Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

karakter adı:Lethalblondy server:resurrection

karakter adı:Lethtalblondy
    sunucu:resurrection
    kapatılma tahrihi:2012
    kapatılma sebebi: national point transfer

selam
    1. Oyuncu mahkemesini duymamıştım; arkadaşlar söylediğinde geç kalmış savunmamı yapamamıştım.Öncelikle bizim gibi oyunu doğru oynayan legal oyunculara ikinci bir şans verdiğiniz için teşekür ederim.Charım uzun süre kapalı kaldığı için elimde pek bilgi kalmadı.daha doğrusu saklamadım charımın açılacağından umudum yoktu.1.ni kacirdim uzuldum ama 2. acıldı diye gorunce belki bana yapilan haksızlık duzeltilir oyuna donerim diye basvurmak istedim içinde bulundugum klan server da en cok np kasan klan idi ozamanlar legal kasılan np den birinin banlanacagini dusunmedim hiç ama sonra dan ogrendigime gore gunluk bir sınır varmıs ki ben hiç duymadim ole bisi bizim klan bu sınır astıgı için npt den herkesi banladılar ve klanıda bozdular senelerce emek verdigim carım hic haberimiz olmayan birsey yuzunden kapatıldı ve magdur edildik
    simdi bu yanlisin duzeltilecegi sesimizi duyan ve bizim gibi legal oyunculari dinleyen bir ekip in is basında oldugunu dusundugum için bana yardimci olacagınızı umut ediyorum herkese iyi calismalar
    Last edited by baykamil; 09-10-2014 at 04:46 AM.

Junior Member
    mahkeme süreci konusunda bilgi alabilirmiyim?
    Last edited by baykamil; 09-07-2014 at 09:59 AM.

Junior Member
    Selam yeniden; Aslında banlanmam konusunu ve o dönemde yaşadıklarımı biraz açmak istiyorum.Clan başkanı arkadaş team speak ten bütün clan üyelerinden clana NP bağışlamalarını istedi.1.5 m NP si olan LethaLBlondy den 50k NP bağışladım ve hemen herkes bağış yaptı ve ertesi gün herkes banlandı , clan dağıldı.(Endlessrain Clanı)Ben bir yanlışlık olduğunu düzeltileceğini düşündüm.Bir süre sonra char açıldı, arkadaşlar tekrar kapanacak dediler dikkate almadım çoğu itemlerini başka charlara aktardı fakat ben haksız banlanacaksa item de istemiyorum dedim . Dedikleri gibi char tekrar kapandı ve oyunu bıraktım, çünkü gerçekten yıllarca çok emek harcadım ve haklı göremeyecegim bir nedenle elimden alındı.Arkadaşlarım oyuna dönmemi istiyorlar ve bende sizin bu yanlışı düzeltmenize bağlı oyuna dönme isteğim var.İlginiz için şimdiden teşekürler...

Arkadaşlar buraya nası konu açıcaz bn ticket yolladım aynı şekilde doğrumudur

Senior Member _CronX_'s Avatar
    Nickname
    _CronX_
    Class
    Rogue
    Clan
    ATLANTİS
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mylifeLoveKnight View Post
    Arkadaşlar buraya nası konu açıcaz bn ticket yolladım aynı şekilde doğrumudur
    Charınmı banlandı banlandıysa tarıh yaz yardımcı olayım

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, günceleyin lütfen.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Junior Member
    Karakter 83 level human mage dir.Np si 1.5 milyon ,Yan cahrlar Warior blondwar 60 lvl civarı ve blondy asasin o da 60 civarı itemleri ezig ti.Mage min itemleri ise dual +3 FR dual +3 LKP ,+0 iron belt,+3 EP, +8 Aztec Fulitol ve +7 Aztec fulitol,+8 Krowaz set, +7 görev stafı oyunun dengesini bozacak itemim hiç olmadı.Hepsini emeğimle yapmıştım.Charım kapandığında moralim çok bozuldu sadece 1 kez ticket attım bu haksızlık neden oldu diye onada cevap vermediler o sinirle her şeyi kaldırdım.Arkadaşlar mahkeme olduğunu söyleyince masumiyetime inancımdan başvurdum.Bu yüzden malesef elimde resim ksc de yok .Kolaylıklar diliyorum.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin NP kontrolü ile açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Junior Member
    Teşekür ederim...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın, NP kontrol edilerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Page 1 of 2 12 LastLast