahımız ne peki? OTP kullanmamak, peki siz? Siz oyun yönetimi, benim id-pass bilgimi başkasının eline verirken sizin suçunuz yok öyle mi?

Bundan sonra almışsınız önlemini, peki bundan önce soyulanlar ne olacak? 2012 Temmuz ayında bu kadar feryada isyana kulak tıkamamıştı oyun yönetimi, resotırasyon olmamasına rağmen, bu kadar oyuncuyu mağdur etmemişti, peki şimdi ne olacak? OTP yoktu diyip kendi hatanızın faturasını bize mi kesiceksiniz, yoksa yardım mı edeceksiniz?

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VUSSO View Post
    Her soyulan oyuncu mu koruyamadı bilgisayarını, birbirinden farklı serverlerde oynayan yüzlerce farklı oyuncu da aynı hataları mı yaptı, bunların hepsi mi bilinçsiz oyuncuydu yani? Bizim id-pass bilgilerimiz korunamamıştır, 01.07.2014 tarihden bu yana id-pass bilgileri birilerinin eline geçti, aynı şey 2012 Temmuz ayında da yaşanmıştır, eski resmi site moderatörlerimizden Battalgazi nin ve o zamanki gm takımının yoğun çabaları ile bu durum açığa çıktı ve o zamanda aynı şekilde birbirinden farklı yüzlerce oyuncu soyulmuştu aynı şimdiki gibi, ortada büyük bir sorun var. Aynı ip,aynı kişi nasıl olurda bu kadar farklı oyuncunun hesabına girebilir, OTP yok diye yardım etmediğniz yüzlerce oyuncunun hesaplarının soyulmasının nedeni bu açıktır, bu database bilgilerinin korunamamış olmasıdır. Bizim suçumuz günahımız ne peki? OTP kullanmamak, peki siz? Siz oyun yönetimi, benim id-pass bilgimi başkasının eline verirken sizin suçunuz yok öyle mi?

Bundan sonra almışsınız önlemini, peki bundan önce soyulanlar ne olacak? 2012 Temmuz ayında bu kadar feryada isyana kulak tıkamamıştı oyun yönetimi, resotırasyon olmamasına rağmen, bu kadar oyuncuyu mağdur etmemişti, peki şimdi ne olacak? OTP yoktu diyip kendi hatanızın faturasını bize mi kesiceksiniz, yoksa yardım mı edeceksiniz?
    Kisacasi biz kimsenin umrunda değiliz kardeşim ticket attım temmuz 5 inden beri hala cevap yok düşün yani