Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Member Ludovicus's Avatar
    Nickname
    CharBull
    Class
    Rogue
    Clan
    TrSULTAN
    Server
    US->Girakon
    Race
    Karus
    Lwl jump ile yapmadım çarı yerinde elim ile yerinde oyunun kendisinin koymuş oldugu genie ile kastım.

Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaTTaLGaZi View Post
    Bir bugdan faydalanma durumu yoksa illegal değildir. 35 levele düşen birinin shell leri üzerinden çıkarmaması gibi.
    Modum arkadaşımız benim eski resmi sitede açtığım konu içeriğinden alıntı yapmış ilk sayfada eskiden bir sorun yoktu, zaten bug ya da illegal bir durumdan yararlanma yok ortada.
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK

Senior Member TER231's Avatar
    Nickname
    Yeeeps
    Class
    Mage
    Clan
    elfCity
    Server
    US->Logos
    Race
    Karus
    Eskiden olsa etik değildi derdim ama şuanda +9dv +10 shard lar var +6 fs ezik iteml kalıor. Ban konusuna gelince sanmıoyurm ki ban sebei olsun, sonuçta oyunun bugundan vs nden yararlanmıoyrsun hile yapmıorsun. tamamen oyunun sana sunduğu hizmetlerden ve seçimlerden yararlanıorsun. sonucta elle kasma olsada jump da olsada bunları oyun sundu.
    ayrıca şunuda anlamıs değilim serverlardaki bir çok çar k0xp ile kasıldı sonra oyun jump çıkardı herkes jump a kızdı ee koxper a kızın jumpa neden kızıorsunuz.
    NO KOXP, NO NPT, NO EDIT ITEM, MORE GAME PLAY

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TER231 View Post
    Eskiden olsa etik değildi derdim ama şuanda +9dv +10 shard lar var +6 fs ezik iteml kalıor. Ban konusuna gelince sanmıoyurm ki ban sebei olsun, sonuçta oyunun bugundan vs nden yararlanmıoyrsun hile yapmıorsun. tamamen oyunun sana sunduğu hizmetlerden ve seçimlerden yararlanıorsun. sonucta elle kasma olsada jump da olsada bunları oyun sundu.
    ayrıca şunuda anlamıs değilim serverlardaki bir çok çar k0xp ile kasıldı sonra oyun jump çıkardı herkes jump a kızdı ee koxper a kızın jumpa neden kızıorsunuz.
    Jumpa kızmamın sebebi banlanan illegal kullanıcıların hemen ardından yeniden karakterleri açıp 1 günde 75 lvl olarak dönmeleridir. Tren karakterler bu dönemlerde maximuma ulaşmış ve helios serveri bu konuda çok ızdırap çekmiştir. Halen daha cz de trenler kol gezmektedir.

Senior Member Otache's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ronark
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lmustafal View Post
    Jumpa kızmamın sebebi banlanan illegal kullanıcıların hemen ardından yeniden karakterleri açıp 1 günde 75 lvl olarak dönmeleridir. Tren karakterler bu dönemlerde maximuma ulaşmış ve helios serveri bu konuda çok ızdırap çekmiştir. Halen daha cz de trenler kol gezmektedir.
    Yenilikler güzel ama malesef insanlarımız kötü. Bu yüzden sorun çıkıyor, inşallah şerifliklerle birlikte bu trenler raydan çıkarılacak.
    Ne hasta bekler sabahı
    Ne taze ölüyü mezar
    Ne de şeytan bir günahı
    Seni beklediğim kadar

Geçti istemem gelmeni
    Yokluğunda buldum seni
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme artık neye yarar

Üstâd Necip Fazıl KISAKÜREK