Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Karakter Adı: :Rheia: Sunucu:Europa

Karakter adı: :Rheia:
    Sunucu: Europa
    Kapatılma tarihi: 10/07/2013
    Kapatılma sebebi: 3rd party tools
    Savunma :

Merhabalar , ardream için kastığım karakterim ile maradonda otururken dc oldum , tekrar giriş yapmaya calıstıgımda karakterimin bloke edildiğini gordum.Karakterimle herhangi bi illegaliteye bulaşmadım.Amacım pazar yapıp karakterimi geliştirmekti.Karakterin üzerinde tam net hatırlamamakla birlikte 20gb olduğunu düşünüyorum.Bu parayı maradonda pazar yaparak elde ettim.Karakterim 59level olup üzerinde 10-15k np bulunmaktaydı.Uzerinde old takı set trol chitinler vardı.1seneden fazla süre geçtiği için karakterime ait hiçbir fotoğraf ve video bulunmamaktadır.Oyuna geri dönmek istiyorum.İyi çalışmalar diliyorum.
    Last edited by DaTurk; 09-02-2014 at 06:06 PM.

Senior Member sebahatcihan's Avatar
    Nickname
    PaSaL1ReiS
    Class
    Priest
    Clan
    FENERBAHCEE
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Selamın Aleykum

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri
    (Alıntıdır.)
    Yukarıda ki bilğileride ekleyip savunmanızı güncellemeniz savunmanızın incelenmesini kolaylaştıracaktır.

Junior Member
    Ticketime gelen cevap:
    [ticket: 1471025]
    Thursday, July 11, 2013 04:01

Dear MIKA035,

A comment has been added to the following support ticket.

Ticket #: 1471025
    Subject: BANNED!
    Status: Closed
    Solution: [Jul 11 2013 11:01AM] : Thank you for contacting Knight Online World Support.
    We regret to inform you that your account has been permanently banned for the following reason;
    When a user ID has been found to be participating in hacks or scams, the actions are considered a major violation of the User Agreement.
    Hackers/scarmmers may be permanently removed from the service with or without prior warning or communication.
    We will always try to communicate account access changes imposed by Knightonlineworld.com via the account email address on record.
    Thank you for your understanding of this matter.

--------------------------------------------------------------------------------

If you have any further questions or concerns, please do not hesitate to contact us.

Thank you,

The eNTiTy Game, Knight Online
    www.nttgame.com

Yan karakterler: 83 Level asas LostAsassin
    4rtizmi 1lvl
    Xochiquetza 1lvl

Senior Member Za6oR's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Karakterin üzerinde hiç mi item yok?

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin item kontrolü var ile şüpheli itemların isilinerek açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla..

NOT: Karakterde kayda değer bir item olmadığını belirtilmiş fakat ban sebebine istinaden karakterin item kontrolü uygun görüşmüştür (inn host dahil)

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın Inn hostess ve üzerindeki itemler kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Karakter adınız sistemde gözükmüyor, lütfen özel mesaj yolu ile banlanan hesabınızın ID bildirimi yapınız.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

GM ekibinin almış olduğu kararlar doğrultusunda başvurunuz reddedilmiştir.