Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Karakter Adı : IITheLaz61II Sunucu : Attila

Karakter Adı : IITheLaz61II

Sunucu : Attila

Çarın kapanış tarihi:07.28.2014

Hesabın kapatılma nededi :Koxp programı

Savunma:Merhaba,
    Öncelikle iyi çalışmalar dilerim zamanında kullanmış olduğum illegal program yüzünden ban yedim. Geç te olsa hatamın farkına vardım ve pişmanım. Karakterimi illegal yöntemlerle kastığım için kendimi haklı görmüyorum. Fakat takdir edersiniz ki serverlarda yüzlerce illegal yazılımlarla kasan oyuncular var. Bi cahillik yapıp bende hızlı yoldan level almak istedim fakat gördüm ki karakterimin banlanması ile emek verip dizdiğim itemlerim de gitti. Sizden isteğim pişmanlığıma samimiyetime inanmanız ve bir ceza verilecekse eğer yine de hile ile kastığım levellerin düşürülmesini talep ediyorum. Takdir tabikide sizin. Saygılarımla…

Level:81
    İtem:+3 dual legionnaire band +0 İron necklace +11 reb loys raum +11 reb dark vane +1 reb Krovaz set
    np:50 k civarındaydı hatırladıgım kadarıyla
    Yan carları: 83 level warrıor 59 level asas
    not. carla alakalı resim ss mevcud değil car banlandıkdan sonra bılgısayara format attıkdan dolayı butun resimler gitmiştir
    Last edited by NitrousBlade; 09-15-2014 at 11:31 AM.

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanıza;

- Kapatılan karakterinize ait detaylar (Level, item ve NP bilgisi, yan charları) - Karaktere ait resimler,
    - Varsa eğer hesabınız kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz ticket ve yanıtının resimleri

Yukarıda istenilen detayları savunmanıza ekleyip, güncelleyin lütfen.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Konunuz hakkında yapılan incelemelerde karakterinizin açılmasında bir sakınca görülmemiştir. Juri üyelerinin yaptığı toplantı sonucu Karakterinizin NP sıfırlaması ile açılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
    Son söz GM ekibinindir...
    Saygılarımla...

Çok teşekkür ederim 6 yıldır oyunu oynuyorum ilk defa yüzüm güldü herkeze kolay gelsin

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.